Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

OŚWIADCZENIE J.KOŚCIERZYŃSKIEGO

powiat rada powiatu kościerzyński aleksandrów kujawski

110 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JK~

~JK~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 21:05:21

OŚWIADCZENIE

W dniu 11 lipca 2012 r. podczas XV sesji rady powiatu aleksandrowskiego złożyłem rezygnację z funkcji przewodniczącego rady powiatu i zostałem wybrany na jej wiceprzewodniczącego.

W związku z wielokrotnym złamaniem podpisanych z nami umów przez radnych z PO, nie godząc się między innymi na zwiększenie zatrudnienia w starostwie, nie godząc się również na przekazanie całego majątku szpitala spółce, nie godząc się wreszcie na brak cięć finansowych mających na celu uzyskanie środków na tak konieczne inwestycje w oświacie czy drogownictwie, pamiętając o kompromitujących zajściach z udziałem kolejnych wicestarostów, porozumieliśmy się z radnymi z PSL-u tworząc większość w radzie powiatu aleksandrowskiego.

W dniu 3.10.2012 roku na sesji rady powiatu, Pan Janusz Chmielewski zrezygnował z mandatu radnego. Tym samym politycznym przeciwnikom grupy radnych, stanowiących obecnie większość w radzie powiatu, został wytrącony ostatni argument.

Zarówno ja jak i pozostali koledzy radni z KIS-u zapewniamy, że nadal, bez względu na miejsce w radzie, będziemy służyć temu powiatowi kierując się zawsze jego dobrem.

Jan Kościerzyński

prezes KIS-u

#2 ~Piotr Kowalik~

~Piotr Kowalik~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 22:20:12

Radnych jest 17. Rachunek jest wyższy.
Radni kosztują podatników ok. 30 000 zł miesięcznie. W skali roku jest to ok.360 tysięcy. Jeszcze dwa lata diet i mamy 720 tysięcy. Remont szkół, jakiś chodnik.

#3 ~Bodziak~

~Bodziak~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 22:21:59

OŚWIADCZENIE

W dniu 11 lipca 2012 r. podczas XV sesji rady powiatu aleksandrowskiego złożyłem rezygnację z funkcji przewodniczącego rady powiatu i zostałem wybrany na jej wiceprzewodniczącego.

W związku z wielokrotnym złamaniem podpisanych z nami umów przez radnych z PO, nie godząc się między innymi na zwiększenie zatrudnienia w starostwie, nie godząc się również na przekazanie całego majątku szpitala spółce, nie godząc się wreszcie na brak cięć finansowych mających na celu uzyskanie środków na tak konieczne inwestycje w oświacie czy drogownictwie, pamiętając o kompromitujących zajściach z udziałem kolejnych wicestarostów, porozumieliśmy się z radnymi z PSL-u tworząc większość w radzie powiatu aleksandrowskiego.

W dniu 3.10.2012 roku na sesji rady powiatu, Pan Janusz Chmielewski zrezygnował z mandatu radnego. Tym samym politycznym przeciwnikom grupy radnych, stanowiących obecnie większość w radzie powiatu, został wytrącony ostatni argument.

Zarówno ja jak i pozostali koledzy radni z KIS-u zapewniamy, że nadal, bez względu na miejsce w radzie, będziemy służyć temu powiatowi kierując się zawsze jego dobrem.

Jan Kościerzyński

prezes KIS-u

Panie Radny
Jest Pan od wielu lat w życiu politycznym i jest proste pytanie, czy rezygnacja Pana Janusza Chmielewskiego z mandatu radnego powitowego oznacza, że rodzina Chmielewskich została wykluczona z PSL?, czy oznacza tylko, że nadal kierują oni działaniami PSL nie pełniąc funkcji formalnych? Jest Pan na tyle wytrawnym politykiem, że musi Pan wiedzieć, że realna włądza polityczna nie oznacza bycia radnym powiatowym. Powtórzę pytanie: czy jest to definitywne wyjście Pana Janusza Chmielewskiego z polityki, czy tylko rezygnacja z mandatu radnego? Odpowiedz Pan na takie pytanie.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 05:33:59

ciekawe jak teraz zachowa się łyczak? ciekawe jak będą mu teraz doradzac złotousty i jego papkin?

#5 ~Niwdziela~

~Niwdziela~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 08:57:13

ciekawe jak teraz zachowa się łyczak? ciekawe jak będą mu teraz doradzac złotousty i jego papkin?

Jeżeli chodzi o pana Łyczaka to odnoszę wrażenie że ten to tak do końca nie wie o co tak naprawdę chodzi.Przez przypadek został Radnym,zresztą tak samo jak Senatorem i stara się zaistnieć nie analizując sytuacji w jakiej się znalazł.Wydaje mu się że jest oczkiem,i czymś tam nie wiadomo czym,ale tak naprawdę to tylko szkodzi P I S owi praez jego zaangażowanie się w obronę starościny.Uważam że nigdy nie zależało Mu na dobru powiatu i jego mieszkańców.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 08:58:04

Mydlenie oczu nic nie da. Wyborcy na Kujawach mają świetną pamięć. Za dwa lata wybory! Skompromitowani politycy znikną ze sceny i może jeszcze powiat wyjdzie na prostą.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 09:07:54

Twój pomysł na koalicję z Januszem był o niebo lepszy! Mam nadzieję że pis w Aleksandrowie nigdy na serio nie popierał tego pomysłu? Tak jak ktoś pisze powyżej: ludzie na Kujawach są pamiętliwi i wam tego nie zapomną. Gdyby Łyczak się sprzedał mielibyśmy dziś koalicję z Januszem na czele. Nie wstyd ci mały, zakompleksiony człowieczku? A tak Ch. musiał złożyć mandat żeby odblokować koalicję. I to jest zasługa Łyczaka i jednocześnie dowód, że ma nosa politycznego. A ty startuj w wyborach, może kiedyś się dostaniesz...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 09:22:58

lyczak jest nie lubiany W PISie radnym zostal tylko dzieki glosom oddawanym na borowskiego
a tak poza tym to szef okregu tez juz go skreslil

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 09:29:26

ten pan lyczak to podobno na spotkania platformy chodzi

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 09:30:43

No a ja słyszałem że szef okręgu wnosi o wykreślenie twojej skromnej osoby z szeregów pisu? Wpisy z forum chyba przeważyły? Wygraj kiedyś jakieś wybory to zasmakujesz prawdziwej polityki. Może na początek na sołtysa Otłoczyna? Oszukani rolnicy wystawią ci świetną rekomendację.
A to ciągłe oczernianie Łyczaka jest już nudne, wymyśl może coś nowego. Ludzie przecież mają oczy i widzą, że on wstydu pisowi nie przynosi, w odróżnieniu do ciebie.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 10:09:35

popytaj w pisie co mysla o jozku

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 10:11:48

wiola i tak zostanie uratowana

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 16:50:56

WUJ Z TYM TWOIM OSWIADCZENIEM

#14 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 17:58:43

Janek czekamy na twoją nową płytę propagandową

ty taki fajny cyrk robisz

#15 ~acha~

~acha~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 09:24:59

Jaki by nie był rachunek, to i tak wreszcie miło wiedzieć, że chociaż komuś zależy na działaniu w powiecie, a nie na układach politycznych i stanowisku... Po zmianie starosty może
będzie nadzieja na lepsze jutro dla powiatu...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 10:12:47

WUJ Z TYM TWOIM OSWIADCZENIEM

Wuj to ty jesteś prostaku.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 12:41:51

Dobrze, że ktoś wreszcie przedstawił sytuację czarno na białym. Brawo za odwagę! Prawdziwi wyborcy i lokalni patrioci powinni to docenić.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 18:48:01

"He, he, dobrem!!!
"nie godząc się wreszcie na brak cięć finansowych mających na celu uzyskanie środków na tak konieczne inwestycje w oświacie czy drogownictwie"

A diety to można było sobie podwyższyć? 1700 zł dla "szeregowego radnego"??? Za nicnierobienie??? 15x ponad 1700 zł miesięcznie ( bo przewodniczący dostawali chyba więcej) to niezła kwota.
OBŁUDA i tyle.
Dobro powiatu, he, he.
A kiedy pan Chmielewski będzie w końcu osądzony?
Kolejne kłosy zbóż na Kujawach zostały już ścięte, a o milionach spółki JANTUR cicho sza. "

#19 ~samorządowiec~

~samorządowiec~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 19:30:12

Panie Radny
Jest Pan od wielu lat w życiu politycznym i jest proste pytanie, czy rezygnacja Pana Janusza Chmielewskiego z mandatu radnego powitowego oznacza, że rodzina Chmielewskich została wykluczona z PSL?, czy oznacza tylko, że nadal kierują oni działaniami PSL nie pełniąc funkcji formalnych? Jest Pan na tyle wytrawnym politykiem, że musi Pan wiedzieć, że realna włądza polityczna nie oznacza bycia radnym powiatowym. Powtórzę pytanie: czy jest to definitywne wyjście Pana Janusza Chmielewskiego z polityki, czy tylko rezygnacja z mandatu radnego? Odpowiedz Pan na takie pytanie.

Janek nie kompromituj się do końca tym tekstem. To smutne, naprawdę. Każdy już dawno poznał się na Tobie. I na tych Twoich przebiegłych działaniach również. Próbowałeś wodzić za nos ludzi z PO i PiS a teraz za przyzwoleniem Darutka wodzisz PSL owców. Każdy zdrowo myślący dawno Cię już przejrzał. Oszczędź siebie samego... daj spokój z tym śmiesznym oświadczeniem. To żenujące.
Choć.... podobno "tonący brzytwy się chwyta..."

#20 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 19:33:20

OŚWIADCZENIE

Jan Kościerzyński

prezes KIS-u

ha, ha, ha, ha,ha, ha, ha, ha...... Tyle wystarczy. Szkoda czasu na komentarz do tych wywodów. Ha, ha, ha

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: powiat, rada powiatu, kościerzyński, aleksandrów kujawski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych