Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oni tak zawsze ... gęby pełne frazesów, kłamstw i półprawd

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 12:05:38

W sejmie pierwsze czytanie projektu ustawy, a ławy opozycji... puste . A co tam niepełnosprawni!
W Sejmie rozpoczęło się pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o świadczeniu uzupełniającym dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji. Zakłada on wprowadzenie comiesięcznego dodatku 500 zł dla dorosłych osób niepełnosprawnych, niezdolnych do samodzielnej egzystencji. Najwyraźniej temat nie okazał się zbyt interesujący dla polityków opozycji. Ich sejmowe ławy świecą pustkami!

Wprowadzenie nowego comiesięcznego dodatku 500 zł dla dorosłych niepełnosprawnych politycy PiS zapowiedzieli w maju.

Premier Morawiecki podał szczegóły projektu i podkreślił, że od początku kadencji rząd stara się „usuwać szklane sufity i bariery dla tych grup społeczeństwa, które w poprzednich latach miały zdecydowanie najtrudniej”. Do takich grup - jak mówił premier - należą rodziny wielodzietne, seniorzy, czy osoby z niepełnosprawnościami.

Tymczasem poseł Jan Mosiński z PiS zwrócił uwagę, że w chwili, gdy premier Morawiecki mówił o szczegółach projektu ustawy 500+ dla osób niepełnosprawnych, ławy opozycji świeciły pustkami.

Gdzie jest zainteresowanie opozycji losem niepełnosprawnych? Poza drzwiami Sali Plenarnej Sejmu.
- zauważa Jan Mosiński.

Jakby familia Hartwichów i spółka robili chlew w Sejmie, to totalni by przyszli się polansować. Może nawet i Bolek w drodze do Puław by wstąpił i udzielił rad? To cała totalna opozycja, gdy trzeba działać ich nie ma. D N O.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 12:21:42

DŁUGI INFO 

794zł

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 22:38:41

Dzisiaj lider partii Razem, Adrian Zandberg udzielił w Polsat News Platformie Oszustów takiej porady:

(...) Ja mam taką prośbę do panów z PO. Słuchajcie, wy już przestańcie zajmować się lewicą, bo jak próbowaliście się zajmować lewicą, to efekty były nie najlepsze, zajmijcie się sobą i zajmijcie się swoim podwórkiem, a na tym podwórku macie bałagan. Tak się jakoś dziwnie złożyło, że mimo wszystkich różnic, nam się udało porozumieć

- powiedział Zandberg.

Jak ocenił, dziś "PO jest sama i idzie osobno".

- PO nie potrafi się porozumieć z nikim, tylko potrafi hegemonizować i podporządkowywać sobie. Dlatego mam taką propozycję dla PO: jest taka partia polityczna w Polsce, PO z nią rządziła przez osiem lat, PO była z nią blisko związana, blisko z nią współpracowała (...)zamiast zajmować się lewicą i lewicowymi wyborcami, zajmijcie się swoimi wyborcami, a jak chcecie pokazywać, że na czymś wam zależy więcej niż, by siedzieć kolejną kadencję w Sejmie w opozycji, to się dogadajcie z waszymi przyjaciółmi z PSL

- dodał Zandberg.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 23:35:17

Dzisiaj lider partii Razem, Adrian Zandberg udzielił w Polsat News Platformie Oszustów takiej porady:
(...) Ja mam taką prośbę do panów z PO. Słuchajcie, wy już przestańcie zajmować się lewicą, bo jak próbowaliście się zajmować lewicą, to efekty były nie najlepsze, zajmijcie się sobą i zajmijcie się swoim podwórkiem, a na tym podwórku macie bałagan. Tak się jakoś dziwnie złożyło, że mimo wszystkich różnic, nam się udało porozumieć
 - powiedział Zandberg.
Jak ocenił, dziś "PO jest sama i idzie osobno".
- PO nie potrafi się porozumieć z nikim, tylko potrafi hegemonizować i podporządkowywać sobie. Dlatego mam taką propozycję dla PO: jest taka partia polityczna w Polsce, PO z nią rządziła przez osiem lat, PO była z nią blisko związana, blisko z nią współpracowała (...)zamiast zajmować się lewicą i lewicowymi wyborcami, zajmijcie się swoimi wyborcami, a jak chcecie pokazywać, że na czymś wam zależy więcej niż, by siedzieć kolejną kadencję w Sejmie w opozycji, to się dogadajcie z waszymi przyjaciółmi z PSL
 - dodał Zandberg.
Szczera prawda.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 23:37:29

Brawo PO , NARESZCIE bez przystawek

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 23:54:43

Jak to bez przystawek? A nieboszczka Nowoczesna i osesek komusza "Inicjatywa Barbary Nowackiej" to co, nie przystawki?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych