Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opinia o komisach w naszym mieście!

komis telefon zakup opinia

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tata~

~Tata~
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 19:27:34

Witam,

chciałbym kupić jakiś używany smartfon. Myślałem o zakupie go, w którymś z komisów w naszym mieście, aby uzyskać gwarancję po zakupie i liczę na pomoc w wyborze, bo sam nie bardzo się na tym znam. Co sądzicie o komisach w naszym mieście czy można zaufać?

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 19:57:02

Witam,

chciałbym kupić jakiś używany smartfon. Myślałem o zakupie go, w którymś z komisów w naszym mieście, aby uzyskać gwarancję po zakupie i liczę na pomoc w wyborze, bo sam nie bardzo się na tym znam. Co sądzicie o komisach w naszym mieście czy można zaufać?

Korzystałem z usług pana na ul. Chopina (naprzeciw sklepu MIŚ) i osobiście nie polecam. Kupiłem telefon, ale nie byłem zadowolony z jego funkcjonalności (był dziwnie powolny, nieco się wieszał), więc pomyślałem, że skoro wydałem pół tysiąca na telefon, który nie działa jak należy, to chcę go oddać. Zostałem obrzucony argumentami, że nie ma zwrotów, że mogłem zawirusować telefon, generalnie zrobiło się chamsko i niemiło (teksty w stylu: telefon za taką kasę, to jeszcze żaden wydatek). Zostawiłem telefon na gwarancji, ale podejrzewam, że poleżał sobie swobodnie na półce 3 dni, bo wrócił w niezmiennym stanie, otrzymałem informację: przecież z nim wszystko ok. Jako że nie jestem specem od nowych technologii i nie chciałem sam się bawić w resetowanie oprogramowań itd., to podrzuciłem to zgniłe jajo na allegro. Od tej pory nauczka jest jedna: telefon biorę od operatora przy przedłużaniu umowy, nawet jeśli mam sporo dopłacić (zawsze to i tak taniej niż ze sklepu). Pamiętaj, że komis to komis - nigdy nie wiesz co kupujesz. A jak się okazuję, mogę kupić coś nie do końca sprawnego i usłyszeć na drugi dzień: że mogłem siedzieć ile chciałem w sklepie i sobie go testować. Także wiesz.. Jak masz wydać poważne pieniądze, to tam, gdzie w razie kłopotów ktoś potraktuje Cię poważnie.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 20:57:18

Również odradzam!tragkowanie z góry przez właściciela. miły tylko jak ma interes, a jak coś się dzieje i trzeba reklamacji, to szkoda słów..

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 21:20:12

Również odradzam!tragkowanie z góry przez właściciela. miły tylko jak ma interes, a jak coś się dzieje i trzeba reklamacji, to szkoda słów..

Zaskakująco miły i szarmancki podczas zakupu, a jak jest problem... Pytałam: czyli może pan sprzedać nawet coś zepsutego (choć tak nie było, ale nie byłam zadowolona z telefonu, wydawało mi się, że nie działa jak należy), a ja nie mogę tego oddać? A prawa konsumenta? Co usłyszałam: nie ma sprawy, zaraz poszukam i dam do przeczytania prawa konsumenta! Nie miałam siły się kłócić, ale to nauczka, że biednych ludzi nie stać na byle gówno. Jak kupować to nowe i z rzetelną gwarancją.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komis, telefon, zakup, opinia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych