Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Okulista godny polecenia w Grudziądzu

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 cumulunibus

cumulunibus

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 21 maj 2012 - 19:53:12

W Grudziądzu? Na NFZ to nie

#2 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 21 maj 2012 - 20:13:39

A ile kosztuje takie zbadanie oczu prywatnie? Orientuje sie ktoś?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2012 - 20:27:29

tylko dr. Knoff. jedyny godny polecenia.

#4 frida

frida

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 21 maj 2012 - 20:35:33

Robiłam to badanie w Vision Express i było za darmo, pod warunkiem zakupu soczewek lub okularów w salonie. Ale to było kilka lat temu, nie wiem jak teraz to wygląda. Myślę, że warto zadzwonić i zapytać. Mam idealnie dobrane soczewki.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2012 - 05:43:26

Jeśli chodzi o badania okulistyczne to polecam Salon Państwa Chojnowskich.
Jeśli chodzi o NFZ....to ciężko jedynym dobrym specjalistą którego znam i lecze się od welu lat ( a odwiedziłem już każdego w Grudziądzu) to Pani Gryń, z tego co pamiętam przyjmuje na Waryńskiego

#6 ~Lala~

~Lala~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 09:16:59

Witam
Ja korzystałam z usług salonu Vission Express i jestem bardzo niezadowolona. Obiecano mi szkła,które miały być wycienione,a po odbiorze okazało się,że nie były. Nie polecam salonu osobom z duża wadą wzroku,ponieważ mogą się przejechać tak jak ja.Zostałam oszukana gdyż nie poinformowano mnie o tym,że te szkła nie będą wyszlifowane,więc ludzie uważajcie co kupujecie.

#7 ~Alesia~

~Alesia~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 11:20:03

polecam dr. Knoffa przyjmuje u panstwa Chojnowskich ;) ale prywatnie jakos 60 zl wychodzi za wizyte ;)

#8 ~gos~

~gos~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 21:17:54

W żadnym wypadku nie polecam dr Knoffa!! W Vission bywałam u młodego faceta z Kwidzyna (niestety nie pamiętam jak się nazywał) i jego mogę polecić, ale należy trzymać się z daleka od młodej pani "lekarz", która jest tam zwykle, bo ona pacjenta pyta o diagnozę. Niezmiennie rewelacyjna jest dr Gryń z Waryńskiego, tylko bardzo długie terminy są do niej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych