Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Opiekunka do dziecka ...

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 BlanLi

BlanLi

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 554 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:11:31

Zna ktoś może osobę chętną do opieki nad 2,5 letnim dzieckiem na Strzemięcinie u siebie w domu? Fajnie gdyby była to mama po 30tce opiekująca się też swoim dzieckiem. Sprawa nie jest pilna ale może być taką w każdym momencie.

#2 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:15:23

Zna ktoś może osobę chętną do opieki nad 2,5 letnim dzieckiem na Strzemięcinie u siebie w domu? Fajnie gdyby była to mama po 30tce opiekująca się też swoim dzieckiem. Sprawa nie jest pilna ale może być taką w każdym momencie.

a za godzinkę jaka zapłata?

#3 BlanLi

BlanLi

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 554 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:22:57

Kwestia dogadania się. A Jakieś propozycje?

#4 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 08:52:43

a jake godziny wchodzą w gre ja pracuję na dwie zmiany ,jestem po 30 i chętnie sobie dorobie

#5 BlanLi

BlanLi

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 554 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 13:58:54

W grę wchodzą godziny od 7-16 ale nie codziennie.

#6 ~babcia~

~babcia~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 14:12:29

W grę wchodzą godziny od 7-16 ale nie codziennie.

a posłujaj babcią jestem, jeszcze w szyku, co ?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 15:48:17

Jestem chętna do opieki,proszę o kontakt nr 798 520 571,jestem ze Strzemięcina

#8 ~NIANIA~

~NIANIA~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 16:40:18

Szukam pracy jako opiekunka dziecięca, zna ktoś może osoby, które poszukują niani? Proszę o wiadomości tutaj. :)

#9 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 17:40:48

Jestem mama po 30mam 2latka jesli u mnie w domu to chetnie 3zl godz a jakiś kontakt z panią?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 18:33:46

Jestem mama po 30mam 2latka jesli u mnie w domu to chetnie 3zl godz a jakiś kontakt z panią?

Kto będzie siedział z dzieckiem za 3 zł, przesada.

#11 ~moje dziecko, mój skarb~

~moje dziecko, mój skarb~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 18:36:47

Szukasz 'obcych' do dziecka? a gdzie są babcie, dziadkowie? rodzina!. Ja nie szukałam 'obcej' opiekunki do dziecka.

#12 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 18:49:23

A ktora mama odda to co zarobi na opiekunki 6zł 7zł 9zł 10zł to może opiekunki do pracy a ja chętnie zajme sie dzieckiem za 3zł na godz lubie dzieci mam tez swoje dorobie sobie przy okazji

#13 BlanLi

BlanLi

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 554 postów

Napisano 03 październik 2013 - 19:28:10

Szukasz 'obcych' do dziecka? a gdzie są babcie, dziadkowie? rodzina!. Ja nie szukałam 'obcej' opiekunki do dziecka.

Wiesz nie wszyscy mają tak dobrze, że mają dziadków i babcie do pomocy. Tacy dziadkowie to prawdziwy skarb ale nie każdy go posiada :(

#14 posrebrzany

posrebrzany

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1731 postów

Napisano 04 październik 2013 - 06:23:09

Wiesz nie wszyscy mają tak dobrze, że mają dziadków i babcie do pomocy. Tacy dziadkowie to prawdziwy skarb ale nie każdy go posiada :(

Jesteśmy z żoną takimi dziadkami, którzy opiekują sie wnukami, pomagając w ten sposób dzieciom. Oni spokojnie pracują, a my w nagrodę uśmiech wnuków mamy i to jest wystarczajaca zapłata.

Pozdrawiam Cię i życzę abyś na dobrą opiekunkę trafila :)

Gdybyż tak rozum w parze szedł z wiekiem,

Mądrzejszym dzisiaj byłbym czlowiekiem :)

#15 BlanLi

BlanLi

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 554 postów

Napisano 04 październik 2013 - 07:46:10

Jesteśmy z żoną takimi dziadkami, którzy opiekują sie wnukami, pomagając w ten sposób dzieciom. Oni spokojnie pracują, a my w nagrodę uśmiech wnuków mamy i to jest wystarczajaca zapłata.

Pozdrawiam Cię i życzę abyś na dobrą opiekunkę trafila :)

Do niedawna też miałam taki Skarb. Dzieci za Nim tęsknią ale niestety w grudniu minie rok odkąd już Go nie ma z nami. Jest w sercach i we wspomnieniach.

Dla rodziców to ogromny komfort psychiczny bo można iść spokojnie pracować i nie trzeba się o nic martwić. Tak już nie jest z opiekunką.

Doceniajcie kochani Dziadków - opiekunów bo dopóki są to "takie normalne" ale jak już się straci to dopiero wtedy tak naprawdę się docenia co się posiadało.

Dziękuję za życzenia ale myślę, że już nie będzie mi potrzebna opiekunka. Córka chodzi do przedszkola. A ja szukam pracy :)

Użytkownik BlanLi edytował ten post 04 październik 2013 - 07:47:04

#16 ~NIANIA~

~NIANIA~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 14:49:14

Dziękuje za odzew, jednak kwota, którą Pani podała nawet za samą opiekę nad dzieckiem jest niska, zbyt niska. Proszę pamiętać, że trzeba również doliczyć dojazdy. Życzę jednak powodzenia w znalezieniu nani.

#17 ~NIANIA~

~NIANIA~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 14:59:23

Szukasz 'obcych' do dziecka? a gdzie są babcie, dziadkowie? rodzina!. Ja nie szukałam 'obcej' opiekunki do dziecka

"obca" nie znaczy gorsza. To, że praktycznie każdy może zostać opiekunką nie znaczy, że nią zostanie. To od rodziców zależy kogo sobie wybiorą ( owszem zdarzają się przypadki, że źle wybiorą ).Rozmawiając z rodzicami czemu akurat ja mówią, że intuicja im podpowiada, więc coś w tym musi być. Oczywiście również jestem za to aby pomocy szukać najpierw wśród rodziny,najbliższych,sąsiadów itp., jednak na moim przykładzie mogę powiedzieć, że rodzice w większości przypadków wybierają osoby z ogłoszenia :)

#18 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 23:41:19

Ja nie szukam niani pisze że sama zajme sie dzieckiem za 3zł na godz u siebie w domu

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 14:47:00

Ja nie szukam niani pisze że sama zajme sie dzieckiem za 3zł na godz u siebie w domu

a za 2,5zł/godzine?

#20 ~opiekunka~

~opiekunka~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 21:45:44

Jakie macie zdanie na temat płacy opiekunki dziecięcej? Mi się wydaje, że powinna mieć płacone tyle, ile w przeliczeniu wychodzi przynajmniej najniższa krajowa, bo to przecież bardzo odpowiedzialna praca. Poza tym zazwyczaj robi się na czarno. Dziwie się, kiedy ludzie godzą się na stawki np. 3zł/h?

Rozumiem, że niektórzy zgadzają się na to, bo nie mają wyboru, ale te najniższe stawki chyba powinny zaczynać się od 5 zł ?

Ostatnio dzwoniłam w sprawie opieki ( ogłoszenie w internecie) do dziecka 5 miesięcznego i Pani zaproponowała mi 3 zł na godzine za 7 hpracy bo " nie ma przy nim dużo pracy, on siedzi w foteliku i bajki ogląda i trzeba podać obiadek". Cóż, moje zdziwienie było ogromne, nie śmiałam pytać czy jeśli zrobi dziecko kupke to znaczy, że nie trzeba zmieniać pampersa?iść na spacer,pobawić się itd. Jakie Wy macie zdanie na ten temat drogie mamy i nianie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych