Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ogromne podwyżki za śmieci

podwyżka śmieci

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 11:02:02

To jaką decyzję podjąłbyś gdybyś to Ty był radnym i musiał wprowadzić podwyżkę?

Panie radny, to pan ma bronić interesów swoich wyborców, a jak już zastał pan wybrany, to proszę w swoim okręgu wyborczym spotkać się z mieszkańcami i posłuchać ich opinii. a nie pytać na forum - dupku.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 11:10:58

Panie radny, to pan ma bronić interesów swoich wyborców, a jak już zastał pan wybrany, to proszę w swoim okręgu wyborczym spotkać się z mieszkańcami i posłuchać ich opinii. a nie pytać na forum...........

Poczytać i popytać na gorum też może, jeżeli coś chcę z tym zrobić.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 11:20:01

Panie radny, to pan ma bronić interesów swoich wyborców, a jak już zastał pan wybrany, to proszę w swoim okręgu wyborczym spotkać się z mieszkańcami i posłuchać ich opinii. a nie pytać na forum - dupku.

Nie jestem radną ale tak tylko zapytałam - gratuluję kultury i pozdrawiam.

#64 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 11:33:56

20,00zl od osoby
Szkoda, że podwyżka 0,50 groszy nie dotyczy wszystkich tak jak w przypadku 1 i 2 osobowych gospodarstw, najbardziej po kieszeni dostaną gospodarstwa powyżej 3 osób co ważne bez względu na wiek, więc nie piszcie o 500plus

śmieszne pracujesz dostajesz,na dzieci 500 plus,emeryt tez ma ,jesli jestes bez pracy/ktorej nie chcesz podjac/ MOPS ci da nie płaczcie bo dawniej ludzie tyle kasy nie mieli na dzieci tylko skromne rodzinne i żyli.Teraz dziecko musi mieć więcj niż jego koledzy .Zreszta starczy wejść do marketu  JUŻ NIE PŁACZCIE

#65 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 11:43:09

śmieszne pracujesz dostajesz,na dzieci 500 plus,emeryt tez ma ,jesli jestes bez pracy/ktorej nie chcesz podjac/ MOPS ci da nie płaczcie bo dawniej ludzie tyle kasy nie mieli na dzieci tylko skromne rodzinne i żyli.Teraz dziecko musi mieć więcj niż jego koledzy .Zreszta starczy wejść do marketu  JUŻ NIE PŁACZCIE

a ty kim jesteś ? trollem z ratusza   nie masz dzieci, nie pracujesz, emerytem też nie - TROLLEM 

#66 ~Gość 0~

~Gość 0~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 13:25:57

a ty kim jesteś ? trollem z ratusza nie masz dzieci, nie pracujesz, emerytem też nie - TROLLEM

Prawda chyba zabolała hi

#67 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 14:05:32

Prawda chyba zabolała hi

nie wyszła na jaw   haha

#68 ~członek SM~

~członek SM~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 17:41:02

Gdyby wszyscy byli uczciwi i wykazywali ile osób mieszka w danym lokalu nie byłoby problemu z wyborem sposobu rozliczania.

a ci co posiadają mieszkania tylko na wynajem, kto sprawdzi ile tam zamieszkuje ''zagranicznych'' osób? a śmieci wrzucają do kontenerów bez segregacji. Szary ''członek!'' SM będzie płacił za wszystkich i tych którzy podrzucają do kontenerów. Przykład, kontenery przy biurowcu Spółdzielni Mieszkaniowej ul Moniuszki 13. Panie Prezesie Zubrzycki... wiem, wiem, że lepiej podrzucić do kibelka niż do lasu, ale... pytanie otwarte. Proszę o komentarze.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podwyżka, śmieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych