Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

On zniszczy na zawsze śmierć.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 23:16:01

Pan Bóg otrze łzy z każdej twarzy, oddali hańbę swego ludu z całej ziemi, bo Pan tak powiedział. Będą mówić w tym dniu: Oto jest nasz Bóg! Jemu zaufaliśmy, że nas wybawi. To jest Pan! Jemu zaufaliśmy. Weselmy się i radujmy z Jego zbawienia!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 23:55:51

Potem zobaczyłem nowe niebo i nową ziemię, bowiem obecna ziemia i niebo zniknęły. Nie było również morza. I ujrzałem święte miasto—nową Jerozolimę, zstępującą z nieba, od Boga. Wyglądała wspaniale—jak panna młoda, która pięknie ubrała się dla swojego męża.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 23:57:21

Wtedy usłyszałem donośny głos dobiegający od tronu: „Odtąd Bóg będzie mieszkał wśród ludzi. Będą Jego ludem, a On będzie ich Bogiem i otrze z ich oczu wszelkie łzy. Nie będzie już więcej śmierci, smutku, płaczu ani bólu. Wszystko to przeminęło wraz ze starym światem”.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 23:59:40

Nie zauważyłem tam natomiast żadnej świątyni, ponieważ był nią sam Pan, wszechmocny Bóg, oraz Baranek. Miasto to nie potrzebowało słońca ani księżyca, bo rozjaśniała je chwała Boga, a jego światłem był Baranek.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 07:09:35

Jakiś nawiedzony siy znalazł.....

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 09:29:56

To jest właściwa ideologia dla prawdziwych Polaków. A nie jakies tam LGBT.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 11:13:03

To jest właściwa ideologia dla prawdziwych Polaków. A nie jakies tam LGBT.

. DAL WSZYSTKICH LUDZI !

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 16:04:26

. DAL WSZYSTKICH LUDZI !

W siną DAL.....

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 16:32:04

Pan Bóg otrze łzy z każdej twarzy, oddali hańbę swego ludu z całej ziemi, bo Pan tak powiedział. Będą mówić w tym dniu: Oto jest nasz Bóg! Jemu zaufaliśmy, że nas wybawi. To jest Pan! Jemu zaufaliśmy. Weselmy się i radujmy z Jego zbawienia!

Nie wykorzystuj Pana Boga swego do celów politycznych. On tego nie znosi.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 16:47:23

Gdyby nie Pan Bóg, trzy razy gryzłbym już ziemię. 8 m-cy temu - chłoniak z trzema przerzutami. We śnie - interwencja Boża. Wskazanie soku z rośliny, która rośnie w Azerbejdżanie i nakaz odnalezienia go na stronach internetowych tego kraju. Wskazanie dawki - 1 litr dziennie. Jakie było zdziwienie onkologów w Centrum Onkologii w Bydgoszczy, gdy podpisałem rezygnację z leczenia onkologicznego. Po kilku miesiącach dojenia soku - trzech przerzutów nie ma, a główny guz się zmniejsza. Pozostały tylko na pamiątkę badania z Centrum: dwa rezonansy magnetyczne, biopsja cienkoigłowa (cytologia) i badanie histopatologiczne, także diagnoza konsylium lekarsko-profesorskiego. Może i fiknę kiedyś na chłoniaka, ale na dzień dzisiejszy - zdrowieję ! Dla mnie to niepodważalny dowód na istnienie Boga. Odczuty na własnej skórze.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 17:17:15

Wyciskany na zimno z nieobieranych granatów azerbejdżańskich w skórkach, czyli owoce mielone razem ze skórkami. Rozlewany w Azerbejdżanie do litrowych szklanych butelek, które są jedynie delikatnie pasteryzowane. Telli Gold Pomegranate. Najcenniejszy jest osad. Widać go do wysokosci 1/4 butelki. Nie wiem, czy niszczy wszystkie nowotwory. Chłoniaka tłucze równo.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 17:17:59

Nie wykorzystuj Pana Boga swego do celów politycznych. On tego nie znosi.

nawet nie śmiał bym.jestem apolityczny.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 17:29:52

Wyciskany na zimno z nieobieranych granatów azerbejdżańskich w skórkach, czyli owoce mielone razem ze skórkami. Rozlewany w Azerbejdżanie do litrowych szklanych butelek, które są jedynie delikatnie pasteryzowane. Telli Gold Pomegranate. Najcenniejszy jest osad. Widać go do wysokosci 1/4 butelki. Nie wiem, czy niszczy wszystkie nowotwory. Chłoniaka tłucze równo.

ile ta Telli Gold Pomegranate kosztuje?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 17:36:58

ile ta Telli Gold Pomegranate kosztuje?

W przeliczeniu na złote - 6. Na polskim rynku są soki z granatów kalifornijskich - ok. 30 zł. za litr. Niestety, nie mają tylu właściwości antynowotworowych. Zawierają za to pestycydy. W Azerbejdżanie uprawiają pola (jeszcze !) bez stosowania chemii.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 18:07:10

W przeliczeniu na złote - 6. Na polskim rynku są soki z granatów kalifornijskich - ok. 30 zł. za litr. Niestety, nie mają tylu właściwości antynowotworowych. Zawierają za to pestycydy. W Azerbejdżanie uprawiają pola (jeszcze !) bez stosowania chemii.

Aha! Dzięki za tak przydatne informacje. :)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 18:11:09

Serio tylko 6zł ? A gdzie to można zamówić albo kupić bezpośrednio ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 18:28:35

No z tym jest problem, bo do Polszy nie chcą wysyłać, nawet z azerbejdżańskich filii w Rosji. Trzeba kombinować. Przez kolegę kolegi i te sprawy. Najlepiej znaleźć jakiegoś tirowca, który wozi towar do Rosji i się z nim dogadać.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 19:02:00

W Azerbejdżanie granaty są tanie, jak u nas jabłka. To u nas kosztuje jeden owoc granatu i to w Netto czy Biedronce np. 3,99 zł.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 19:04:58

Zdaniem naukowców, za kilka lat w każdej rodzinie (ojciec, matka, dzieci) będzie jedna osoba chora na raka.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 19:16:24

Rak jest w żywności i powietrzu. Tu jest przyczyna. Żywność nafaszerowana jest antybiotykami i całą resztą chemikaliów. Powietrze też jest trujące, tylko nie zabija od razu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych