Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Opinie na temat preparatu Figurena Slim

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gabbineczka

Gabbineczka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 15:36:46

Zacznę od tego że mam do zrzucenia jakieś 12 kg aby moje BMI było prawidłowe. Moje doświadczenie w odchudzaniu jest minimalne bo nigdy nie mogłam wytrzymać na diecie dłużej niż 3 tygodnie - wstyd pisać ale taka właśnie mam słaba wolę. Zamierzam podejść do odchudzania ostatni raz i uporać się z tym problemem raz na zawsze. Zamówiłam już dietę u dietetyka, kupiłam trochę sprzętu fitness do domu jeszcze pozostaje dobranie jakiegoś suplementu diety. Proszę o pomoc jak będzie najlepszy. Znam kilka np Figurena - czytałam na ich temat, wydaja się odpowiednim wyborem ale jeszcze przed decyzja chciałam Was zapytać czy miałyście do czynienia z tym suplementem i jak na Was działał.

#2 ~assia~

~assia~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 13:11:19

Powstrzymuje głód na deficycie bardzo dobrze stosuję jestem zadowolona.

#3 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 15:30:59

Powstrzymuje głód na deficycie bardzo dobrze stosuję jestem zadowolona.

Też to samo zauważyłam ja do zmaksymalizowania utraty wagi zapisałam się jeszcze na siłownie

#4 katarzy802

katarzy802

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 02 luty 2015 - 20:18:16

Takich suplementów nie ma co brać na poważnie, MOŻE jako dodatek do diety, ale z pewnością nie jako głowny czynnik odchudzający, Ktoś w ogóle jeszcze w to wierzy?

#5 ~Jaenczka~

~Jaenczka~
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 15:28:15

Takich suplementów nie ma co brać na poważnie, MOŻE jako dodatek do diety, ale z pewnością nie jako głowny czynnik odchudzający, Ktoś w ogóle jeszcze w to wierzy?

Tu nie ma w co wierzyć tylko trzeba myśleć - wiadomo ze sam suplement nie schudnie za ciebie trzeba jeszcze się trochę ruszać no i stosować zasady zdrowego odżywiania. Mój przykład był taki: zaczęłam kiedyś na diecie 1000 kcal - nie wytrzymała, więc przeszłam na dietę odchudzającą dopasowaną do grupy krwi - marny efekt. Wkurzona szperałam w internecie w poszukiwaniu jakiegoś cudownego środka na odchudzanie może nie znalazłam cudownego leku ale ktoś mi polecił figurene, no więc kupiłam i włączyłam do swoich zasad zdrowego żywienia, plus 2 razy w tygdniu ćwiczenia po 45 minut. W końcu zaczęłam zauważać efekty i schudłam tak, nie powiem ile bo to prywatna sprawa ale było trochę tych kg. Jestem teraz zadowolona z siebie i z tego że trafiłam na ten suplement. 

#6 jamroz

jamroz

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 12 luty 2015 - 15:53:10

Niestety żadne z tych cudownych specyfików nie działa

#7 Gabbineczka

Gabbineczka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 luty 2015 - 13:21:16

Przekonaliście mnie do zakupu figureny, stosuję pierwszy tydzień i faktycznie czuje mniejszą ochotę na podjadanie, stosuje razem z dietą i już udało się zrzucić 1,6 kg, jeszcze nie rozpoczęłam ćwiczeń, jakos nie mogę się do tego zabrać. Musze jednak od przyszłego tygodnia dołączyć ćwiczenia żeby jeszcze zwiększyć efekt. Będę co jakiś czas pisała jak u mnie przebiega kuracja. Dziękuje za dotychczasowe rady.

#8 ~AnitaCinCin~

~AnitaCinCin~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 14:33:51

kurcze i z kolejną dieta jestem na bakier, chyba muszę w końcu zastosować jakiś suplement diety, czy ta figurena jest bezpieczna, jak ja trzeba stosować?

#9 ~Ponia~

~Ponia~
  • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 19:35:52

Stosuje się 2 kapsułki dziennie po posiłku - jedna kapsułka po śniadaniu druga po obiedzie, zalecane jest też picie dużej ilości wody mineralnej podczas kuracji - niegazowanej. Skład jak najbardziej ok, na bazie naturalnych składników wiec nic nie szkodzi na organizm za to podkręca metabolizm. Jestem już po 1 miesiącu stosowania i mam bardzo dobre odczucia oraz efekty bo schudłam już 6,5 kg 

#10 ~Lolunka~

~Lolunka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 09:01:45

Hej dziewczyny!
Ja biorę figurene juz 2 tyg. Efekt- jem dużo mniej i nie mam ochoty na jedzenie i słodycze tak jak wcześniej. Niestety nie ćwiczyłam przez te 2 tyg, ale mam taki przypływ energii, że wszystkie domowe obowiązki to przyjemność. W sobotę planuję dołączyć rolki a dziś zacznę A6W i zobaczymy.

Tabletki są rzeczywiście skuteczne. Puki co jestem zadowolona, bo naprawde jem o połowę mniej i brzucha mi już tak nie wywala- spodnie nie cisną w pasie, mam nadzieję, że z czasem efekty będą większe.

#11 ~Elizea~

~Elizea~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 11:59:19

Stosuje figurena slim od prawie miesiaca. Schudlam 5 kg :) (z 80 na 75kg) stosuje przy tym mala diete, ale nie cwicze. wlasciwie moje posilki wygladaja tak:
sniadanie + herbata wspomagajaca odchudzanie + figurena
owoc
obiad
owoc
kolacja + ta sama herbata + figurena
i tyle.
apetyt naprawde zmniejsza sie po niej, jem duzo mniej i jestem najedzona a na slodycze, rzeczywiscie nie ma sie ochoty. Staram sie, zeby moja dieta nie byla restrykcyjna, gdyz wiadomo, ze jezeli potem zaczelabym normalnie jesc to przytylabym. Wiec po prostu sie ograniczam i nie jem slodyczy i slonych przekasek co bylo moja najwieksza zmora

#12 ~Ozi~

~Ozi~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 12:05:03

Zacznę od tego że mam do zrzucenia jakieś 12 kg aby moje BMI było prawidłowe. Moje doświadczenie w odchudzaniu jest minimalne bo nigdy nie mogłam wytrzymać na diecie dłużej niż 3 tygodnie - wstyd pisać ale taka właśnie mam słaba wolę. Zamierzam podejść do odchudzania ostatni raz i uporać się z tym problemem raz na zawsze. Zamówiłam już dietę u dietetyka, kupiłam trochę sprzętu fitness do domu jeszcze pozostaje dobranie jakiegoś suplementu diety. Proszę o pomoc jak będzie najlepszy. Znam kilka np Figurena - czytałam na ich temat, wydaja się odpowiednim wyborem ale jeszcze przed decyzja chciałam Was zapytać czy miałyście do czynienia z tym suplementem i jak na Was działał.

Dobrze działa, można faktycznie dzięki figurena przyśpieszyć odchudzanie ale nie zapominaj że odpowiednie nawyki żywieniowe to podstawa.

#13 ~Aurelia~

~Aurelia~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 10:43:03

jak dla mnie figurena to jest chyba jedyny produkt z wielu tego typu (odchudzających), jakie testowałam po dwóch ciążach, który najzwyczajniej w świecie bez wątpliwości działa! owszem, zalecana jest duża aktywność, której świeżo upieczonym mamom nie brak, nawet w nocy, gdy maluch się budzi czasem nawet co godzinę czy dwie, ale dzięki temu wiem, ze prowadząc zwykłe, aczkolwiek dynamiczne życie, bez siłowni, kilogramy spadają. gdy się dołoży dietkę, naprawdę efekty Was zachwycą. zakładam, że gdyby ćwiczyć na siłowni czy w klubie fitness byłoby o wiele szybciej i rozsądniej, ale na to już sił nie miałam. Gdy zaczynałam dietę bez tego wspomagacza efekty były, ale delikatne, byłam ciągle głodna i zmęczona. Z tym produktem głód był ograniczony, miałam więcej energii, kilogramy spadały o wiele szybciej, a im więcej miałam ruchu, tym prędzej. U mnie efekty przyszły po ok. dwóch tyg., może ciut szybciej, chyba, że się spędza dzień typowo na fotelu i kanapie, to nieszczególnie niestety ;) koleżanka się tym odchudzała mając złamaną nogę i... prawie nic! doceniła ten produkt duuuzo póżniej, już na chodzie ;)

#14 annag

annag

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 maj 2015 - 10:29:16

a widziałyście takie tabletki co pisze dieta kapuściana? stosował któs?

#15 ~Dredzia~

~Dredzia~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 11:50:21

a widziałyście takie tabletki co pisze dieta kapuściana? stosował któs?

wiem że takie są ale nie stosowałam, za to figurena faktycznie działa więc nie szukam innych rozwiązań bo wiem że nie jest trudno na tym runku się naciąć na niedziałającym produkcie.

#16 ~Enea~

~Enea~
  • Goście

Napisano 05 maj 2015 - 09:00:12

nigdy wcześniej nie stosowałam suplementów na odchudzanie czy mogę się dowiedzieć od Was jak z samopoczuciem przy stosowaniu takiej kuracji?

#17 ~Aska~

~Aska~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 12:37:30

u mnie po kuracji ale również w trakcie nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, jedyny skutek to przyśpieszona utrata wagi

#18 ~AWERA~

~AWERA~
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 11:28:21

witajcie właśnie kończę pierwsze opakowanie i mam 5,5 kg mniej nie miałam żadnych skutków ubocznych troche mniej jem i 30 min jeżdżę rowerem.

#19 zegarek - d

zegarek - d

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisano 22 maj 2015 - 16:52:05

A może by tak samozaparcie, konsekwencja w dążeniu do celu i samodyscyplina. Trochę ruchu fizycznego, ograniczenie składników w naszych pokarmach takich jak np cukier i efekt będzie. Ale tu trzeba trochę wysiłku, a tabletki to przecież nie trzeba się męczyć...

#20 bar.tek

bar.tek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 22 maj 2015 - 21:19:52

Na ile efekt (o ile się pojawi) będzie widoczny z tych specyfików? Niektórzy piszą tutaj, że coś już się udało ująć w wadze itd itp, ale czy jest ktoś kto już skończył z tym jakiś czas temu i może coś w tym temacie powiedzieć?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych