Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ogromny spadek notowań pis ! Ludzie zobaczyli prawde i teraz wstydzą sie głosować na ta skompromitowana partię !


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 08:10:35

haha zobaczysz jak PIS zdobędzie duzo głosów!Nitras pajac pokazał jak mafia chce do koryta

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 08:19:51

Poseł demaskuje Platformę ws. pedofilii. Dostało się też „Wyborczej” za Polańskiego ...

Dla sporej części mediów i przedstawicieli opozycji sama pedofilia jest tylko pretekstem do walki z Kościołem. My chcemy walczyć z pedofilią zawsze i wszędzie. Niezależnie kogo ona dotyczy – powiedział dziś Łukasz Schreiber, minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

– Obawiam się, że to jest niestety tak, że dla sporej części dziennikarzy, mediów, no i przedstawicieli opozycji, sama pedofilia jest tylko pretekstem do walki z Kościołem, w tym wypadku. To jest to, co nas różni. My chcemy walczyć z pedofilią zawsze i wszędzie niezależnie czy ona dotyczy murarza, lekarza księdza, celebryty czy polityka

– mówił Łukasz Schreiber.

„Zamykanie się i skupianie tylko do jednego wycinka jest niezrozumiałe.

- Mamy się skupić tylko na pedofilii wśród tylko jednej grupy? Jaki jest sens takiego działania – powiem szczerze, że nie mogę tego pojąć - stwierdził.

Poseł odniósł się do tekstu „Gazety Wyborczej” pt. „Policja na tropie filmu Sekielskich”.

Za przyjęciem nowelizacji głosowało 263 posłów, trzech było przeciw, trzech wstrzymało się od głosu. Ustawa trafi teraz do Senatu. Okazuje się jednak, że politycy PO tuż przed głosowaniem... wyszli z sali obrad.

Są konsekwentni. W przypadku rejestru pedofilów wstrzymywali się, teraz nie wzięli udziału. W poprzedniej kadencji odrzucali te projekty. Oni są w tym konsekwentni. Ich to specjalnie nie interesuje. Interesuje ich wrzask, krzyk, to, by robić zamieszkanie. I tylko jedno, by atakować Kościół

– podał Łukasz Schreiber.

Przypomniał, co dziennikarze Agory mówili w sprawie Polańskiego.

Przedstawiciele PO oraz niektórych mediów o sprawie Polańskiego chcieliby teraz zapomnieć. I o tym, co wówczas mówili w sprawie pedofilii. Dziennikarka TOK FM i Wyborczej twierdzi, że instytucja przedawnienia po coś została powołana, ten człowiek się zmienił, ma rodzinę itd. i taka relatywizacja tych obrzydlistw. Jeżeli tak będziemy podchodzić do sprawy, że jeżeli mówimy o kimś, kto wykonuje zawód którego z jakiegoś powodu nie lubimy – to tego trzeba bezwzględnie ścigać, a ktoś inny może jest sympatyczny, albo go znamy z telewizji to w związku z tym on ma być traktowany na wyjątkowych zasadach – to ja nie specjalnie widzę w tym jakąkolwiek chęć walki z pedofilią, raczej uderzenie w jakieś poszczególne grupy społeczne. Jak ma być kara, to bezwzględna, surowa i dla wszystkich.
– dodał.

W sieci przypomniano wypowiedzi na temat Polańskiego polityka PO i samej Dominiki Wielowieyskiej.

 #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 08:42:38

Tylko 23% oddaloby swoj glos na pis. To spadek o 10% w stosunku do poprzedniego glosowania. Ale bardziej bolesna jest utrata 1 miejsca na rzecz KE.

Siema idiot. Skąd wytrzasnąłeś ten "sądarz"? Nawet G*wno Wyborcze i Lesweek nie posunął by się do takiej manipulacji.#4 ~L~

~L~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 08:50:25

Na krzywdzie dzieci chcesz robić politykę kanalio Lewacka?Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych