Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

OŚWIADCZENIE J.KOŚCIERZYŃSKIEGO

powiat rada powiatu kościerzyński aleksandrów kujawski

110 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 14:05:19

obstawiam na Świątkowskiego, może być też Łyczak chyba, że blondi ma na niego jakieś haki.

#102 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 14:15:22

obstawiam na Świątkowskiego, może być też Łyczak chyba, że blondi ma na niego jakieś haki.

Chyba trafiłeś w sedno sprawy ?

#103 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 21:31:42

Ja stawiam na byłego Senatora

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 17:07:11

Ciekawe kiedy będą odwoływać 2 członków Zarządu Powiatu

#105 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 16:34:03

Ciekawe kiedy będą odwoływać 2 członków Zarządu Powiatu

Podobno na następnej Sesji?

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 17:17:16

Ciekawe co masz na myśli, ponieważ nie zgodził się na przejęcie Szpitala oraz przerost zatrudnienia w Starostwie oraz że dopominał się o więcej inwestycji w naszym powiecie

Ciekawe co masz na myśli, ponieważ nie zgodził się na przejęcie Szpitala oraz przerost zatrudnienia w Starostwie oraz że dopominał się o więcej inwestycji w naszym powiecie

jaki przerost zatrudnienia w starostwie ty tłumoku? jakie przejęcie szpitala? w starostwie to właśnie Wiśniewska ograniczyła zatrudnienie po poprzednim, a na szpital ma wpływ cała rada a nie żaden Kościerzyński!! Ogłady troche i wiedzy w temacie...

#107 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 18:03:24

OŚWIADCZENIE

W dniu 11 lipca 2012 r. podczas XV sesji rady powiatu aleksandrowskiego złożyłem rezygnację z funkcji przewodniczącego rady powiatu i zostałem wybrany na jej wiceprzewodniczącego.

W związku z wielokrotnym złamaniem podpisanych z nami umów przez radnych z PO, nie godząc się między innymi na zwiększenie zatrudnienia w starostwie, nie godząc się również na przekazanie całego majątku szpitala spółce, nie godząc się wreszcie na brak cięć finansowych mających na celu uzyskanie środków na tak konieczne inwestycje w oświacie czy drogownictwie, pamiętając o kompromitujących zajściach z udziałem kolejnych wicestarostów, porozumieliśmy się z radnymi z PSL-u tworząc większość w radzie powiatu aleksandrowskiego.

W dniu 3.10.2012 roku na sesji rady powiatu, Pan Janusz Chmielewski zrezygnował z mandatu radnego. Tym samym politycznym przeciwnikom grupy radnych, stanowiących obecnie większość w radzie powiatu, został wytrącony ostatni argument.

Zarówno ja jak i pozostali koledzy radni z KIS-u zapewniamy, że nadal, bez względu na miejsce w radzie, będziemy służyć temu powiatowi kierując się zawsze jego dobrem.

Jan Kościerzyński

prezes KIS-u

Ciekawe co robi teraz p. Chmielewski

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: powiat, rada powiatu, kościerzyński, aleksandrów kujawski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych