Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opinie na temat banków...

banki opinie opinie banki

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2013 - 14:24:28

Gdyby ktoś potrzebował to znalazłem bardzo użyteczne forum na tema opinii bankowych.
Jeśli ktoś chciałby się z nimi zaznajomić to zapraszam na Banki opinie - tam znajdziecie opinie nie tylko o Bankach ale i o konkretnych produktach bankowych.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 10:04:26

Jeśli szukacie też opinii na temat kredytów hipotecznych to zapraszam was na forum kredyty mieszkaniowe

Tam znajdziecie nie tylko opinie ale i dyskusje na temat poszczególnych kredytów hipotecznych w rożnych bankach. 

#3 Pasek

Pasek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 16 lipiec 2013 - 09:56:53

A może warto sprawdzić tutaj na forum: http://pozyczkiforum.pl/provident/

ja zawsze tam sprawdzam i są ciekawe opinie nie tylko na temat Banków ale i pożyczek. 

#4 m3hr

m3hr

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 15 sierpień 2013 - 21:18:31

Nie ma banku idealnego. Zawsze każdy bank będzie miał dobre i złe opinie, nie da się każdemu dogodzić.

#5 Pasek

Pasek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 08:21:05

Wejdźcie sobie na stronę KREDYT OPINIE - tam sprawdzicie opinie o kredytach w każdym Banku. 

Rzetelne opinie a nie jak na forach... 

#6 MikolajeQ

MikolajeQ

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 16 wrzesień 2013 - 10:01:51

Na stronce: http://kredytkrakow.pl mozna dostac wiele pozytecznych informacji na temat kredytow oraz pozyczek. Korzysta ktos z tej stronki? Wg mnie dosc pozyteczna

#7 Michau_22

Michau_22

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 07:30:46

Banki opinie, kredyt opinie, pozyczki opinie, chwilowki opinie...eh widac, czym w dzisiejszych czasach Polacy sie zajmuja - zyciem ponad stan i zyciem na kreche:P

#8 ~łucjka~

~łucjka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 20:51:30

Szukanie odpowiedniego banku nie oznacza życia ponad stan. Większość ludzi trzyma swoje pieniądze na koncie bankowym. Najpopularniejszy jest obecnie mBank i alior sync, ale dość ciekawe oferty przedstawił też getin dla nowych klientów. 

#9 ~Radosław~

~Radosław~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 16:35:36

Bardzo ciekawie przedstawia się również oferta vwbank na darmowe konto osobiste.Jest to konto dla osób ceniacych sobie wygodę, niezależność i brak jakichkolwiek kosztów za prowadzenie konta, za kartę , za przelewy.

#10 Renataaa

Renataaa

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 15 październik 2013 - 14:14:13

Jest naprawdę wiele for i serwisów na których znajdziemy opinie:

http://bankowe-konta.info

http://www.tanie-konto.pl

http://www.forum-bankowe.pl/tematy27/

pytanie jaki bank nas konkretnie interesuje.

#11 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2013 - 10:41:31

Gdyby ktoś potrzebował to znalazłem bardzo użyteczne forum na tema opinii bankowych.
Jeśli ktoś chciałby się z nimi zaznajomić to zapraszam na Banki opinie - tam znajdziecie opinie nie tylko o Bankach ale i o konkretnych produktach bankowych.

Tak potrzebuję.Mój adres: piaskowiec@piaskowiec.com

#12 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 03:25:55

Dla mnie i tak PKO BP jest najlepszy bo mam tam konto firmowe biznes rozwoj i osobiste Za zero, w ofercie jest bardzo duzo usług, i nie trzeba sie przejmowac ze za cos dodatkowo trzeba będzie zapłacić

#13 monian

monian

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 04 luty 2015 - 15:44:41

Też mam PKO, chociaż ostatnio zastanawiam się nad zmianą. Oczywiście różne banki będą miały oferty korzystne dla kogoś innego.

#14 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 10:40:23

A ja nie ufam żadnym porównywarkom internetowym. Wolę sama wybrać sobie kilka banków i poczytać ich oferty i potem wytypować jeden :)

#15 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 14:50:45

A ja nie ufam żadnym porównywarkom internetowym. Wolę sama wybrać sobie kilka banków i poczytać ich oferty i potem wytypować jeden :)

Czemu nie ufasz porównywarkom ? Przecież tam jest zestawienie kont bankowych, nie musisz się sugerować tylko tym które jest na pierwszym miejscu a co w sobie ma 

#16 ~Honda~

~Honda~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 17:41:42

Czemu nie ufasz porównywarkom ? Przecież tam jest zestawienie kont bankowych, nie musisz się sugerować tylko tym które jest na pierwszym miejscu a co w sobie ma 

Porównywarki są wg mnie do szybkiego podglądu co który bank oferuje. Jak już mamy zarys informacji w tedy szukamy na stronie oficjalnej badź w regulaminie czy nie ma żadnych haczyków.

Dla mnie ważne jest prowadzenie za 0 i tkaiego banku szukam :) Mam dość ciągłych potrąceń za nie wiadomo co..

#17 ~Riczer~

~Riczer~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 18:46:19

Ja korzystałem z BZWBK póki się z santanderem nie połączył. Od czasu połączenia zmieniłem bank na BGŻ i póki co nie żałuję.

Nie masz problemu ze spamiętaniem co oferuje poszczególny bank? Jak masz np. 5 banków do porównania to... szacun że się nie gubisz.

#18 ~Riczer~

~Riczer~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 18:46:37

Ja korzystałem z BZWBK póki się z santanderem nie połączył. Od czasu połączenia zmieniłem bank na BGŻ i póki co nie żałuję.

Nie masz problemu ze spamiętaniem co oferuje poszczególny bank? Jak masz np. 5 banków do porównania to... szacun że się nie gubisz.

#19 ~Honda~

~Honda~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 11:45:43

Zgadzam się, potrafi być tyle małych na pierwszy rzut oka nie znaczoncych rzeczy, że można się w tym pogubic :<

#20 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 16:39:32

Mam wrażenie, że często są sponsorowane, no nie wiem.

Porównywarki są wg mnie do szybkiego podglądu co który bank oferuje. Jak już mamy zarys informacji w tedy szukamy na stronie oficjalnej badź w regulaminie czy nie ma żadnych haczyków.

Dla mnie ważne jest prowadzenie za 0 i tkaiego banku szukam :) Mam dość ciągłych potrąceń za nie wiadomo co..

Tylko tego oczekujesz od swojego banku?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: banki opinie, opinie, banki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych