Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Okropność koło Kozala same gęby pisowskie wiszą więc ja zagłosuję na WIOSNĘ

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 06:03:02

KOALICJA EUROPEJSKA  to jest to.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 08:39:53

Prymas Polak głosił, że Kościół nie powinien mieszać się do wyborów i nie powinien się upolityczniać. Nawet w Gdańsku, w siedzibie biskupa Głódzia plakaty PiS zostały zdjęte.

To już teraz macie zamiar dyktować, co kto może sobie na prywatnym płocie powiesić? Co ma wspólnego płot prywatnej posesji z Kościołem?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 08:56:33

Ogrodzenie kościoła czy plebanii oraz posesji parafii nie są prywatnymi płotami.....

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 09:08:15

Nie będę głosować na takie ugrupowanie, które wizerunki swich kandydatów wiesza na kościelnych posesjach i płotach.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 09:23:11

Nie będę głosować na takie ugrupowanie, które wizerunki swich kandydatów wiesza na kościelnych posesjach i płotach.

Jeśli uważasz płot prywatnej posesji za kościelny - twój problem. A i tak zawsze głosujesz na inne ugrupowanie niż to, któremu tu insynuujesz wieszanie wizerunków kandydatów na kościelnych płotach.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:58:26

To prywatny teren a nie kościoła.
Nikt homoseksualiscie nie ma prawa bronić na swoich głosować a glosuj sobie na swoich we Wiosnie a moich zostaw w spokoju. Ja nie chodzę na wasze manify a ty nie musisz komentować kosciola.

Homoseksualiści to klerycy co robili z chłopcami i to jeszcze nie pełnoletnimi co a kto teraz przeprasza kler ,  a kto trzyma z klerem wiadomo obecnie rządzący

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 17:49:28

JESTEM PARSZYWYM PEDOFILEM

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 18:10:29

Homoseksualiści to klerycy co robili z chłopcami i to jeszcze nie pełnoletnimi co a kto teraz przeprasza kler ,  a kto trzyma z klerem wiadomo obecnie rządzący

A możesz po polsku napisać, o co ci chodzi?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych