Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Opinie o produkcie Nervosol

nervosol opinie bezsenność stres nerwy wyczerpanie zdrowie rozdrażnienie dojrzewanie

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Artek~

~Artek~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 09:43:11

Hej, jestem teraz w okresie dojrzewania i mam straszne wahania nastrojów, raz jestem ospały i senny a za chwile wybucham. Chce jakoś to załagodzić i znalazłem Nervosol, co o nim myślicie? pomaga?

#2 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 12619 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 09:48:14

Hej, jestem teraz w okresie dojrzewania i mam straszne wahania nastrojów, raz jestem ospały i senny a za chwile wybucham. Chce jakoś to załagodzić i znalazłem Nervosol, co o nim myślicie? pomaga?

Panie, a kto to wie? My tu same niepijące :P

#3 ~olekgorski~

~olekgorski~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 10:10:43

Ja brałem to niedawno i działanie takie sobie, łagodził trochę ale spodziewałem się trochę lepszego efektu, ale jak nie masz innego pomysłu no to spróbuj 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 11:51:41

W okresie dojrzewania tak już jest ze hormony szaleją, ale z reguły dość szybko to mija. Jeśli bardzo chcesz coś zmienić to Nervosol jest trochę słaby, działa dobrze ale jest na bazie ziół wiec nie jest to mocny lek. Możesz go połączyć np. z afirmacjami kontroli, pomagają lepiej sobie radzić z emocjami więc będziesz mniej wybuchowy :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 07:20:05

Jak masz wybuchy agresji to polecam muzykę relaksacyjną na mp3, jak tylko czujesz że się denerwujesz to puść sobie z telefonu na słuchawkach. Mi bardzo pomogła gerelaxis, słuchałem rano i wieczorem i byłem bardziej zrelaksowany w ciągu dnia

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 07:55:55

Jeśli chodzi o nerwy 

A może jakieś mniej konwencjonalne techniki jak medytacja? 

Próbował ktos na nerwy?

Badania pokazują, że ma ona zbawienne działanie... 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 13:11:47

Ja próbowałem Hipnosencja, i okazało się genialnym rozwiązaniem na wahania nastroju a do tego nie ma żadnych skutków ubocznych, polecam wszystkim bo to naprawdę wspaniałe doświadczenie, nie będziecie mieli o tym żadnego pojęcia dopóki  nie spróbujecie na własnej skórze 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 16:12:52

w sumie lekka hipnoza w tym przypadku też mogła by pomóc troszkę bardziej zapanować nad emocjami

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 09:47:46

Ja próbowałem Hipnosencja, i okazało się genialnym rozwiązaniem na wahania nastroju a do tego nie ma żadnych skutków ubocznych, polecam wszystkim bo to naprawdę wspaniałe doświadczenie, nie będziecie mieli o tym żadnego pojęcia dopóki  nie spróbujecie na własnej skórze 

jak to działa?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 14:28:26

jak to działa?

stopniowo przygotowuje i wprowadza Cię w stan hipnozy żeby później przekazać i utwierdzić sugestie. działa przyjemnie relaksacyjnie a przy tym pomaga przełamywać słabości

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 07:28:05

Rzeczywiście taka hipnoza wnosi dużo nowej energii do codzienności i warto się tym zainteresować, zwłaszcza, że nie jest to żadna nowości ani coś dziwnego

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 07:14:28

Nervosol powinien pomóc, w ulotce jest "zaburzenia związane z okresem pokwitania i przekwitania." więc teoretycznie powinien działać, ja nie stosowałem to własnej opinii nie wyrażę 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 12:57:13

Na okres dojrzewania to tylko trzeba czekać, ale możesz połączyć Nervosol i Hipnosencję żeby nie mieszać leków a oba sposoby są skuteczne więc na pewno pomoże 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 09:38:53

Wypróbowałem Hipnosencję i jak się okazało wszystkie moje problemy które miałem na tle nerwowym zniknęły. Nie spodziewałem się nawet że jestem podatny na hipnozę a co dopiero efektów ale okazuje się że 95% ludzi jest na nią podatnych więc jest mała szansa że się nie powiedzie :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 07:49:51

Nervosol na wahania nastroju u mnie działał, ale w okresie dojrzewania może wyglądać to inaczej i może wcale nie pomóc. 

Stosowałam kiedyś zwykłą Hipnozę u hipnotyzera i to naprawdę bardzo przyjemne doświadczenie, gdyby nie takie drogie ceny korzystała bym częściej. Dzięki Hipnosencji mogę wejść w stan hipnozy w domu? 

#16 martapol

martapol

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 03 sierpień 2015 - 11:21:19

Lepiej kup sobie herbatę z melisy i popijaj raz dziennie, lekko wycisza i pomaga zasnąć. Eksperymentowanie z cięższymi uspokajaczami może się źle skończyć.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 13:03:09

Nervosol to faktycznie za poważna sprawa. Spróbuj nerwy rozwiązywać psychologicznie, nagrania relaksacyjne czy hipnotyczne świetnie się do tego nadają. Pozdrawiam

#18 ~natanna~

~natanna~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 02:10:38

Zamiast herbaty z melisy wolę łyknąć ziołowy nervomix control właśnie na bazie tego zioła, mnie bardzo dobrze uspokaja o nawet śpi mi się po nim lepiej.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nervosol, opinie, bezsenność, stres, nerwy, wyczerpanie, zdrowie, rozdrażnienie, dojrzewanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych