Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opinie o pracy w Nobilon?

nobilon pożyczki

65 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dagmara~

~Dagmara~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 09:32:24

Cześć, czy ktoś mógłby udzielić informacji, jak się pracuje w Nobilonie? Ile można zarobić?

Dostałam propozycję zahaczenia się tam i robię rozeznanie w internecie, a na razie nic ciekawego nie znajduję...

#2 ~vvv~

~vvv~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 22:05:21

Z tego co się orientuję jest to firma udzielająca pożyczek tzw:chwilówek.Musisz podpytać tych co pracowali w firmie tylko od nich dowiesz się prawdy.Czyli koło się zamyka.Pozdrawiam

#3 Maks T.

Maks T.

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 marzec 2014 - 11:52:49

Pracuje u nich mój szwagier i to na razie początki ale chyba jest zadowolony. Sporo jeździ po okolicy i nie narzeka na współpracowników (jak już to na klientów hihi)

#4 ~tadek~

~tadek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 14:42:25

wiem, niestety tylko ze słyszenia, że zarobki spoko ;) ale branża raczej stabilna więc mysle, że warto

#5 ~grekii~

~grekii~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 14:32:42

no pożyczki to raczej nigdy w mody nie wyjdą :P ale pieniadze za prace tam faktycznie mogą być dobre

#6 ~Tomaszo~

~Tomaszo~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 12:10:44

w Nobilonie planuja ostatnio ekspansje na nowe wojewodztwa i potrzebuja pracownikow. z tego co sie orientuje, to oferuja jakis atrakcyjny system premiowy. ogolnie firma jest pewna i zaufana, wiec wez oferte pod uwage :) pozdr!

#7 ~kamiik~

~kamiik~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 14:21:17

to prawda, im bardziej się starasz tym lepiej zarabiasz :) więc im lepsze masz efekty pracy, tym jesteś bogatszy :)

#8 ~tuan~

~tuan~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 15:13:17

Cześć, czy ktoś mógłby udzielić informacji, jak się pracuje w Nobilonie? Ile można zarobić?

Dostałam propozycję zahaczenia się tam i robię rozeznanie w internecie, a na razie nic ciekawego nie znajduję...

To zdecydowanie praca jak lubisz kontakt z ludzmi, klientami. Ale powiem tak: nie moge narzekac,bo pracuje sie fajnie. Calkiem sympatyczni ludzie tu robią ;)

#9 ~mietkowski2546~

~mietkowski2546~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 14:44:01

To zdecydowanie praca jak lubisz kontakt z ludzmi, klientami. Ale powiem tak: nie moge narzekac,bo pracuje sie fajnie. Calkiem sympatyczni ludzie tu robią ;)

heh no od zespołu bardzo dużo zależy - to fakt :)

#10 ~drasta~

~drasta~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 23:41:52

czyli ogolnie polecacie? tez szukam opinii, a widze same dobre - to zdecydowanie mnie uwrteirdza w decyzji:)

#11 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 10:39:02

ja już tam dzwoniłem. we wtorek rozmowa!

#12 ~krolewna-fionaa~

~krolewna-fionaa~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 11:57:32

to trzymam kciuki, daj znać jak poszło :) :)

#13 ~Socjona~

~Socjona~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 21:16:30

Ja jestem za tym zebys poszla i sama sie przekonała, a opinie w necie widzialam same dobre ;-)

#14 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 09:53:35

W Nobilonie pracuje się ciekawie, bo ciągle masz różnych ludzi wokół siebie, czasem oszołomów a czasem bardzo sympatycznych - wiadomo klient klientowi nie równy. Zarobić można ładnie, choć ja traktuję tę pracę dorywczo i tylko sobie dorabiam.

#15 ~zyga~

~zyga~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 11:29:21

haha szukają baranów do pracy ludzie omijajcie tą pseudo firmę z daleka a niedowiarkom proponuję tam popracować trochę

#16 ~tabula rasa~

~tabula rasa~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 18:34:53

Widze, ze opinie mieszane. Wydaje mi sie, ze po prostu niektorym moze nie pasowac ten rodzaj pracy, bo nie kazdy lubi zarobki oparte miec o system premiowy. Sa ludzie, ktorzy wola siedziec od - do i tyle. W nobilonie sam czlowiek ustala sobie czas pracy, jest sobie panem, moze wplyanc na wysokosc zarobkow. Oczywiscie wszystko zalezy od motywacji i predyspozycji, stad te nagatywne opinie. Oczywiscie macie prawo do swojego zdania

#17 ~pasi~

~pasi~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 16:55:32

Widze, ze opinie mieszane. Wydaje mi sie, ze po prostu niektorym moze nie pasowac ten rodzaj pracy, bo nie kazdy lubi zarobki oparte miec o system premiowy. Sa ludzie, ktorzy wola siedziec od - do i tyle. W nobilonie sam czlowiek ustala sobie czas pracy, jest sobie panem, moze wplyanc na wysokosc zarobkow. Oczywiscie wszystko zalezy od motywacji i predyspozycji, stad te nagatywne opinie. Oczywiscie macie prawo do swojego zdania

Dokladnie - wszystko zalezy od checi naszych. A taka praca wymaga wykazania sie:)

#18 ~ken~

~ken~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 17:44:22

Ale przeciez jak ktos ma predyspozycje do pracy tego typu to chyba super sprawa jest :)

#19 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 07:18:22

Prawda jest taka że nie jest to łatwa praca, chwilówki to ciężki rynek zważywszy na klienta. Nikt bogatych ich nie bierze, przez co nie jest to łatwy zarobek, praca raczej dla wytrwałych

#20 ~łukasz29~

~łukasz29~
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 09:34:30

mój znajomy pracuje w Nobilonie, sporo jeżdzi,z różnymi ludżmi się

spotyka.Różnie bywa, ale ogólnie to sobie chwali.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nobilon, pożyczki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych