Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ostrowite

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Człowiek~

~Człowiek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 12:49:10

Dla mnie Największym grzeszikiem jest ksiądz jeśli wyrzucił krzyże na zlom. Ja znam państwa I,i nie uwierzę w te brednie które są na nich wpisywane są na nich temat. Ksiądz powinien być skromny jednac ludzi , żyć w skromności i ubóstwie tak jak Pan Jezus A jeśli tego nie potrafi to nie powinien być księdzem. Ja osobiście jak bym znalazla te krzyże na złomie to wezwalabym telewizję i gazetę i pokazała bym całej Polsce jak bezczescci święte symbole wiary. Ta rodzina jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi, mi zawsze bezinteresownie pomagali za co im jestem bardzo wdzięczna. Ciekawa jestem czy owy ksiądz też by mi tak pomógł? Powinniście się wstydzić czerniajac tak tą rodzinę i bać się Boga

#42 ~Katolik~

~Katolik~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 12:54:16

Dziwne to że ta rodzina zawsze była szanowana i szanowali każdych poprzednich proboszczów i byli dla Kościoła pomocni A teraz co i przyszedł nowy proboszcz i problem bo może te krzyże nie miały być znalezione i ktoś je zobaczył no i bardzo dobrze, niech ludzie widzą co robią księża, czy idą z powołania i miłości do Boga? Czy z jakiś innych pobudek?

#43 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:01:18

Haha bezinteresownie???? A ten krzyż to pewnie nie był poświęcony. Już dawno konserwator pisał że krzyż ten nie ma prawa tam być. A zachowanie Tych państwa jest żenujące!

#44 ~Katolik~

~Katolik~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:07:49

Żenujące? Zdjęć krzyż z wieży to nie znaczy że można to wyrzucić na zlom. Mnie rodzice uczyli że święte rzeczy można zakopać głęboko w ziemi A nie wyrzucic. Co tu tłumaczyć jak ktoś nie rozumie. I bardzo dobrze że to nie te czasy co się księdza po łapach całuje bo teraz co pokazuje telewizja na temat księży to takiej ręki nawet nie chciałabym opluc

#45 ~APOSTOŁ~

~APOSTOŁ~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:33:51

Dziwne to że ta rodzina zawsze była szanowana i szanowali każdych poprzednich proboszczów i byli dla Kościoła pomocni A teraz co i przyszedł nowy proboszcz i problem bo może te krzyże nie miały być znalezione i ktoś je zobaczył no i bardzo dobrze, niech ludzie widzą co robią księża, czy idą z powołania i miłości do Boga? Czy z jakiś innych pobudek?

A może właśnie czas żeby ktoś inny zechciał pomóc ? Komentuje się łatwo , ale dać coś z własnej kieszeni to już ból wielki jest.

To co Lubińscy włożyli w parafie to śmiało można powiedzieć ze stał by za to nowy dom.

Lecz nigdy nie słyszałem żeby się tym chwalili czy wygadywali.

KAŻDY ZOSTANIE ROZLICZONY PO ŚMIERCI ...

#46 ~PAN_TEJ_WSI~

~PAN_TEJ_WSI~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 20:43:10

Chyba ELYTA Ostrowicka się przestraszyla, cisza nastała. A sprawiedliwość czyha dalej.

#47 ~egon~

~egon~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 21:30:11

A żebyś wiedziała, że święta

No to oczywiste,Bo matka rozmawia z Matką Boską a córka z Jezusem .To takie nadludzkie.

#48 ~INTERWENCJA~

~INTERWENCJA~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 21:59:07

A może wiesz gdzie się podziały wazony stojaki itp?Na które się składała cała parafia!!!!!!

#49 ~Smieszek~

~Smieszek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:16:37

Składa się parafia hahahahahahha trzymajcie mnie bo mi pysk rozerwie hahahahahha

#50 ~INTERWENCJA~

~INTERWENCJA~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:24:55

Składa się parafia hahahahahahha trzymajcie mnie bo mi pysk rozerwie hahahahahha

Skoro się nie dokładałeś no to zamilcz ,nie masz prawa głosu!!!!!!!

#51 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 12:36:29

Rozkapryszony dzieciak z nią są same tylko probmy nie ma nawet koleżanek ???
Do wiadomości przypomnijmy jak to było z wycieczką niby kierowca pijany

#52 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 13:42:17

Jesteś żałosna wero Weroniko. Może pora zakończyć te ataki. Teraz już dzieci wszystkim przeszkadzają. Naprawdę wywlekacie wszystko byle zaistnieć. Może jeszcze coś się wam przypomni może coś z epoki Piastów? Nie? Oj szkoda. Chrześcijanie! Czy winny czy nie winny nie podoba się że oddychają i trzeba uczynić wszystko żeby przestali oddychać bo to nie po chrześcijańsku. Wy OBROŃCY już niewiadomą czego, bo warczycie na wszystko TYLKO WY Ideały macie prawo istnieć obrażać i przede wszystkim MIEĆ RACJĘ. A KSIĘDZU TO SIĘ PODOBA? CZY NIE POWINIEN POWIEDZIEĆ KOCHANI ZAPRZESTAŃMY SIĘ OBRAŻAĆ... Nie? nie mówi nic takiego? Podoba się dobremu duchownemu jak parafia że sobą walczy?

#53 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 13:42:53

Jesteś żałosna wero Weroniko. Może pora zakończyć te ataki. Teraz już dzieci wszystkim przeszkadzają. Naprawdę wywlekacie wszystko byle zaistnieć. Może jeszcze coś się wam przypomni może coś z epoki Piastów? Nie? Oj szkoda. Chrześcijanie! Czy winny czy nie winny nie podoba się że oddychają i trzeba uczynić wszystko żeby przestali oddychać bo to nie po chrześcijańsku. Wy OBROŃCY już niewiadomą czego, bo warczycie na wszystko TYLKO WY Ideały macie prawo istnieć obrażać i przede wszystkim MIEĆ RACJĘ. A KSIĘDZU TO SIĘ PODOBA? CZY NIE POWINIEN POWIEDZIEĆ KOCHANI ZAPRZESTAŃMY SIĘ OBRAŻAĆ... Nie? nie mówi nic takiego? Podoba się dobremu duchownemu jak parafia że sobą walczy?

#54 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 13:54:18

To o co tak walczycie kto winien kto poszkodowany to sprawa dwóch stron niech idą do sądu. A wy warczycie na siebie pogarszają całą sytuację w parafii.

#55 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 14:03:51

NAD WODĄ JEST SUPEROWO

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 20:45:42

Dariusz Dzieci najpierw naucz szacunku i kultury do innych osób, bo chyba Wy jako rodzice tego nie zrobiliscie

#57 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 16:30:41

Prawda jest taka moi mili ze kazdy w parafii i poza wie ,ze caly ten bu*del (za przeproszeniem)mamy dzieki naszemu 'czarnemu ksieciu' .Parafia istnieje nie od dzis ,a takich akcji predzej nie bylo. Dziwne ze nagle zjawia sie nowy ksiadz i takie akcje sie dzieją. A jak wszyscy wiemy zwolenników ma niewielu..a jesli juz to niezbyt rozgarniętych albo z bogata przeszłością ,której raczej nie wypadało by przypominać i z których nie należało by brać przykładu a tym bardziej ufać w ich słowa.

#58 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 16:36:44

Ps. Uważam również ,że pojeżdzanie dzieci ,czy to na forum, czy gdziekolwiek w takiej sytuacji jest przesadą. Wy dorośli możecie sobie pogadać i za chwilę zapomnieć o temacie ale dziecko może mieć zniszczoną psychikę na cale życia..więc nastepnym razem radze sie zastanowić co piszecie.

#59 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 16:47:06

Zenon popieram. Mi osobiscie nie podoba sie ta cala sytuacja na parafii ,ale rowniez wychodze z zalozenia ze to z tym ksiedzem jest cos nie tak. Moj maz rowniez mial z nim niemila rozmowe i ksiadz go wyprosil z kosciola ,podczas gdy maz przyszedl sie tylko pomodlic. Przykre

#60 ~Katolik~

~Katolik~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 18:10:38

Cała wina jest po stronie księdza powinien przeprosić wszystkich i nie szukać winy w innych osobach A co do szkoły to bardzo nieładnie że niby ta sitwa jak czytam na forum wypowiada się o dzieciach i o 500 szkoła powinna zająć się nauczaniem dzieci A nie komentować i wtrącać się w tą obecną sytuację jeżeli naprawdę dzieją się takie że Czy to jest włodaż gminy który powinien się zająć tą sprawą A Ksiądz który tak postępuje z krzyżami nie powinien być księdzem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych