Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

OLKOP

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 21:38:49

Czy wiecie coś na temat OLKOPU na ul. Lipnowskiej. Kiedy otwarcie i czy przyjmowali już do pracy ??

#2 ~mycha~

~mycha~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 22:26:55

słyszałam że już kogoś tam mają na oku ,trzeba będzie do burmistrza iść może po znajomość załatwi :wub:

#3 ~Bazyl~

~Bazyl~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 01:02:48

Matko! Do czego to doszło, żeby o byle g*****ą robotę na stacji zabiegać, jakby to była nie wiadomo jak intratna posadka :( Oto Polska naszych marzeń. 1200 zł na miesiąc do ręki. A Ten dureń Tusk chce nas wepchnąć na siłę do G-20. Z czym do ludu ludzie kochane!

#4 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 06:31:24

Wiadomo nie od dzis że tusk był jest i bedziedzi durniem i pośmiewiskiem narodu

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 07:08:27

Matko! Do czego to doszło, żeby o byle g*****ą robotę na stacji zabiegać, jakby to była nie wiadomo jak intratna posadka :( Oto Polska naszych marzeń. 1200 zł na miesiąc do ręki. A Ten dureń Tusk chce nas wepchnąć na siłę do G-20. Z czym do ludu ludzie kochane!

Nie jestem entuzjastycznie nastawiony do Tuska i jego rządu , jednak fakty przemawiają za nim ( niestety ) mamy wzrost gospodarczy i widać go w większych miastach . W Rypinie nawet jak będzie + 10 PKB to i tak nic się nie zmieni bo tu rządzi układ kilku pracodawców  i zmowa płacowa , bo jak to inaczej nazwać ? gdzie w Rypinie nie pójdziesz do pracy kasa jest taka sama (najniższa krajowa)

#6 bis

bis

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 10814 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 08:21:37

Nie jestem entuzjastycznie nastawiony do Tuska i jego rządu , jednak fakty przemawiają za nim ( niestety ) mamy wzrost gospodarczy i widać go w większych miastach . W Rypinie nawet jak będzie + 10 PKB to i tak nic się nie zmieni bo tu rządzi układ kilku pracodawców  i zmowa płacowa , bo jak to inaczej nazwać ? gdzie w Rypinie nie pójdziesz do pracy kasa jest taka sama (najniższa krajowa)

Nic dodać nic ująć.

Dz.U. 2005 nr 231 poz. 1965

Art. 10.
1. Rzeczpospolita Polska jest państwem świeckim, neutralnym w sprawach religii i przekonań.

2. Państwo i państwowe jednostki organizacyjne nie dotują i nie subwencjonują kościołów i innych związków wyznaniowych. Wyjątki od tej zasady regulują usta- wy lub przepisy wydane na ich podstawie.

http://isap.sejm.gov...=WDU20052311965

#7 bis

bis

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 10814 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 08:24:37

Najlepiej zająć się wymyślonymi przestępstwami, dać nieograniczone możliwości agentom Tomkom, którzy rozbijać się będą najdroższymi autami i ubierać u Armaniego za pieniądze podatnika, wypowiedzieć wojnę Rosji i Niemcom, a gospodarkę zostawić samej sobie, aby cofnąć kraj do czasów Epoki Kamienia Łupanego- oto twoja ukochana wizja  ojczyzny, którą niby tak kochasz.

Jakże to znane obrazki z nieboszczki IV RP.

Art. 10.
1. Rzeczpospolita Polska jest państwem świeckim, neutralnym w sprawach religii i przekonań.

2. Państwo i państwowe jednostki organizacyjne nie dotują i nie subwencjonują kościołów i innych związków wyznaniowych. Wyjątki od tej zasady regulują usta- wy lub przepisy wydane na ich podstawie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 08:34:30

Nic dodać nic ująć.

A ja bym dodał ze przy tym wspomnianym wzroscie jaki mam od paru lat bezrobocie nie maleje a rosnie. Poczytajcie troche o ekonomii to bedziecie wiedziec co dodac.

#9 bis

bis

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 10814 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 08:39:17

A ja bym dodał ze przy tym wspomnianym wzroscie jaki mam od paru lat bezrobocie nie maleje a rosnie. Poczytajcie troche o ekonomii to bedziecie wiedziec co dodac.

Nie każdy ekonomistą jest. Forum jet po to aby dzielić się np. wiedzą.

Z danych podawanych w mediach bezrobocie stoi miej więcej na stałym poziomie ok. 13%, a ja zgadzam się z poprzednikiem, że nawet przy dużym wzroście PKB w kraju, w Rypinie niewiele się zmieni. Rypin będzie nadal małym , sennym miasteczkiem do którego bedzie się wracać z sentymentem mile spędzonego dzieciństwa.

Art. 10.

#10 ~Bazyl~

~Bazyl~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 14:14:57

Najlepiej zająć się wymyślonymi przestępstwami, dać nieograniczone możliwości agentom Tomkom, którzy rozbijać się będą najdroższymi autami i ubierać u Armaniego za pieniądze podatnika, wypowiedzieć wojnę Rosji i Niemcom, a gospodarkę zostawić samej sobie, aby cofnąć kraj do czasów Epoki Kamienia Łupanego- oto twoja ukochana wizja  ojczyzny, którą niby tak kochasz.

Jakże to znane obrazki z nieboszczki IV RP.

To co, lepiej głosować na kolejnego "Pełowca" (mam na myśli Rypin, nie na skalę kraju)? Już jeden "mundry" namieszał i wyfrunął hen gdzieś tam, a wy ludzie radźta se. Króla Masseny nigdy więcej, typowa polityka PO - system łupów, znany w USA w XIX w. Nie jestem specjalnym fanem p. Grzybowskiego, ale on przynajmniej nie ma w sobie tej PO-wskiej buty, jak "Massena" i zdecydowanie mniej rzeczy napsuł, a wręcz śmiem twierdzić, że musiał i musi (choćby częściowo) porządkować bałągan, który zostawił jego poprzednik, nie czuć od niego "ideologią PIS-u".

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 17:53:53

Nie każdy ekonomistą jest. Forum jet po to aby dzielić się np. wiedzą.

Z danych podawanych w mediach bezrobocie stoi miej więcej na stałym poziomie ok. 13%, a ja zgadzam się z poprzednikiem, że nawet przy dużym wzroście PKB w kraju, w Rypinie niewiele się zmieni. Rypin będzie nadal małym , sennym miasteczkiem do którego bedzie się wracać z sentymentem mile spędzonego dzieciństwa.

Nie jestem ekonomista, Dane statystyczne: http://www.stat.gov....77_PLK_HTML.htm Bezrobocie wzroslo z 10 do 14 mimo ze bylismy przez te lata zielona wyspą. Trzeba ok 3,5 % zeby sie ruszyl rynek pracy.

#12 bis

bis

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 10814 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 18:23:52

Nie jestem ekonomista, Dane statystyczne: http://www.stat.gov....77_PLK_HTML.htm Bezrobocie wzroslo z 10 do 14 mimo ze bylismy przez te lata zielona wyspą. Trzeba ok 3,5 % zeby sie ruszyl rynek pracy.

Gdzie ty widzisz 10 % bezrobocia  - doprawdy - oświeć mnie.

Wrzesień 2005 - 17,4% - to chyba wówczas PO objęła stery władzy

Wrzesień  2013 -  13,0% - mimo tąpnięć , kryzysu itp. trochę jednak zmalało.

Styczeń 2005 - 19, 4%

Styczeń 2013 - 14,2 % - liczb nie oszukasz.

Twoja analiza jest nierzetelna -, Jeżeli chcesz w ten sposób manipulować - to idżmy dalej:

Styczeń 1990 - 0,3 %

Styczeń 2013 14,2 % - popatrz jaka dobra "komuna " była

Art. 10.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 18:46:32

Styczeń 2005 - 19, 4%

Twoja analiza jest nierzetelna -, Jeżeli chcesz w ten sposób manipulować - to idżmy dalej:

Styczeń 1990 - 0,3 %

2009 rok.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 18:49:42

Ale tak patrze Bisie na twoj ostatni komentarz to faktycznie  nie wypowiadaj sie w tej kwesti bo sie nie znasz, i nie zgrywaj alfy i omegii.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 18:55:38

Komuna wiadomo jak było z bezrobociem. Polityka państwa powodowała ze trzeba był kombinowac aby byc bumelantem. 2005 to rzady Pisu i Marcinkiewicza. Platforma to rzadziła po wyborach 2007. Wez sie ogarnij bo normalnie albo wciskasz ty tutaj kit albo sobie jaja robisz. 2013 tak kurna drgnelo bo lato to prace sezonowe to spada bezrobocie.

Pan Bis pozjadal wszytkie rozumy i zarzuca innym manipulacje. POskarz sie na GUS donkowi to prezesa tej instytucji zmieni.

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 18:59:29

Styczeń 2005 - 19, 4%

Styczeń 1990 - 0,3 %

PO to największa zaraza jaka mogła nawiedzić Polskę.Oby ich piekło pochłonęło jak najszybciej.

#17 ~Bazyl~

~Bazyl~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 21:16:46

W Rypinie: paliwo - zmowa cenowa. Pensje - zmowa cenowa. Supermarkety - zmowa cenowa. Niech was szlag!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych