Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Orszak Trzech Króli w Rypinie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#41 BASIOR

BASIOR

In Hoc Signo Vinces

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3322 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 21:50:02

Panie Januszu Zdunowski,

śmiem twierdzić, że śmieszny jesteś Pan.
Pracujesz Pan w Niemczech , a przecież w Niemczech uroczystość tzw. Trzech Króli jest dniem wolnym od pracy w trzech „katolickich” landach: Badenii – Wirtembergii, Bawarii, Saksonii Anhalt.
Ponadto na terenie całego kraju w Austrii, Grecji, Hiszpanii, Chorwacji, Liechtensteinie, Słowacji, Włoszech, Szwecji, Finlandii i na Cyprze.
Czy to są biedne i zacofane Państwa.
Jakie to żałosne, wstydzić się własnej tożsamości.
Nie wstyd Panu szargać nazwisko Ojca i Dziadka. Chyba nie byli w KPP ?
Jezus Król Polski !

www.intronizacja.pl

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 21:56:03

Co zas tyczy sie orszaku - marszu po ulicach naszego pieknego Rypina to wlasnie mialem okazje zobaczyc w necie jak to wygladalo, totalna tragedia.
Mam nadzieje ze to bylo pierwszy i ostatni raz i wiecej Rypina tak nie osmiesza swoimi pomyslami Ci dobrze oplacani biedacy w czerni.
To jest moje zdanie na ten temat - temat ktory znam od podszewki i nawet potrafie sie pod tym podpisac. Dla mnie totalne osmieszenie to co zrobiono z rypiniakami, zamkniete ulice, obstawa jak na meczu, dyrektorka szkoly skaczaca jak zajac, ludzie WTF ?
Normalnie szok i te biedne dzieciaki wyrwane w wolnym dniu na sile z domow na urojony spacer - szok. Kilku owladnietych checia zdobycia popularnosci gosci w kiecach i kilku politykierow co to nawet z diablem by poszli na marsz byle tylko sie pokazac - szok i wstyd
Wiem napiszecie ze ja to wstyd ze to ze tamto - wiem mam swoje na sumieniu ale taki cyrk w XXI wieku i takie zacofanie dac sobie wprowadzic to jest szok
Pozdrawiam Janusz Zdunowski

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 21:59:23

Piekny wspaniały Orszak, ogromna ilość ludzi, dzieci, młodzieży, dorosłych.Brawo Rypin.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 22:05:48

A ty matole naucz się pisać.A Trzej Królowie pozdrawiają.

#45 BASIOR

BASIOR

In Hoc Signo Vinces

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3322 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 22:08:18

Od mojej rodziny to Ty kolego trzymaj sie z dala bo ja twojej nie tykam. A co do dni wolnych a parad rownosci w imie wiary to sa dwie zupelnie inne sprawy.
Owszem kraje inne niz nasz maja wolne dni, ale nikt nie robi z ludzi przebierancow i nie wysyla ich w miasto.
Basior ja znam Twoje podejscie w tych sprawach wiec nie bede z Toba dalej pisal - juz kiedys Ci napisalem ze Twoje pojecie wiary i moje sa odmienne. Ty wyslawiasz wiare ktora ma ogrom krwi na rekach a sam posiadasz awatar z logo mordercow w imie Boga - wiec o czym mam z Toba pisac ?
Napisalem Ci juz dawno temu wiara to cos zupelnie innego niz poczynania tych co niby tej wiary bronia i dbaja mieczem i karabinem o jej wzrost. Jak chcesz wiedziec wiecej to poczytaj sobie o nadzorcach tej wiary i ich poczynaniach.

Panie Januszu Zdunowski,
pragnę zauważyć , że nie jestem Pana kolegą.
Mam szacunek do Pana Ojca i Dziadka. Napisałem ich dużą literą.
W żaden sposób również ich nie obraziłem w tekście.
Sądzę, że to Pan powinien się wstydzić.
Nie oczekuje odpowiedzi.
Jezus Król Polski !

www.intronizacja.pl

#46 ~Jurand~

~Jurand~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 22:14:23

Byłem - widziałem - szacun dla organizatorów. Za rok, jak dożyję pójdę znowu. To jest to, co powinno być treścią tego dnia. Dobrze, że uczymy się radosnego świetowania. O potrzebie takiego przeżywania święta Trzech Króli świadczą tysiące ludzi w orszaku. To, że psy szczekają, to ich zajęcie - karawana idzie dalej. Pozdrowienia dla psów...Co mam robić - lubię psy.

#47 ~LO~

~LO~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 22:21:07

coś cie boli wielonickowy trollu

#48 BASIOR

BASIOR

In Hoc Signo Vinces

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3322 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 22:21:25

Dlaczego osoby bedace ateistami badz wyznaja inna wiare musza sie wstydzic ?!?
Konstytucja daje mi prawo wolnosci wiary wiec czego mam sie wstydzic ? braku entuzjazmu z parady ?
Nie musze cieszyc sie wszystkimi swietami judaistycznymi w naszym kraju, jak tez nie musze podzielac Pana entuzjazmu.

Pan mnie nie zrozumiał.
Wstydem , jest odcinanie się i ośmieszanie własnych korzeni, własnej tożsamości.
Mogę z dużym prawdopodobieństwem założyć , że Pana szanowny Ojciec , a na pewno Dziadek,
przed 1960r brał osobiście udział w urzoczystości Trzech Króli w Rypinie lub innym miejscu zamieszkania.
Pan się tego wstydzi.
Skoro jest Pan ateistą lub innowiercą, guzik powinna Pana interesować uroczystość Trzech Króli w Rypinie.
Pan ośmiesza zapał organizatorów i uczestników, szydzi z ich wiary.
To nikczemne.
To oznaka jest Pan wojującym ateistą.
Co ciekawę to mi Pan wkłada w ręce karabin i agresywność wobec innych.
Niezły tupecik.
Jezus Król Polski !

www.intronizacja.pl

#49 ~dumny z rypinian~

~dumny z rypinian~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 22:24:38

#50 BASIOR

BASIOR

In Hoc Signo Vinces

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3322 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 22:30:56

Obejrzałem. Super sprawa.
Szacunek dla Rypinian.
Jezus Król Polski !

www.intronizacja.pl

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 22:40:19

Co zas tyczy sie orszaku - marszu po ulicach naszego pieknego Rypina to wlasnie mialem okazje zobaczyc w necie jak to wygladalo, totalna tragedia.
Mam nadzieje ze to bylo pierwszy i ostatni raz i wiecej Rypina tak nie osmiesza swoimi pomyslami Ci dobrze oplacani biedacy w czerni.
To jest moje zdanie na ten temat - temat ktory znam od podszewki i nawet potrafie sie pod tym podpisac. Dla mnie totalne osmieszenie to co zrobiono z rypiniakami, zamkniete ulice, obstawa jak na meczu, dyrektorka szkoly skaczaca jak zajac, ludzie WTF ?
Normalnie szok i te biedne dzieciaki wyrwane w wolnym dniu na sile z domow na urojony spacer - szok. Kilku owladnietych checia zdobycia popularnosci gosci w kiecach i kilku politykierow co to nawet z diablem by poszli na marsz byle tylko sie pokazac - szok i wstyd
Wiem napiszecie ze ja to wstyd ze to ze tamto - wiem mam swoje na sumieniu ale taki cyrk w XXI wieku i takie zacofanie dac sobie wprowadzic to jest szok

Prostak jesteś i tyle . I nie musiałeś udawać kilkunastu ' gości ' , bisa i mieszkańca Rypina , by napisać to co powyżej wyraziłeś w jednym poście . Jest tu już - w tym temacie - ' ciebie ' połowa tych niby ateistów . Bądź sobie kim chcesz i żyj jak chcesz . Nikt za tobą nie tęskini i nikogo nie interesujesz . A tym co tu wyczyniasz na tym forum , tylko nam wstyd przynosisz . To ty jesteś jedna wielka porażka hejterze , durniu .

Podziękowania i szacunek dla organizatorów ORSZAKU TRZECH KRÓLI . Mam nadzieję , że ta uroczystość wpisze się na stałe do kalendarza imprez miasta Rypina .

#52 glazurnik

glazurnik

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1845 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 22:42:02

Prostak jesteś i tyle . I nie musiałeś udawać kilkunastu ' gości ' , bisa i mieszkańca Rypina , by napisać to co powyżej wyraziłeś w jednym poście . Jest tu już - w tym temacie - ' ciebie ' połowa tych niby ateistów . Bądź sobie kim chcesz i żyj jak chcesz . Nikt za tobą nie tęskini i nikogo nie interesujesz . A tym co tu wyczyniasz na tym forum , tylko nam wstyd przynosisz . To ty jesteś jedna wielka porażka hejterze , durniu .

Podziękowania i szacunek dla organizatorów ORSZAKU TRZECH KRÓLI . Mam nadzieję , że ta uroczystość wpisze się na stałe do kalendarza imprez miasta Rypina .

Zabawne co piszesz - za Ciebie tez wpisy robie ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych