Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opinie o pracownikach Urzędu Miasta

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 14:58:47

Drodzy mieszkańcy Aleksandrowa Kuj,jakie macie doświadczenia z urzędnikami i jaka jest Wasza opinia o nich???Chodzi o kompetencje ale również o empatię ,cierpliwość i zwykła kulturę . Jestem ciekawa czy ja jestem zbyt wrażliwa czy faktycznie panie urzędniczki powinny popracować nad współpraca z petentem .Pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 17:48:15

Powinny i powinni

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 07:21:39

Podzielam zdanie. Panie w UM zajęte swoimi sprawami kompletnie nie zwracają uwagi na to że klient stoi i czeka. Niesympatyczne niektóre bardzo. Nawet "dzień dobry" nie odpowiadają chociaż tak naprawdę to one powinny witać klientów. Czy się mylę?

#4 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 11:07:51

Niektóre Panie idą już na emeryturki..żegnają się.

#5 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 12:54:31

Z tym dzien dobry to bym nie przesadzala. To wchodzacy mowi dzien dobry. Tak sama jak w sklepie to klient powinien mowic dzien dobry a nie odwrotnie.

#6 ~też petent~

~też petent~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 13:50:08

Drodzy mieszkańcy Aleksandrowa Kuj,jakie macie doświadczenia z urzędnikami i jaka jest Wasza opinia o nich???Chodzi o kompetencje ale również o empatię ,cierpliwość i zwykła kulturę . Jestem ciekawa czy ja jestem zbyt wrażliwa czy faktycznie panie urzędniczki powinny popracować nad współpraca z petentem .Pozdrawiam

Jeżeli masz zastrzeżenia do jakiegoś pracownika co Ciebie obsłużył to idź do burmistrza na skargę a nie zakładasz temat żeby anonimowo  obsmarować kogoś w sieci...słabe to

#7 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 14:08:17

Jeżeli masz zastrzeżenia do jakiegoś pracownika co Ciebie obsłużył to idź do burmistrza na skargę a nie zakładasz temat żeby anonimowo obsmarować kogoś w sieci...słabe to

Masz rację, tylko widzisz twarzą w twarz to już brak odwagi. Zawsze można też zwrócić uwagę urzędnikowi. No ale po co jak można anonimowo plotkować na forum.

#8 ~rozumiem~

~rozumiem~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 10:05:54

Do: "też petent" i "mieszkanki" - nie zgadzam się z Wami. Kiedyś zwróciłam uwagę, grzecznie, takiej urzędniczce i potem za każdą sprawą sprawą do załatwienia pod górkę. Poszłam potem powiedzieć o tym do burmistrza. Było jeszcze gorzej. Do urzędu wysyłam teraz męża.

Tak więc rozumiem tych ludzi, którzy zgłaszają takie zachowania tu, na forum.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 10:43:38

Do: "też petent" i "mieszkanki" - nie zgadzam się z Wami. Kiedyś zwróciłam uwagę, grzecznie, takiej urzędniczce i potem za każdą sprawą sprawą do załatwienia pod górkę. Poszłam potem powiedzieć o tym do burmistrza. Było jeszcze gorzej. Do urzędu wysyłam teraz męża.

Tak więc rozumiem tych ludzi, którzy zgłaszają takie zachowania tu, na forum.

Wybraliście gospodarza swego , mogliście mieć lepszego ...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 10:59:31

Znam jedną osobę, która umie "rozmawiać" z pracownikami urzędu. Jak tam uchodzi to urzędniczki jak mogą to chowają się☺

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 12:13:01

Zgadzam się z opiniami powyżej zamieszczonymi. Również wczoraj zostałam zignorowana przez pewna Panią.. Rozmawiała przez telefon jednocześnie obsługująx mnie. Nie miałam bym nic przeciwko gdyby jednak zechciał jeszcze mi odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytanie.. Zostałam jednak bez jakiekolwiek odpowiedzi i odeszłam z kwitkiem..

#12 ~Bucefał~

~Bucefał~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 14:14:09

Zgadzam się z opiniami powyżej zamieszczonymi. Również wczoraj zostałam zignorowana przez pewna Panią.. Rozmawiała przez telefon jednocześnie obsługująx mnie. Nie miałam bym nic przeciwko gdyby jednak zechciał jeszcze mi odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytanie.. Zostałam jednak bez jakiekolwiek odpowiedzi i odeszłam z kwitkiem..

No to masz przynajmniej kwitek. Czego Ty chcesz więcej?

#13 ~Petent~

~Petent~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 18:53:55

Urzędnicy to też ludzie, którzy mają swoje problemu życiowe

#14 ~nie Gość , zwykły ktoś~

~nie Gość , zwykły ktoś~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 22:46:27

Jeśli brakło ci empatii dla urzędnika to słusznie że odeszłaś  z kwitkiem. Urzędnik też czasem musi odebrać telefon , są różne sprawy życiowe. Ty pewnie ich nie masz więc nie mogłaś chwilę zaczekać.  No i nie jesteś pewna czy to była Pani czy Pan. Więcej zrozumienia dla innych bardzo się przydaje. Temat rzeczywiście założony do plotek i obmawiania.

#15 ~KkA~

~KkA~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 19:20:50

Jestem tylko ciekawa jakby pani ekspedientka w czasie obsługi odebrała telefon i miała zlewke na klienta. Ciekawe czy opinie byłyby takie same ...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 20:05:39

Urzędnicy odbierają też telefony służbowe, bo do urzędu też dzwonią klienci lub różne instytucje.

#17 ~KkA~

~KkA~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 21:28:22

Taa sa rozmowy i rozmowy ....

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 20:43:30

Najgorsze są Panie z biedronki i przychodni. Niektóre są tak niemiłe, że zmieniam kasę lub okienko jak mam na nią patrzeć...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 12:11:23

Nie narzekajcie. W urzędzie dużo się zmieniło i cały czas się zmienia na lepsze

#20 ~chory~

~chory~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 12:17:49

Najgorsze są Panie z biedronki i przychodni. Niektóre są tak niemiłe, że zmieniam kasę lub okienko jak mam na nią patrzeć...

Przychodnie,szpitale-pielęgniarki uprzejmość za łapówki..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych