Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ogrodzenia Szczepański

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 08:39:58

Nie polecam firmy Szczepański Ogrodzenia. Całe ogrodzenie do poprawki.

#2 ~Gosciu~

~Gosciu~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 18:14:13

Z Nawry czy z Chelmzy?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 12:42:35

Z Wybcza

#4 ~Ka~

~Ka~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 13:21:05

A kto poleci gdzie najtaniej kupić ogrodzenie panelowe z brama i furtką.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 18:14:42

Brico , Obi

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 20:39:01

Może szanowny autor powiedział by gdzie można zobaczyć to sypiace się ogrodzenie?

#7 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 22:22:14

My też mieliśmy problem z tym wykonawcą, dużo rzeczy do poprawki, bardzo niesłowny jeśli chodzi o terminy. Nie odbiera telefonów. Teraz widzę w internecie inne negatywne komentarze o tej firmie i to z przed wielu lat, a szkoda ze nie przeczytałem wcześniej. No cóż...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 12:20:37

Może szanowny autor powiedział by gdzie można zobaczyć to sypiace się ogrodzenie?

Oczywiście, że można zobaczyć, proszę o jakiś kontakt, nie uwierzy Pan jaką fuszerę można odwalić. Pozdrawiam

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 07:50:32

A po jakim czasie zaczęło się sypać i jaki material?

#10 ~#gosc~

~#gosc~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 10:46:23

A ja z całego serca mogę polecić tę firmę, robili mi niedawno ogrodzenie i jestem bardzo zadowolony!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 18:51:58

A po jakim czasie zaczęło się sypać i jaki material?

Ogrodzenie z bloczków łupanych. Zauważyliśmy niestety po 3 latach, że słupki się bujają. Całe ogrodzenie jest ruchome. Wykonawca stwierdził, że już po gwarancji, ale przyjechał, obejrzał i przyznał, że tak być nie powinno. Obiecał naprawę i więcej już się nie pojawił. Telefonów oczywiście nie odbierał, ale tak podobno Pan Michał ucieka od problemów.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 18:59:32

[quote name="#gosc" post="3566343" timestamp="1552470383"]
A ja z całego serca mogę polecić tę firmę, robili mi niedawno ogrodzenie i jestem bardzo zadowolony![/quote
My na początku też byliśmy bardzo zadowoleni. Z całego serca Panu życzę żeby ogrodzenie okazało się trwałe i na lata. A tym, którzy rownież korzystali z usług Pana Szczepańskiego proponuję zrobienie przeglądu ogrodzenia, bo podejrzewam, że nie tylko u nas wykonane zostało ono niezgodnie ze sztuką budowlaną. Tych zaś, którzy zastanawiają się nad wyborem firmy chętnie pokażę to ogrodzenie pokazowe

#13 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 11:25:25

Proszę wziąć pod uwagę to,że Pan Michał już ogrodzeń nie prowadzi,tylko jest nowy szef, więc niech te uwagi Pan sobie schowa w kieszeń i niech Pan przestanie oceniać te firmę bo to co było kiedyś A to co jest teraz to jest bez porównania!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 15:26:43

Ja wyraziłem swoją opinię o firmie Szczepański Ogrodzenia. Nie interesuje mnie kto był szefem 3 lata temu, a kto jest teraz. Za 2-3 lata, gdy coś pójdzie nie tak, znowu zmieni się ,,szef” i powiecie to samo? W tamtym roku na oględzinach ogrodzenia był właśnie Pan Michał, więc domniemam, że nowy szef jest od niedawna i na efekty jego szefowania trzeba jeszcze poczekać. Gdyby firmie zależało na zmianie wizerunku w pierwszej kolejności powinna zająć się takimi ,,kwiatkami” po poprzednim ,,szefie”. Niestety tego nie zrobiła i teraz ma piękne ogrodzenie pokazowe w samym centrum miasta.

#15 ~WT~

~WT~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 16:07:31

Ludzie trzymajcie się z dala od tej firmy mam wyrok sądowy na 11000zł za niewykonanie ogrodzenia, sprawa u komornika, broń boże dawać mu jakiekolwiek zaliczki, wszystko ok do czasu wpłaty zaliczki!!! Dla mnie zwykły oszust!!!!!!! Postawił tylko słupki i zniknął do tego całe się ruszają zwykły oszust a do tego fuszerka!!!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 17:48:56

Poczytajcie sobie w internecie o tej firmie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych