Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opinie o kursach makijażu permanentnego

makijaż permanentny makijaż wizaż linergistka

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~arkadiusz~

~arkadiusz~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 15:26:50

baardzo dobry wybór. Moja znajoma pracuje w newlooks i ładują oni kupę kasy w nowy sprzęt itp, żeby wszystko było jak najbardziej nowoczesne i profesjonalne. zdecydowanie stawiają na jakość i solidne wykonanie makijażu. jestem pewien, że dużo się tam nauczysz.

#2 ~julia horoszkiewicz~

~julia horoszkiewicz~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:21:33

Bardzo ciekawa i przyszłościowa branża.. Ja słyszałam, że zarobki nawet w bardzo przeciętnym salonie kosmetycznym linergistki to okolice 3000 netto. Wydając kilka tyś na taki kurs czynisz dobrze. Pamiętaj też, że warto zadbać o kolejne kursy i klasyfikacje w przyszłości, by cały czas uczyć się nowych technik.

#3 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:53:51

Robiłam makijaż permanentny w newlooks i same pozytywne wspomnienia mam :) Makijaż wysokiej jakości, sprzęt jak i obsługa bardzo profesjonalna. Jestem pewna, że przygotują Cię jak należy!

#4 ~Agnieszka Dembek~

~Agnieszka Dembek~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 17:03:59

Bardzo dziękuję! Jeszcze jakieś salony polecacie? W prawdzie newlooks ma bardzo dobre opinie, ale chciałabym poczytać o alternatywnych opcjach.

#5 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 19:10:59

Hmm, makijaż wykonywałam również w long-time-liner, ale nie odpowiadał mi ograniczony wybór kolorów i ogólnie linergistki robiły wszystko bardzo chaotycznie.

Miedzy linerem a newlooks wybieram newlooks.

#6 ~Agnieszka Dembek~

~Agnieszka Dembek~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 17:22:50

Zdecydowałam, że skorzystam z oferty Newlooks Permanent Makeup. Wybrałam kurs Optimum, uważam, że dzięki niemu najlepiej przygotuję się do zawodu.

Jest to odważny krok, ponieważ inwestuję niemałe pieniądze, ale jestem pewna, że to dobra inwestycja.

Dziękuję, wszystkim za polecenie. Po kursie wpadnę tutaj się pochwalić jak było

#7 ~OlgaNapieraczzz98~

~OlgaNapieraczzz98~
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 20:57:43

Bardzo dobry wybór, nie będziesz żałować ^_^

Pozdrawiam

#8 ~Agnieszka Dembek~

~Agnieszka Dembek~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 07:28:38

Hej, jestem w końcowym etapie kursu, wpadnę tu jutro albo pojutrze pochwalić się jak poszło

Pozdrawiam

#9 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 18:51:51

Czekam więc. Jestem ciekawa jak ci poszło, może też się w przyszłości zdecyduję ^_^

#10 ~Agnieszka Dembek~

~Agnieszka Dembek~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 20:27:21

Cześć, jestem już po kursie.

Tak jak mówiłam wybrałam kurs optimum, który trwał 10 dni. Do wyboru miałam indywidualne zajęcia albo w małej grupie, wybrałam indywidualnie, ale jak kto woli. Podczas trwania kursu kolejno nauczyłam się wykonywać powieki, rzęsy, brwi i usta.

Zdecydowanie pozytywnym zaskoczeniem był ogrom praktycznych ćwiczeń na modelkach, spodziewałam się więcej teorii.

W trakcie kursu zostały wytłumaczone mi także podstawy pracy w nowym zawodzie, podstawy prawne i wiele innych rzeczy, które mają mi pomóc w przyszłości. Tylko konkrety.

Po skończonym kursie czuję, że jestem gotowa do pracy. Uważam, że jest to kurs dla ludzi - firma Newlooks przygotowała kompleksowe szkolenie, które nie ma na celu zabrać nam pieniądzy i reklamować coraz to nowe szkolenia. Perfekcyjnie ułożone szkolenie przez specjalistów.

Polecam wszystkim!

#11 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 20:54:28

Z twojego opisu wygląda to naprawdę obiecująco

Jestem zachęcona, szukam nowych ścieżek rozwoju zawodowego, ale ceny są spore. Jak widać adekwatne.

W przyszłości kiedy zbiorę fundusze rozważę decyzję.

#12 ~OlgaNapieraczzz98~

~OlgaNapieraczzz98~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 13:11:19

Gratulacje :) Wiem dokładnie jakie to wspaniałe uczucie być po skończonym szkoleniu i mieć taki fach w ręku. Powodzenia w szukaniu pracy, mam nadzieję, że niedługo ją znajdziesz. Teraz sporo salonów kosmetycznych rozszerza swoją ofertę o makijaż permanentny. Pozdrawiam.

#13 ~Agnieszka Dembek~

~Agnieszka Dembek~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 20:42:29

Dzięki za takie słowa! Przez to jestem bardziej przekonana, że mądrze zainwestowałam swoje pieniądze

#14 ~Agnieszka Dembek~

~Agnieszka Dembek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 17:09:45

Witam, znalazłam już pracę w małym salonie niedaleko Warszawy. Jest to salon kosmetyczny, który dość niedawno zdecydował się rozszerzyć ofertę o makijaż permanentny i będę tam go wykonywać u boku starszej linergistki. Tylko daję znać, ponieważ jest to mocno związane z tematem. Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze

#15 ~OlgaNapieraczzz98~

~OlgaNapieraczzz98~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 17:23:41

Gratulacje :) Mówiłam, że szybko znajdziesz robotę. Dobra branża, dobre zarobki, nic tylko się szkolić. Teraz czeka cię praca, kochana :) Powodzenia!

#16 ~julia horoszkiewicz~

~julia horoszkiewicz~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 16:56:16

Również gratuluję i życzę powodzenia

#17 ~Agnieszka Dembek~

~Agnieszka Dembek~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 19:49:34

Dziękuję ! Póki co jestem zadowolona

#18 ~Zosia Skołda~

~Zosia Skołda~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 12:46:36

Gratuluję, ale mnie w tym momencie zainspirowałaś :) Idealny przykład, że jak się chce i do czegoś dąży to się to osiąga. Pozdrawiam!

#19 ~Agnieszka Dembek~

~Agnieszka Dembek~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 19:57:37

Mała aktualizacja:

Wszystko jest okej!

Pozdrawiam

#20 PaulaNala

PaulaNala

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 sierpień 2019 - 09:18:45

Pewnie znajdę tu namiary na wiele dobrych kosmetyczek :D Interesuje się teraz tym tematem, szczególnie stylizacją brwi, ale nie będę robić kursu tylko zdecyduje się na taki zabieg kosmetyczny. Znalazłam już gabinet Beauty & You z Gdańska, może ktoś z was już miał do czynienia z Panią Kasią i jej zabiegami? Z tego co słyszałam to opinie ma dobre wśród klientek.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: makijaż permanentny, makijaż, wizaż, linergistka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych