Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Organizacja imprez w naszym mieście.

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anna Piwowarska~

~Anna Piwowarska~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 09:27:20

Jestem zawiedziona wczorajszymi imprezami w Golubiu-Dobrzyniu, dzieciaki bardzo zawiedzione. Burmistrz zapraszał na Spływ na Byle czym okazało się,że to że tylko pięć załóg w tym Urząd Miasta (sic!). Spływ wygrywa pan o nazwisku.......(zgadnijcie). Udałam się z dziećmi do do Zacisza, a tam jeszcze gorzej, więc zamówiłam taksówkę aby zdążyć na loty balonami koło hali sportowej (jak informował Burmistrz) okazało się jednak , że balonów nie będzie, a wiadomość o tym dostałam od znajomej przez telefon. Weszłam więc na stronę Urzędu Miasta i doczytałam , że pokaz balonów na rynku o 20:30 więc poszliśmy na pizze z dziećmi. Punktualnie docieramy na rynek o 20:30 i co ? Końcówka pokazu bo pokaz został przesunięty. Dziś zwróciłam uwagę, że na stronie fejsbuka UM jest wprowadzona zmiana godziny wydarzenia ale edycja nastąpiła wczoraj po 23:00. 
Całe szczęście , że trafiliśmy na zamek golubski, koncert był bardzo udany a dzieci zadowolone.

Panie burmistrzu, rządzi pan już 5 lat w tym mieście i wypadałoby zacząć robić cokolwiek dobrze. Na dzień dzisiejszy więcej robi pan szumu niż konkretnych zgranych imprez, dawno nie spotkałam tak zmarnowanego potencjału. Tak się z ludźmi nie postępuje ale rozumiem jest już po wyborach. 
Przykro, ze cierpimy przez to my mieszkańcy. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 09:39:36

Chyba ktoś puścił stery i miasto dryfuje. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 09:41:22

To kto w końcu wygrał, nie mówicie że Piątkowski startował albo drużyna z Urzędu Miasta :D

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 09:51:05

Jak się nie podoba to się wyprować. Burmistrz ma duo czasu i jeszcze będzie przepięknie w naszym kochanym mieście.  Pan Burmistrz Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki

#5 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 10:04:50

Nie jestem związana w jakikolwiek sposób z UM - żeby nie było. Na spływie nie byłam, oglądałam zdjęcia po - dużo ludzi, wygląda fajnie. Mało załóg? Nikt nie bronił budować swojego pływającego, "byleczego"  . Zaproszenie było do wszystkich skierowane.

Co do pokazu ognia - ja nie mam konta na fb, a mimo to dowiedziałam się że za stadionem nie będzie, tylko na rynku. Dotarliśmy wcześniej, to impreza plenerowa i wszędzie jest tak , że na tego typu imprezach są podane godziny orientacyjne . Poprzedniego dnia byliśmy na zamku, gdzie "płonące" strzały i  pokaz sztucznych ogni miał być o 21.30 a odbył się z godzinnym poślizgiem. Przedłużył się koncert zespołu. Tu nie było pokazu balonów, więc pokaz ogni był wcześniej . Brawa dla tych, którzy mimo wszystko chcą coś w tym mieście robić i oferować mieszkańcom i nie tylko.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 10:23:01

Nie jestem związana w jakikolwiek sposób z UM - żeby nie było. Na spływie nie byłam, oglądałam zdjęcia po - dużo ludzi, wygląda fajnie. Mało załóg? Nikt nie bronił budować swojego pływającego, "byleczego"  . Zaproszenie było do wszystkich skierowane.

Co do pokazu ognia - ja nie mam konta na fb, a mimo to dowiedziałam się że za stadionem nie będzie, tylko na rynku. Dotarliśmy wcześniej, to impreza plenerowa i wszędzie jest tak , że na tego typu imprezach są podane godziny orientacyjne . Poprzedniego dnia byliśmy na zamku, gdzie "płonące" strzały i  pokaz sztucznych ogni miał być o 21.30 a odbył się z godzinnym poślizgiem. Przedłużył się koncert zespołu. Tu nie było pokazu balonów, więc pokaz ogni był wcześniej . Brawa dla tych, którzy mimo wszystko chcą coś w tym mieście robić i oferować mieszkańcom i nie tylko.

Jestem zawiedziona wczorajszymi imprezami w Golubiu-Dobrzyniu, dzieciaki bardzo zawiedzione. Burmistrz zapraszał na Spływ na Byle czym okazało się,że to że tylko pięć załóg w tym Urząd Miasta (sic!). Spływ wygrywa pan o nazwisku.......(zgadnijcie). Udałam się z dziećmi do do Zacisza, a tam jeszcze gorzej, więc zamówiłam taksówkę aby zdążyć na loty balonami koło hali sportowej (jak informował Burmistrz) okazało się jednak , że balonów nie będzie, a wiadomość o tym dostałam od znajomej przez telefon. Weszłam więc na stronę Urzędu Miasta i doczytałam , że pokaz balonów na rynku o 20:30 więc poszliśmy na pizze z dziećmi. Punktualnie docieramy na rynek o 20:30 i co ? Końcówka pokazu bo pokaz został przesunięty. Dziś zwróciłam uwagę, że na stronie fejsbuka UM jest wprowadzona zmiana godziny wydarzenia ale edycja nastąpiła wczoraj po 23:00. 
Całe szczęście , że trafiliśmy na zamek golubski, koncert był bardzo udany a dzieci zadowolone.

Panie burmistrzu, rządzi pan już 5 lat w tym mieście i wypadałoby zacząć robić cokolwiek dobrze. Na dzień dzisiejszy więcej robi pan szumu niż konkretnych zgranych imprez, dawno nie spotkałam tak zmarnowanego potencjału. Tak się z ludźmi nie postępuje ale rozumiem jest już po wyborach. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 11:27:02

Nie oszukujmy się, dobrze to nie wyglądało. Wystarczy poczytać komentarze na stronie miasta, ludzie są oburzeni.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 11:31:45

Zaraz będą pochulanki napijecie się piwa, burmistrz da po kiełbasce i zapomnicie o balonach, a za to będziecie mieli mieli helikoptery. A wszystko to za Wasze, nasze pieniądze :D :D :D Burmistrz zaprasza.

Houhg!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 11:37:29

Dramat. Coś po wyborach ewidentnie się zepsuło. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 14:34:03

Stare przysłowie mówi :

- Kto łapie wiele srok za ogon, to nie złapie żadnej. 

Najpierw trzeba mieć dobry zespół ludzi co ogarniają podstawy promocji, a potem organizować ale z głową, jedną i dobrą imprezę, a nie na hura.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 15:11:44

Stare przysłowie mówi :
- Kto łapie wiele srok za ogon, to nie złapie żadnej.
Najpierw trzeba mieć dobry zespół ludzi co ogarniają podstawy promocji, a potem organizować ale z głową, jedną i dobrą imprezę, a nie na hura.

Ale tak to jest jak do pracy dostają się ludzie po znajomości albo za dawanie ....

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 06:32:06

To jest tak, jak miasto "organizuje" imprezy na zasadzie podpinania się pod czyjeś pomysły. I tak właśnie było w sobotę. Mnóstwo ludzi pojawiło się pod halą i nic...zostali zrobieni w balona. Organizator zmienił plany, a miasto nie miało w tej kwestii żadnej kontroli. No ale plakaciki, że burmistrz zaprasza zostały rozklejone.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 06:47:09

To jest tak, jak miasto "organizuje" imprezy na zasadzie podpinania się pod czyjeś pomysły. I tak właśnie było w sobotę. Mnóstwo ludzi pojawiło się pod halą i nic...zostali zrobieni w balona. Organizator zmienił plany, a miasto nie miało w tej kwestii żadnej kontroli. No ale plakaciki, że burmistrz zaprasza zostały rozklejone.

To jak to jest ? Miasto nie organizowało, a burmistrz zapraszał ? 
A to dobre ! 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 08:37:39

Szkoda , że miasto nie przyłożyło się do promocji wydarzenia jakim był Międzynarodowy Turniej Łuczniczy. Taka duża impreza i to międzynarodowa, trwająca cztery dni , a na mieście żadnego plakatu, żadnego baneru na internecie zero informacji. Co z tą współpracą ? A może to organizator bał się, że na plakatach będzie BURMISTRZ ZAPRASZA i nie chciał żadnego wsparcia. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:27:28

Co poradzić, skoro wszędzie pozatrudniani ludzie, którzy nie panują nad tym co się dzieje. W OSiR syf, brud i nieład - pijąca młodzież, teren zaniedbany itd... Wodociągi - prezes nie wiadomo skąd się wziął. W promocji w Urzędzie ludzie bez wiedzy i pomysłu. Masa Urzędników w godzinach pracy sobie chodzi po mieście, szczególnie z tej instytucji co jest w budynku gimnazjum (nie pamiętam jak to się nazywało). Czy jest tam jakiś szef ???

#16 ~londyńczyk~

~londyńczyk~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 23:02:56

Macie co chcieliście. Jakiego wybraliście takiego macie. Czego teraz oczekujecie? Przecież on nic nie robił i przedtem. Teraz nagle zdziwienie? 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 11:59:27

Ciekawy artykuł w Pomorskiej ostatnio był.

Mieszkańcy Golubia-Dobrzynia z zazdrością patrzą na inwestycje sąsiadów

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 12:01:56

"Niestety, dane z zakresu inwestycji, nie są dla naszego miasta korzystne. W zestawieniu Głównego Urzędu Statystycznego dotyczącego perspektywy 2014-20 są wszystkie projekty realizowane na obszarze danej gminy (nie tylko te gminne, ale także wojewódzkie czy krajowe wykonane z unijnym wsparciem). Golub-Dobrzyń na koniec 2018 roku ma kwotę bezwzględną inwestycji wynoszącą prawie 27 mln zł. W przeliczeniu na jednego mieszańca to zaledwie 2,1 tys. zł. Dla porównania - Kowalewo Pomorskie wartość inwestycji z dofinansowaniem unijnym ma na poziomie 45 mln zł. W przeliczeniu na jednego mieszkańca to 3,9 tys. zł. Miasta z sąsiednich powiatów także mocno wyprzedziły Golub-Dobrzyń - w Wąbrzeźnie wartość projektów unijnych to prawie 102 mln zł (prawie 7,5 tys. zł na mieszkańca), w Brodnicy – około 62 mln zł (2,2 tys. zł), w Sierpcu – blisko 54 mln zł (3 tys. zł), w Rypinie prawie 49 mln zł (3 tys. zł)."    Gratuluje mieszkańcom burmistrza!!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 12:19:16

"Niestety, dane z zakresu inwestycji, nie są dla naszego miasta korzystne. W zestawieniu Głównego Urzędu Statystycznego dotyczącego perspektywy 2014-20 są wszystkie projekty realizowane na obszarze danej gminy (nie tylko te gminne, ale także wojewódzkie czy krajowe wykonane z unijnym wsparciem). Golub-Dobrzyń na koniec 2018 roku ma kwotę bezwzględną inwestycji wynoszącą prawie 27 mln zł. W przeliczeniu na jednego mieszańca to zaledwie 2,1 tys. zł. Dla porównania - Kowalewo Pomorskie wartość inwestycji z dofinansowaniem unijnym ma na poziomie 45 mln zł. W przeliczeniu na jednego mieszkańca to 3,9 tys. zł. Miasta z sąsiednich powiatów także mocno wyprzedziły Golub-Dobrzyń - w Wąbrzeźnie wartość projektów unijnych to prawie 102 mln zł (prawie 7,5 tys. zł na mieszkańca), w Brodnicy – około 62 mln zł (2,2 tys. zł), w Sierpcu – blisko 54 mln zł (3 tys. zł), w Rypinie prawie 49 mln zł (3 tys. zł)."    Gratuluje mieszkańcom burmistrza!!!

Kto ma pisać te projekty unijne ? Przecież fachowców od tego burmistrz zwolnił , teraz zdobywają oni fundusze dla ościennych gmin które są przed nami w rankingu. My praktycznie jesteśmy na szarym końcu. Tego niestety już nikt nie powie. 

#20 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 12:47:53

Przykre to jest naprawdę. Jeszcze golubska część miasta umiera. Takie fajne miasto, a taki brak perspektyw.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych