Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Opinie na temat preparatu Figurena Slim

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~OlkaWerska~

~OlkaWerska~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 12:47:31

W kuracji odchudzającej stosowałam wiele różnych preparatów jednak dopiero figurena slim dała mi szanse zrzucić kilogramy. Jestem już po całej 3 miesięcznej kuracji i ciesze się że trafiłam na ten suplement bo dzięki niemu pozbyłam się 15 kg nadwagi.

#62 ~Annak~

~Annak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 12:25:33

W końcu na rynku jest dostępny produkt, który działa tak jak powinien. Cena nie jest kosmiczna, oparty na naturalnych składnikach, nie drażni żołądka. Skutków ubocznych nie widzę. Za to widzę, że założyłam moje ulubione spodnie, które były zbyt obcisłe po urodzeniu dziecka. Kilka kilogramów zostało, ale już zrzuciłam sześć. Nie mam póki co czasu na ćwiczenia, ale mam nadzieję, że walka z pomocą Figurena Slim będzie łatwiejsza.

#63 ~elcia~

~elcia~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:35:39

ja tez polecam - figurena to świetny przyśpieszacz efektów

#64 ~olcia~

~olcia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 15:20:39

Do diety odchudzającej warto tez dołączyć jakiś dobry preparat wspomagający odchudzanie - ja wybrałam figurena slim i zauważyłam przyspieszony metabolizm i zahamowanie łaknienia. W sumie udało mi się schudnąć 11 kg w krótkim czasie.

#65 ~goska~

~goska~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 12:52:21

Figurena to świetny suplement na odchudzanie co tu dużo pisać

#66 ~nelly~

~nelly~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 13:50:02

Są może jakieś kupony rabatowe na figurene?

#67 ~lillith28~

~lillith28~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 15:14:14

Myśle, że na stronce www centrumfigury byethost14 com znajdziecie to czego szukacie. Z mojej strony powiem tylko, że zamawiałam stamtąd kilka razy i wszystko było w porządku. Warto nadmienić, że można sprawdzać przesyłkę przy odbiorze.

#68 ~gosienka~

~gosienka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 11:31:55

nelly - kuponu rabatowego nie mam ale możesz kupić w zestawie 2+1 taniej. Dostajesz wtedy 3 opakowania za 2 kupione, czyli 3 starcza ci na cały zalecany okres kuracji

#69 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 13:33:00

Wszystkie suplementy diety co placebo tylko odpowiednia dieta i ruch sprawi że schudniesz - ahoj

#70 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 09:12:08

Na mnie niestety nie podzialalo.3opak i zero rezultatu nawet przy cwiczeniach.

#71 ~viollla~

~viollla~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 20:42:02

Odchudzanie nie jest nałatwiejszą sprawą na świecie...kto próbował ten dobrze wie. Trzeba mieć dużo samozaparcia i silnej woli. Motywacja leży w głowie, sama dieta nic nie da. Swego czasu próbowałam odchudzać się na własną rękę, potem z dietetykiem a efekty za każdym razem był takie same czyli żadne. Poddałam się po kilku tygodniach, miesiącach. W końcu udało mi się dostać oryginalną Meridię, która prowadzi to do zahamowania apetytu i zwiększenia uczucia sytości, nawet przy przyjmowaniu mniejszych ilości jedzenia. Waga momentalnie spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty a zarysowały się, wcześniej ukryte, mięśnie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Natalią (kom.733 566 390) . Warto!!!

#72 ~weronika~

~weronika~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 09:19:41

Stosuje od miesiące figurene i jestem zadowolona, wcześniej miałam stagnacje teraz już schudłam 5 kg w tym czasie.

#73 ~ewinka~

~ewinka~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 15:14:54

u mnie też zadziałała figurena

#74 ~Lilka~

~Lilka~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 09:39:57

Niestety ale się zawiodłam, stosuje od 2 tygodni i nic.... tak samo jest u mojej cioci, razem zamowilismy 3 sztuki i rowniez u niej waga stoi. Wracam do swojego Trizera to jest cud nad cudami.

#75 ~Kamila090~

~Kamila090~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 10:32:01

ja byłam bardzo zadowolona. Stosowałam jakiś rok temu. Chyba właśnie wrócę do kuracji bo przez ten rok słabo się trzymałam diety, a wiem że z figurena można dużo schudnąć.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych