Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Opinie na temat preparatu Figurena Slim

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Irka~

~Irka~
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 11:05:00

Witam wszystkich ja też chcę coś wrzucić od siebie, biorę już drugi tydzień i naprawdę działa, mniej jem, przede wszystkim słodyczy. Super produkt!!!! Ale ćwiczę codziennie ok. 30minut, wiem że to nie dużo, ale efekty już są. Polecam wszystkim Figurene.

#22 ~Xara~

~Xara~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 11:13:04

Wierze ze wam wszytskim odchudzającym się uda się i odniesiecie sój osbosty sukces. Jak mi się udało to chyba każdej osobie może sie udać. Przyznam że bardzo pomogła mi figurena.

#23 ~Bobna~

~Bobna~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2015 - 10:33:12

W moim przypadku po pierwszym miesiącu waga spadła o 4 kg, w drugim 3,5 kg. Wynik 7,5 kg w dwa miesiące był i jest dla mnie całkowicie wystarczający.

#24 ~Pomponek~

~Pomponek~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2015 - 09:02:27

Mam 36 lat i zjadłam pół opakowania Figureny. Wagowo niewiele się zmieniło, bo dużo pływam i w moim przypadku jest tak, że przy ruchu, zamiast chudnąc, cała tkanka tłuszczowa przerabia mi się na mięśniową. Zmianę w swoim ciele widzę. Wagowo jednak niezbyt mocno. Ale. Jestem absolutnie uzależniona od słodyczy, podczas brania Figureny rzeczywiście nie miałam odruchu sięgania po nie. Dzisiaj więc wróciłam do preparatu i już odczuwam zmianę. Nie ciągnie mnie aż tak mocno do słodyczy. Za to wieeeelki plus.

#25 ~Bonita~

~Bonita~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2015 - 14:00:47

Bardzo dobry spalacz. Bardzo łatwy w przełykaniu. Spala tkankę tłuszczową powodując wzmożoną energię, przydaję się np. podczas codziennego biegania. Tabletki starczają na miesiąc stosowania więc warto od razu zaopatrzyć się w 2 opakowania lub 3. Jego działanie jest widoczne i warto skusić się na ten suplement podczas odchudzania. Polecam !

#26 ~zeberka~

~zeberka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2015 - 11:38:36

Na początku nie wierzyłam w skuteczność tych tabletek, ale poszukałam trochę opinii po internecie i w zasadzie więkoszść była pozytywna. Stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia i zamówiłam zestaw. Po miesiącu wiedziałam, że to był znakomity wybór - schudłam 9 kg, a po kolejnym następne 5. Łącznie 14 kg w 2 miesiące. Dawno nie byłam tak szczęśliwa ze swoim ciałem!

#27 ~Nikola~

~Nikola~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 11:52:40

Rewelacyjny suplement diety. Potwierdzam jego skuteczność. Nic kompletnie nie zmieniłam w swoim stylu życia, poza zakupem Figureny Slim i już widzę różnicę. Ubrania nie są już tak opięte.

#28 ~Elinka~

~Elinka~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2015 - 09:23:45

Witam dzisiaj zaczęłam brać figurena slim mam nadzieje ze pomoże mi zrzucić zbędne kilogramy.
jestem po trzech porodach i mój brzuch i biodra wymagają poprawy ćwiczę co dzień po 30 minut i oczywiście zajmuje się 3 małych dzieci i domem trochę roboty mam bo jeszcze ogród a tu nic waga nie leci a moje ciało już nie jest takie jędrne jak kiedyś ale nie widzę poprawy może z tymi tabletkami mi się uda. odezwę się za jakiś czas zobaczę co one wskórają u mnie

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 16:20:26

Nic nie warte specyfiki, chudniecie bo to placebo, myślicie że pomagają bo stosujecie te preparaty codziennie a nie macie pojęcia że jak je odstawicie to jojo murowane, lepiej załatwić sobie jakieś afirmacje na odchudzanie, zmienić styl życia i schudnąć normalnie i zdrowo bez efektu jojo tak jak to powinno wyglądać. Każdy producent takich leków już doskonale wie jak zadbać o to żeby nakłonić klienta żeby kupił kolejne opakowanie, a potem kolejne i kolejne bo jojo, bo tłuszczyk...

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 10:29:28

Stosowałam kiedyś figurene ale przerzuciłam się na afirmacje na odchudzanie Hepika i u mnie efekt dużo lepszy, bo bardziej uważam na dietę w sposób naturalny a nie zajadam się tabletkami i czekam na cud

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 08:18:35

Stosowałam kiedyś figurene ale przerzuciłam się na afirmacje na odchudzanie Hepika i u mnie efekt dużo lepszy, bo bardziej uważam na dietę w sposób naturalny a nie zajadam się tabletkami i czekam na cud

afirmacje na odchudzanie? a co to jest i jak to działa?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 07:07:17

Podświadomie buduje Twoją chęć do odchudzania, masz większą motywacje i sprawia, że proces odchudzania jest mniej nerwowy i dużo łatwiejszy i przyjemniejszy, a co najważniejsze-skuteczny.

I jak to działa bo nie rozumiem za bardzo?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 13:07:19

no naturalnie zmniejsza łaknienie i pomaga regulować częstość sporzywanych posiłów przez co nasz organizm nie odkłada zapasów tłuszczu

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 13:04:33

1. Motywacja.

2. Wiedza na temat odchudzania, odżywiania i treningu.

3. Ciężka praca.

Najbardziej pracuj nad tym pierwszym. Żadna tabletka nic ci nie da.

#35 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 12:03:01

Mam pytanie jest figurin slim nawet dostępny w aptekach i figurena slim.który kupić. I gdzie? Proszę o odpowiedź. Pozdrawia Kasia

#36 ~idzia~

~idzia~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 12:55:58

Figurin i Figurena mylące są te nazwy - ja mogę polecić figurena slim którą stosowałam i jestem z niej zadowolona a kupiłam przez internet na allergo.

#37 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 14:05:43

odchudzałam się kilka miesięcy temu na diecie OXY niestety nie wytrzymałam zaleceń, postanowiłam w nowym roku jeszcze raz podejść do tematu ale nie z samą dieta tylko też z suplementem jakimś dobrym, padło na figurena, mam nadzieje że mi pomoże po tym co czytam na forach dziewczyny mają super efekty o których ja na razie mogę pomarzyć. Życzcie mi powodzenia !

#38 ~Jolcia~

~Jolcia~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 12:27:03

nie wiem czy ten suplement na mnie zadziała ale kupiłam go, nawet jeżeli będzie to kicha (chociaż mocno wierzę że nie) to przynajmniej zmotywuje się do działania, bo tak już jest że jak się za coś płaci to szkoda potem rezygnować z postanowień, bo po prostu szkoda wydanych pieniędzy

#39 ~zaga~

~zaga~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 13:10:55

zgadzam się że figurena fajnie poprawia metabolizm, oprócz działań pozytywnych na nasz organizm uważam że stosowanie suplementów fajnie motywuje nas do pracy na odchudzaniem, bo ja się za coś płaci to się człowiek mobilizuje.

#40 ~Iwka~

~Iwka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 20:15:42

Czesc kupilam figurene 3 dni temu mam 45 lat odchudzalam sie wszystkim po Herbalifie schudlam 26 kg w 4 mies teraz potrzebuje tylko 4-5 kg i uwierzcie mi chce sie tylko pic nic wiecej chodze po markecie zero ochoty na slodycze ful placka w zamrazalniku i nic nie rusza szok napisze pozniej jak mi idzie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych