Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 14:55:10

Takie jest życie, albo jesteś latawicą, albo domatorką. Twój wybór. 

Trzeba było urodzić się w PAŃSKIEJ RODZINIE ze służbą.

My na dole nie przebijemy głową muru.

AMEN

#62 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 13:33:48

Nastaw kamerkę i zobacz jak jest naprawdę. Twoja mama nie wysyła Ci sygnałów, że coś jest nie tak. Płacisz opiekunce za opiekę tak ? i ufasz obcej babie............. ???

...ja opiekuję się Mężem całkowicie niepełnosprawnym po udarze już 14 lat. Chętnie skorzystam z usług takiej fajnej opiekunki, żeby przychodziła i wszystko przy Mężu robiła przez kilka godzin dziennie. Jaka jest cena za takie usługi w tej agencji? Bo wszyscy chwalą, a nikt nie napisał o kosztach.

#63 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2016 - 11:07:58

Ja jestem jedyną córką. Rodzice mają 87 lat. Ponad trzy lata temu mama wpadła w starczą depresję a ojciec stopniowo też traciła siły i pogodę ducha. Mieszkamy w jednym domu wielorodzinnym. ostatnio straciła pracę a rodzice żądają ode mnie abym im się poświeciła. ja nie wyrabiam psychicznie tej sytuacji. mam oczekuje mojego towarzystwa oraz obsługi ojciec tez a ja mam 54 lata klimakterium i jestem wykończona psychicznie (lęki depresja bezsenność)  Dłużej tego nie wytrzymam.

#64 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 19:54:32

Wyobrazajcie siebie dorosłej nastolatki ułomnej której wlasna matka nie chce opiekować w dzisiejszych czasach przekretnych i to może być.

#65 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 20:29:39

ja mam 27 lat, i rodzicow na emeryturze, mama choruje na raka twarzy, co 2-3 dni przyjezdzaja pielegniarki z domowego hospicjum i zmieniaja opartunki, ja nie moge znalesc pracy, jestem zalamana, mama jest coraz slabsza, leki i opatrunki sa drogie, a zadnych pieniedzy za opieke nie moge sie domagac bo wg tamtych ludzi moi rodzice maja za duze emerytury... co mam robic? pomocy :(

#66 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 18:23:12

mikar za reklamę dziękujemy, zdecyduj się kim się w końcu opiekujesz?, dziadkiem czy ojcem bo tobie zależało tylko na umieszczeniu reklamy.

#67 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 13:45:23

Mój tata jest chory i naprawdę ciężko mi było się nim zajmować bo nie mam rodzeństwa, męża ani dzieci a mama zmarła 3 lata tamu. Długo się zastanawiałam czy nie oddać go do domu opieki ale nie zrobiłam tego nie chciałabym żeby poczuł się opuszczony, skontaktowałam się z taką firma Trusty, która zatrudnia osoby do opieki nad starszymi ludźmi i teram pomaga mi Pani Ola i jest mi naprawdę dużo lżej na sercu tez bo wiem ze mój tata może byc nadal ze mną a ja mogę chodzić do pracy

#68 minnie

minnie

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 05 luty 2017 - 14:53:18

Na prawde podziwiam wszystkich którzy sami opiekują sie rodzicami.. ja niestety pracuje 10h nawet i 12h codziennie. Na szczescie dzieki temu stac mnie na dobra opieke nad mamą.. Znajoma polecila firmę trusty, z ktorej korzystali z mężem gdy żyła jej teściowa. Narzekac nie moe, mama jest w dobrych rekach i to w swoim ukochanym domu, bardzo chwali sobie czas spedzony z panią Marią, no ale jest to spory wydatek...

#69 ~bea~

~bea~
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 23:45:44

Taki piękny pokoik w Jabłonnej albo w innym miejscu wynajmą i Tobie Twoje dzieci, więc już się przygotuj bo... niedaleko pada jabłko od jabłoni...

Straszne... ile żółci do obcej nieznanej przecież osoby....

#70 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 23:50:29

Ja  powim tak-NASZYM OBOWIĄZKIEM JAKO DZIECI -JEST TROSZCZYĆ SIĘ O STARYCH I ZNIEDOŁĘŻNIAŁYCH RODZICÓW!Nie może być mowy by oddać ich do jakiegoś  domu opieki!!Obecnie są takie udogodnienia-pampersy,każdy ma pralkę i łazienkę a dodatkowo można zatrudnić pielegniarkę dochodzącą.Ale są osoby WYGODNE I EGOISTYCZNE.Nie chce im się opiekować .Myślą o sobie a zpominają ,że też się zestarzeją,my naszą mamą zajmujemy się ,dbamy o nią i cieszymy się ,że jest z nami choć ma coraz większą demencje.Wszystkim opiekującym się -ŻYCZĘ POGODY DUCHA I WIELKIEJ RADOŚCI ZE SŁUŻENIA WŁASNYM RODZICOM.

Demencja to pikuś... sory.... Ja też się podpisywałam pod postami "Nie oddam rodziców do domu opieki", ale teraz jest inaczej: jeden senior i cztery rozwalone życia wokół niego. Parkinson + psychoza. Absorbuje żonę, córkę, syna i wnuczkę. Jazdy psychotyczne takie, że r;yją beret czterem osobom mieszkającym w tym samym domu..... Nadal mam dylemat, nie powiem, że nie, ale zaczynam szukać ośrodka dla ojca, bo tak nie może być. Jemu jest wszystko jedno, nienawidził nas od zawsze, tyranizował, a my - nadal mu służymy (chrześcijanie). Nie mniej - jemu zwisa bliskość osób najbliższych, bo nas nie poznaje, a nawet nienawidzi, o czym mówi nacodzień. Jesteśmy dla niego obcy... leczymy go psychiatrycznie inurologicznie, ale na jedno wychodzi. 6 lat minęło.... Nie chcę więcej czekać

#71 mooonia99

mooonia99

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 10:33:44

Opiekunka to nie jest zły pomysł, tylko trzeba pamiętać, żeby nie zatrudniać byle kogo. U nas pracuje Pani Małgosia, jest z agencji Opieka24 Schuette. Nie wiem czy tak nam się trafiło, czy wszystkie ich opiekunki takie są, ale no złota kobieta. Mama początkowo bardzo nie chciała, żeby zajmował się nią ktoś obcy, ale teraz śmiało stwierdza, że bardzo ją polubiła. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych