Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opłaty bez wezwania !

opłaty śmieci

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Poszkodowana przez Urząd~

~Poszkodowana przez Urząd~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 10:46:34

Też się zgadzam! Żądamy PRZYPOMNIEŃ a nie UPOMNIEŃ! Nie damy się zmarszczkom! ANKA z nami my z ANKĄ! Załózmy stowarzyszenie. ANKA naszym prezesem!!!!

#22 ~ZYGMUNT~

~ZYGMUNT~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 12:12:57

ANKA NA PREZESOWĄ A JA ZOSTANĘ JEJ OSOBISTYM CZŁONKIEM!!!

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 12:20:19

Anka na Prezydenta

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 12:56:18

ANKA BURMISTRZEM NASZEGO PIĘKNEGO MIASTA!!!!!!

#25 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:42:39

Cieszę się, że ktoś ma takie stanowisko jak ja.

Posty negujące zdziwienie mieszkaćów co do nieuzasadnonych odsetek mogą pisać wyłącznie pracownicy urzędu. To dodadkowy wstyd dla UM. 

Wystarczyło wysłać PRZYPOMNIENIE a nie UPOMNIENIE z odsetkami !!!

Brak ludzkiego podejścia ze strony Pana Burmistrza to wstyd dla UM. To MY - mieszkańcy dajemy Wam pensje.

JA NIE ODPUSZCZĘ!! Jak będzie trzeba to zgłoszę sprawę wyżej.  

ANKA

Ja też zapomniałam, ale ustawiłam zlecenie stałe i samo się będzie opłacało. W umowie, którą każdy musiał podpisać widnieje jak BYK ! forma odpłatności za śmieci. Kto nie czyta, jego sprawa. Ciekawe w  jaki sposób podpisujecie umowy kredytowe. Czy też nikt nie czyta ? Spóźnisz się z ratą i odsetki murowane. Za pracę osób przy upomnieniach czy przypomnieniach, papier, kopertę, to kto ma zapłacić? Wkurza Was, że o czymś trzeba pamiętać samemu? Policzcie koszty wysłania "PRZYPOMNIEŃ" dla jak widać wielu takich. Jak Wam nie pasuje to niech od razu doliczą "PRZYPOMNIENIA " do wywozu śmieci....  

#26 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 18:45:18

Za gapowe trzeba płacić ! Ile czasu mieli czekać za tą kasą ? Oni też muszą się rozliczyć! :)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 19:04:21

Ale się porobiło!  Anka jedynie w Tobie nadzieja!!!! Anka zgłaszaj to jak najwyżej!!! Anka nie odpuszczaj!!!

ZABLOKUJMY ULICĘ LIPOWĄ!!!!

ANKA PROWADŹ!!!!!

#28 ~ZYGA~

~ZYGA~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 19:09:55

ZABLOKUJMY GDYNIE!!!!! :ph34r:

#29 ~kolo monolo~

~kolo monolo~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 06:56:31

O wszystkim trzeba przypominać? Cofacie się w rozwoju , niedługo trzeba będzie wam mówić żebyście poszli się wysikać , bo przestajecie myśleć samodzielnie

#30 ~edzia~

~edzia~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 18:01:50

Witam wszystkich.

Jestem wściekła ! dzisiaj otrzymałam wezwanie z odsetkami do zapłaty. Sprawa dotyczy wywozu smieci.

Okazuje się, że burmistrz naszego pięknego miasta naliczył mi karę za niezapłacenie za wywóz odpadów.

Jak się okazało nie tylko ja nie otrzymałam faktury czy rachunku na podstawie ktróego mam zapłacić. Dowiedziałam się  w ratuszu , że była informacja w formie ulotek !!! o tym, że trzeba płacic bez jakiego kolwiek powiadomienia. To skandal !. 

Sama opłata jest ok ale kary nie mam zamiaru uiszczać. !!! 

Ktoś dostała jeszcze takie wezwanie ?

ANKA

ja tez dostałam wezwanie i to jewszcze na adres pod którym nie miesxzkam

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 22:52:23

To nie raban tylko wypowiedź i pytanie na forum.
Raban zrobię jak potwierdzi się to, że mam rację i forma jaką zastosował UM z sprawie informowania jest niewystarczająca.
Co do reszty twojej wypowiedzi pozostawię ją bez komentarza ...
ANKA

Brawo Anka! Inteligentna z Ciebie dziewczyna. I masz rację, nie komentuje się głupoty!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opłaty, śmieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych