Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ostrowite

132 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 12:25:11

Mnie to Dino nie rajcuje, nie będę latać przez pół wsi rano po chleb i bułki bo tańsze 10 groszy. Szkoda mi tych sklepikarzy bo sklep to cały ich dorobek i będą musieli zamknąć!

#122 ~czarna droga~

~czarna droga~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 18:53:13

a ja mam w d..pie to dino bede chodzil do naszych lokalnych sklepików. Zna sie wszystkich pogadac mozna piwko wypić a w dino z kim wypije browarka z kim pogadam ? no z kim ?

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 20:50:42

Widocznie wójtowi bardziej zależy na wdzięczności mieszkańców niż grupie lokalnych sklepikarzy. A i pewno z 10 miejscowych pracę oficjalnie na miejscu dostanie. Podatki nie małe do gminy popłyną , które można by na inwestycje w Ostrowitem wykorzystać. Po za tym DINO to w 100% polski kapitał. Lokalnym sklepikarzom podpowiem , że konkurować powinni nie tylko cenami ale uprzejmością i zawsze świeżym towarem. Co jak co ale zarzucać wójtowi , że nie blokuje rozwoju gminy i nie utrąca zwiększenia wpływów z podatków to trochę przesada choć rozumiem , ze co niektórzy z łzą w oku wspominają czasy PRL.

Taaa pół wsi w dino zatrudnią... haha Nie liczy się kto podatki do gminy płaci tylko kto jak głosuje tu się z tobą zgodzę. Akurat wójt jako rolnik powinien wiedzieć że supermarkety obojętnie czy polskie czy zagraniczne niszczą drobny handel i zmuszają rolników do sprzedawania płodów takich jak ziemniaki i warzywa po kosztach bo inaczej sprowadza z zagranicy

#124 ~kary~

~kary~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 07:45:08

no cóż 2-3 osoby biegu historii nie zmienią na końcu i tak zostanie tylko dino,co by tu nie pisał 80% i tak pójdzie tam zakupy robić...więc to kwestia tylko....czasu,wioski pustoszeją..czasy sie zmieniają a sąsiad sąsiadowi...wilkiem

#125 ~zasmucony konsument~

~zasmucony konsument~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 20:59:58

lepsze Dino niż ceny piwa w naszym barze.

najniższa krajowa w kieszeni a ceny jak by średnia była ...przynajmniej

#126 ~Dinuś~

~Dinuś~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 11:48:51

No i prawidłowo, sklepy w Ostrowitem to prawdziwa tragedia. Kiepski asortyment, mocno wygurowane ceny. Nie mogę się doczekać ;-)

#127 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 16:27:43

A ja słyszałem że nie będzie Dino bo za mało mieszkańców i się nie utrzyma i dzięki Bogu! A Ty Din7s będziesz zmuszony do tych sklepów chodzić!!!!

#128 ~sysy~

~sysy~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 20:29:06

Niestety Dino nie bedzie nawet pytałem o to wójta i odpowiedział ze napewno nie bedzie. Ale jak sie komus nie podobaja sklepy we wsi to po co chodzi. ja robie zakupy w miescie i zyje ewentualnie jak juz mi czegos pilnie zabraknie to ide do tych sklepów i nie narzekam.

#129 ~grabarz~

~grabarz~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 19:05:19

ale za to mamy fajnego księdza...a wy szmaciarze go obgadujecie

#130 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 21:32:25

Taaa mamy fajnego księdza, który ziemię parafialną  daje w dzierżawę bez przetargu ani wiedzy rady parafialnej bankrutowi :lol: za pół darmo :lol:

Kolejny rok nie będzie kasy z dzierżawy i bardzo dobrze! :lol:

#131 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 08:53:50

a komu..dał tą ziemie/?

#132 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 20:03:22

jak to komu balińskiemu

#133 ~tomek z plebani~