Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

21 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 13:10:00

jak to bedzie z odbiorem smieci? do kazdego posegregowanego odpady beda przysylac osobny samochod?
a co z ludzmi zamieszujacymi lokale mpgn a nie placacymiza mieszkania ? Dlaczego mamy placic za ochlapusow ktorzy juz teraz zapowiadaja ,ze 9przepraszam za wyrazenie) oni maja w du*** pozostalych lokarorow olewaja wlasnym moczem ten problemi nie beda bawic sie w zadna segregacje . A taich lokatorów ma zasobach MPGN 40%. znowu ukarza porzadnych lokatorow .

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 09:59:38

Nie wiem jaką nieprawdę.Teraz segreguję śmieci i mam z tym kłopot bo na podwórku stoi 5 pojemników sporej wielkości.Nie pijemy napoi w plastikowych pojemnikach więc nie mam plastików.A jeżeli chodzi o zgłoszenie firmy do deklaracji to dlaczego namawiasz mnie do kłamstwa.Muszę ją zgłosić bo jest na deklaracji dla niej miejsce a poza tym Urząd Miasta ma dane o firmie więc jej nie zgłaszając popełniłabym przestępstwo.

Nie przestępstwo tylko wykroczenie którego i tak nie ma w naszym kodeksie wykroczeń jak mieszkasz w domku jednorodzinnym to nie mogą wejść kontrolerzy na twoją posesję bez zgody sądu po uprzedniej rozprawie o uzyskanie danych opsobowych do wysłania do ciebie zawiadomienia do sądu , a to już dwie rozprawy z dużymi kosztami dla nich bo ty nigdynic złego nie zrobiłaś. W naszym państwie nie można na siebie donosić bo to uzbeckie metody.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Śmieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych