Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Onkologia powiadacie? B. działacz PO i b. dyrektor szpitala w Grudziądzu: Rząd PO nie dał złotówki!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 12:34:53

Szanowni wyborcy pana posła Lenza i szanowni wyborcy Platformy Obywatelskiej, ratowanie waszych serc jest według Platformy Obywatelskiej za drogie. Tak. Dlatego, ze pan Lenz jest szefem regionu i członkiem władz krajowych. To co powiedział, jest stanowiskiem Platformy Obywatelskiej. Jest mi przykro, że wyborcy Platformy Obywatelskiej zasłużyli sobie na taki post. Nie będzie kardiochirurgii, szanowni państwo, w Grudziądzu, bo ona jest za droga. Dla kogo za droga? Dla tego człowieka, który potrzebuje operacji na serce? I pan to pisze? Pytam, pod wpływem czego? To jest ohydne co pan napisał do swoich wyborców. Redukcja szpitala, komercjalizacja. Co pan, magazyny chce tu robić? Już był taki reżim, który robił w kościołach magazyny. Pan dzisiaj chce przeznaczyć szpital na magazyny? Tą drogą chce pan iść?
(...)
Jak państwo wiecie ja przez kilka lat odbijałem się od rządu Platformy Obywatelskiej. Byłem pełen nadziei, szpital był w spocie Platformy Obywatelskiej "Polska w budowie". Ja miałem obiecane pieniądze. A później tych pieniędzy nie dostałem (...) I dlatego szanowni państwo, grudziądzanie i mieszkańcy powiatu. Chciałbym przeprosić, że byłem naiwny i za tę naiwność chciałbym państwa przeprosić. Ja myślałem, że mam do czynienie z dżentelmenami. Okazało się, że nie (...) Szpital nam się należy, płacimy podatki (...) To wtedy powinienem iść z rządem Platformy Obywatelskiej do sądu, bo rząd Platformy Obywatelskiej złotówki nie dał na szpital, a słowami posła Lenza wypisuje na temat mieszkańców i szpitala w Grudziądzu, brednie

- mówi Marek Nowak

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 18:41:33

To wtedy powinienem iść z rządem Platformy Obywatelskiej do sądu, bo rząd Platformy Obywatelskiej złotówki nie dał na szpital, a słowami posła Lenza wypisuje na temat mieszkańców i szpitala w Grudziądzu, brednie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych