Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Onkologia powiadacie? B. działacz PO i b. dyrektor szpitala w Grudziądzu: Rząd PO nie dał złotówki!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 20:10:13

>>Trzeba zlikwidować kardiochirurgię bo jest za droga jak na Grudziądz (operacje na sercu są i będą w Toruniu, trójmieście i tak dalej), trzeba zmniejszyć oddziały - bo są takie, że wykorzystanych jest do 10% łóżek, trzeba zmniejszyć ilość metrów zajmowanych przez szpital i resztę wynająć - napisał na Facebooku po tzw. "Okrągłym Stole" ws. ratowania zadłużonego szpitala w Grudziądzu poseł Platformy Tomasz Lenz. Do jego słów odniósł się były działacz Platformy oraz były dyrektor szpitala w Grudziądzu, Marek Nowak.

"Szanowni wyborcy pana posła Lenza i szanowni wyborcy Platformy Obywatelskiej, ratowanie waszych serc jest według Platformy Obywatelskiej za drogie. Tak. Dlatego, ze pan Lenz jest szefem regionu i członkiem władz krajowych. To co powiedział, jest stanowiskiem Platformy Obywatelskiej. Jest mi przykro, że wyborcy Platformy Obywatelskiej zasłużyli sobie na taki post. Nie będzie kardiochirurgii, szanowni państwo, w Grudziądzu, bo ona jest za droga. Dla kogo za droga? Dla tego człowieka, który potrzebuje operacji na serce? I pan to pisze? Pytam, pod wpływem czego? To jest ohydne co pan napisał do swoich wyborców. Redukcja szpitala, komercjalizacja. Co pan, magazyny chce tu robić? Już był taki reżim, który robił w kościołach magazyny. Pan dzisiaj chce przeznaczyć szpital na magazyny? Tą drogą chce pan iść?
(...)
Jak państwo wiecie ja przez kilka lat odbijałem się od rządu Platformy Obywatelskiej. Byłem pełen nadziei, szpital był w spocie Platformy Obywatelskiej "Polska w budowie". Ja miałem obiecane pieniądze. A później tych pieniędzy nie dostałem (...) I dlatego szanowni państwo, grudziądzanie i mieszkańcy powiatu. Chciałbym przeprosić, że byłem naiwny i za tę naiwność chciałbym państwa przeprosić. Ja myślałem, że mam do czynienie z dżentelmenami. Okazało się, że nie (...) Szpital nam się należy, płacimy podatki (...) To wtedy powinienem iść z rządem Platformy Obywatelskiej do sądu, bo rząd Platformy Obywatelskiej złotówki nie dał na szpital, a słowami posła Lenza wypisuje na temat mieszkańców i szpitala w Grudziądzu, brednie"

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 20:19:54

Zapytaj Jurka Owsiaka oraz ludzi, którzy znają prawdę.
Prawdy nie zakrzyczysz, tasiemki też jej nie przysłonią
A Ty już na zawsze pozostaniesz TYLKO HEJTEREM , warto ? przemyśl to
;)
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych