Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Opinie na temat preparatu Figurena Slim

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2016 - 16:59:58

Hej, ja zaczęłam brac figurena, jeszcze nie mogę noc powiedzieć bo biorę ja jeden dzień, mam nadzieje ze to opinie to nie są bzdury!! Podzielę się i opinia za jakoś czas:-)

#42 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 09:39:07

Figurena to kłamstwo, zapłaciła studentkom za wpisy i teraz kosi kasę. Sprawdziłam wydałam 90zł za produkt z przesyłką. Nie hamuje głodu, nie ogranicza ochoty na słodycze, nie ogranicza spalania tłuszczów. Schudłam w ciągu miesiąca tyle co na normalnej diecie i nie było mi ani łatwiej ani nie poszło szybciej. DROGIE BIEDNE STUDENTKI!!! zapłacono wam po 2-3 zł za pozytywny kłamliwy wpis a inne kobiety muszą płacić prawie stówę aby sprawdzić czy to prawda. NIE WSTYD WAM? Wklejam ten wpis we wszystkie miejsca w którym widziałam reklamowe posty.

#43 ~zyta~

~zyta~
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 17:45:44

Mam cały czas zatkany gardło może ktoś wie coś na ten temat acha jak lykne figurę bo jak nie to jest ok wrażenie jakby mi coś w gardle utknelo

#44 ~zyta~

~zyta~
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 17:51:18

Nie dodałam fitnes dla osób zaawansowanych 3 razy w tygodniu i figurę na bez objadania i ani dekady w dol

#45 anna101

anna101

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 18 luty 2016 - 08:39:37

Życie pokazuje że w pewnych sprawach nie ma drogi na skróty i po prostu trzeba ćwiczyć i nie obżerać się na noc

#46 Patrycja2

Patrycja2

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 26 luty 2016 - 13:29:46

ja kiedyś brałam Figurę dzięki bardzo już więcej tego nie wezmę tylko żołądek i jelita sobie rozwaliłam już wole powoli chudnąc ale zdrowo. trzeba być tylko konsekwentnym w swych działaniach odpowiednia dieta trochę ruchu i będzie ok.

#47 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 22:43:47

a widziałyście takie tabletki co pisze dieta kapuściana? stosował któs?

nie są drogie ale i tak szkoda pieniędzy bo zero skuteczności. Lepiej zastosować prawdziwą dietę kapuścianą - gotuje się gar zupy z kapusty i warzyw (papryka, pomidor, cebula) i je się przez kilka dni do woli aż nosem wychodzi. Jest tak, że im więcej tej zupy jesz tym bardziej chudniesz. Ja dawno ją stosowałam więc już nie pamiętam szczegółów ale w necie na pewno ją znajdziesz. Ja wtedy zrzyciłam coś ok. 15 kg.

#48 Patrycja2

Patrycja2

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 08:54:59

W necie jest tyle diet rożnych że naprawdę ale czy są one zdrowe nad tym bym polemizowała. Jednak jeśli chcesz zrzucić kilka kilogramów to może powinnaś pójśC do dobrego dietetyka żeby ułożył Ci zbilansowana dietę która sprosta twoim wymogom.

#49 Patrycja2

Patrycja2

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 08:55:44

Dieta kapuściana to kolejny mit o super diecie, po której można szybko schudnąć.

chcąc schudnąć to jest zasada 70% diety 30% ćwiczeń zbilansowana dieta nie zrobi spustoszenia w naszym organizmie, będziemy się dobrze czuli a do tego ćwiczenia i efekt będzie bardzo fajny.

#50 ~Anka13~

~Anka13~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2016 - 19:25:59

Ja polecam Ultra Slim:-) poczytajcie sobie o tym na Suple na Tak:-)

#51 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 11:44:36

Kiedyś brałam figurenę ale żadnych efektów. Schudłam dopiero jak zastosowałam dietę Sandruni prawie 10 kg w 5 tygodni i jeszcze cały czas jestem na tej diecie bo chcę schudnąć więcej  :) powodzenia dziewczyny

#52 elciaq

elciaq

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 maj 2016 - 10:14:20

ja też nie miałam efektów ale po 2 tygodniach wszystko ruszyło i w sumie przez 3 miesiące schudłam 12 kg - dla mnie super suplement który razem z dieta może zdziałać cuda.

#53 ~PAULA~

~PAULA~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 14:42:20

A czy ktos odczuł skutki uboczne po tych tabletkach ?

#54 ~Olenkawi~

~Olenkawi~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 20:02:59

Zakupiłam,czekam na przesyłkę.Chudłam już wcześniej bez suplementu diety.Przed drugą ciążą w 2 miesiące schudłam 8 kg na diecie MŻ i ćwiczeniach hula hop+orbitrek.Teraz mam mniej czasu przy 2 dzieci i chcę się wspomóc.Zaczęłam ćwiczenia i ograniczyłam porcje.Oczywiści zero słodyczy, ale ciężko przetrzymać to ssanie w żołądku. Dam znać jak działa.

#55 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 12:29:53

Zaczęłam odchudzanie z figurena slim 2 miesiące temu i mogę napisać tyle że świetnie działa razem z dietą, te dwa elementy doskonale się uzupełniają, w efekcie schudłam już 9 kg.

#56 ~Ulinkqa~

~Ulinkqa~
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 09:59:55

Jaką dietę stosujecie razem z figureną ?

#57 ~Baska~

~Baska~
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 11:55:42

Dieta bananowa albo grejpfrutowa, podpasowały mi chociaż na początku było mi ciężko utrzymać wszystkie zalecenia diety, an pewno bardzo pomogła mi w tym figurena która dobrze hamuje apetyt i pomaga spalić szybciej tłuszcz.

#58 ~goskaa~

~goskaa~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:42:49

Rozpoczynam kurację z figureną, Cel: 4 kg mniej do Sylwestra - z tego co czytam wydaje się możliwy do osiągnięcia, jak myślicie?

#59 ~Dolyinka~

~Dolyinka~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 10:37:47

i jak goskaa udało się Tobie schudnąć do Sylwestra 4 kg ? :D

Ja brałam przez 2 tygodnie i schudłam 3 kg, stosuje dalej bo chce w sumie pozbyć się 8 kg :)

#60 sloneczkoo

sloneczkoo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 21:38:47

Figurena nie pomogła mi w utracie wagi. Schudłam dopiero jak zastosowałam dietę Sandruni. Jestem bardzo zadowolona z efektu, bo schudłam 10 kg :)  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych