Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

OKULARY PROGRESYWNE KRAKÓW

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adacca~

~adacca~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 15:15:25

Cześć, witajcie ;-) Szukam dobrego optyka w Krakowie, macie jakieś sprawdzone godne polecenia miejsca z ciekawymi oprawkami za rozsądną cenę? Generalnie rzecz ujmując to szukam pierwszych okularów dla siebie, zauważyłam że gorzej widzę podczas czytania, obraz mi się rozmazuje. Także interesuje mnie kompleksowa obsługa – badania + dobór soczewki + oprawka. Ktoś coś?!

#2 ~vbvv~

~vbvv~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 10:33:32

Zostawię kontakt do Oko Design (ich stronka: oko-design.com). Profesjonalny zakład, można u nich zrobić badania i zamówić okulary dedykowane dla konkretnej wady wzroku. Co do oprawek to mają duży wybor modeli niekomercyjnych, bardziej designerskich, z charakterem a nie z masowej produkcji.

#3 ~martinnn~

~martinnn~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:58:50

Zostawię kontakt do Oko Design (ich stronka: oko-design.com). Profesjonalny zakład, można u nich zrobić badania i zamówić okulary dedykowane dla konkretnej wady wzroku. Co do oprawek to mają duży wybor modeli niekomercyjnych, bardziej designerskich, z charakterem a nie z masowej produkcji.

tez polecam Oko Design

#4 Bona11

Bona11

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 18:22:41

Może warto skorzystać ze strony https://iokulary.pl/ Duży wybór dla każdego. Solidnie wykonane. Wielu znanych producentów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych