Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Opakowania, kartony do przeprowadzek

opakowania kartony pakowanie przeprowadzka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 led-ek

led-ek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 139 postów

Napisano 06 maj 2015 - 13:42:03

Za darmo w każdym sklepie osiedlowym :D

#2 agnieszka.woloska

agnieszka.woloska

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 11:11:32

Często przy wyjściach w większych marketach budowlanych są kartony do dyspozycji klientów.

#3 Anna_J

Anna_J

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 15:11:48

Warto wcześniej pochodzić po sklepach i o takie kartony popytać. Sklepy za zwyczaj i tak oddają je za darmo, niestety tego typu materiały są bardzo pożądane dlatego warto się na nie "zapisać".

#4 moniczka88

moniczka88

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 13:51:38

Pod tym linkiem możesz zamówić kartony do przeprowadzek - link. Porządne, solidne wytrzymałe, można polecić.

#5 kacpers1976

kacpers1976

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 19:51:08

Kilka razy w życiu już się przeprowadzałem i zawsze szukałem kartonów w pobliskich sklepach, czy to małych osiedlowych czy w supermarketach i zawsze udawało mi się znaleźć odpowiednią ilość. Zawsze można też zakupić gotowe kartony, ale nie widzę w tym większego sensu, skoro można je dostać za darmo, a potem się je albo wyrzuca z braku miejsca na składowanie albo rzuca gdzieś w piwnicy gdzie i tak sie poniszczą. Bezsensowny wydatek na jeden raz. No chyba, że ktoś bardzo często się przeprowadza.

#6 ~omega~

~omega~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 14:35:34

Można też zatrudnić firmę zajmującą się przeprowadzkami i oni zapewnią kartony. Przynajmniej firma Japa tak robi. I do tego zapewniają kartony przystosowane do przeprowadzek, a nie zwykłe kwadratowe pudła. 

#7 Zevelosn

Zevelosn

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 09:13:47

Noo firma która się tym zajmuje to najlepsze rozwiązanie , wazne aby wszystko dobrze zapakować , poowijać folią stretch aby się nie uszkodziło itp , sam korzystałem z takiej firmy. 

#8 followme

followme

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 12 luty 2016 - 10:07:19

Rozwiązanie ekonomiczne - popytać o  kartony w sklepach, marketach.

Rozwiązanie droższe ale bardziej komfortowe - zatrudnić firmę od przeprowadzek.

Tutaj ważne jest, czy robisz przeprowadzkę z jednego mieszkania/domu do drugiego.

Czy wyprowadzasz się np. z akademika/pokoju, gdzie zazwyczaj aż tak wielu rzeczy do zabrania nie ma.

#9 danciak

danciak

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 luty 2016 - 20:45:03

pewnie że w sklepach popytaj ale raczej nie typu lidl czy biedronka bo oni sami sobie wywoża kartony i nie oddają ludziom. Małe osiedlowe sklepy

#10 ~damma~

~damma~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2016 - 12:24:52

Chyba faktycznie najlepiej jest zatrudnić firmę, która takie kartony Ci przywiezie. Zaoszczędzisz dzięki temu sporo czasu. Może właśnie odezwij się do firmy Japa&Co, mają dużo dobrych opinii, to na pewno Ci pomogą. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 23:33:59

ja polecam zadbanie o przeprowadzkę także we własnym zakresie. mianowicie - zadbałąm o transport i kupiłam sama kartony w firmie wok kartony z wolsztyna. zapłaciłam nie tak dużo i miałam pewność że wszystko bezpiecznie dotrze na miejsce 

#12 ~teedek~

~teedek~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 16:57:12

Znam WOK, kupuje u nich właśnie kartony i rzeczywiście są dobre, mocne.

#13 darjówna

darjówna

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 21 luty 2017 - 14:27:00

Kupiłam na allegro.. niby miały wytrzymać do 20kg, ale bez owinięcia ich stretchem nie było możliwości przeniesienia z mieszkania do auta i z auta do nowego mieszkania.. Nie znam taśmy, która utrzyma taki ciężar :D 

#14 ~sumra~

~sumra~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 17:45:13

Zatrudnij dobrą firmę, która zajmuje się przeprowadzkami, a nie będziesz musiała przejmować się kartonami. Japa&Co zapewnia kartony i pomoc na każdym etapie przeprowadzki. To jest na pewno najwygodniejsze rozwiązanie. 

#15 ~lowla~

~lowla~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 20:04:45

Pewnie, że najlepiej będzie się odezwać do Japa&Co. Oni załatwią kartony i ogólnie całą przeprowadzkę. Po co się męczyć? ;)

#16 Alliska

Alliska

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 12:34:39

Ja ostatnio rozpoczęłam fajny biznes, używam do tego opakowań przeźroczystych od firmy tubus.com.pl, sprzedaje kosmetyki, które są w to ładnie zapakowane. Jeśli ktoś z was kiedy szukał właśnie takich przeźroczystych, wielofunkcyjnych opakowań, trafił idealnie!

#17 Marishka

Marishka

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 maj 2018 - 13:52:19

Firma Japa & Co to firma godna polecenia każdemu. Lokal opróżnili błyskawicznie. Sprzęt i meble przewieźli bez uszkodzeń. Jestem pełna podziwu. Naprawdę zgrana ekipa i dobrzy fachowcy.

#18 Franek74

Franek74

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 20:14:51

Warto  zaopatrzyć się w porządne kartony w firmie Cross-Pack. Mają duży wybór zarówno co do kształtów, jak i do wielkości. Oferują także akcesoria do pakowania produktów, takie jak kratownice, przekładki, obwoluty, narożniki, owijki oraz wkładki. 

#19 Gocha67

Gocha67

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 16 grudzień 2018 - 19:04:03

Ja polecam wam firmę Em-plast. Oferują wszelkiego rodzaju pudła i opakowania kartonowe. Firma rzetelna i uczciwa, ich produkty są najwyższej jakości. Mają duży wybór zarówno co do kształtów, jak i do wielkości.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opakowania, kartony, pakowanie, przeprowadzka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych