Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ogłoszenia parafialne i Intencje mszalne

parafia

78 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 10:16:15

W chełmoniu był nawet pokaz fajerwerków z tej okazji,odpalał je sam proboszcz a ile było radochy.

#22 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 13:02:05

W chełmoniu był nawet pokaz fajerwerków z tej okazji,odpalał je sam proboszcz a ile było radochy.

Te forum to już całkiem zeszło na psy jestem mieszańcem Chełmonia i żadnych fajerwerek nikt nie puszczał. Zawistni nie potrafią się pogodzić z przegraną i tyle .

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 14:00:58

Te forum to już całkiem zeszło na psy jestem mieszańcem Chełmonia i żadnych fajerwerek nikt nie puszczał. Zawistni nie potrafią się pogodzić z przegraną i tyle .

Pewnie pijany byłeś ze szczęścia.

#24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 18:30:15

P R O Ś B A

Czy jest szansa na cotygodniowe „Ogłoszenia parafialne i Intencje mszalne” na stronie Parafii?

Dla chorych, niepełnosprawnych, Kowalewiaków mieszkających w domach starców, u rodziny poza Kowalewem, jest to jedyne źródło informacji dotyczące zdarzeń w parafii (również odejścia do wieczności znajomych, byłych sąsiadów) – można wydrukować lub przeczytać osobom chorym, leżącym.

Kolejny raz nie ma żadnej informacji. :(

Księże Proboszczu, czy to tak trudno wstawić dwa dokumenty na stronę?

Czy to po prostu jest niedbalstwo osoby odpowiedzialnej?

Niedługo środa się skończy, czyli "pół tygodnia w d _ _ _ e", a ogłoszeń jak nie ma, tak nie ma. :(

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 08:31:30

Uparł się proboszcz i już w tym tygodniu ogłoszeń i intencji nie umieści

#26 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 08:55:14

Tak, uparł się i zachowuje się jak dziecko.

Chyba zapomniał, że to on jest dla nas, a nie my dla niego.

Zachowuje się jak pan na włościach, żenada.

Takim zachowaniem nie zaskarbi sobie ani sympatii, ani szacunku.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 09:32:02

Całkowicie się z Tobą zgadzam !

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 18:46:52

Całkowicie się z Tobą zgadzam !

AMEN.

#29 ~Bronia~

~Bronia~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 14:29:58

Postawił na swoim, nawet zakładki "ogłoszenia parafialne" i "intencje mszalne" na chwilę obecną są niedostępne.

I to ma być przykład do naśladowania dla młodego pokolenia.

Złość, zawiść przemawia przez Duszpasterza naszej parafii.

#30 ~Bronia~

~Bronia~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 10:14:03

Pokazał, że jest "fest mocny", ani starych, ani bieżących ogłoszeń nie ma. I kto mu podskoczy. Komu robi krzywdę nam, czy sobie ? 

Ludzie w Bóg wierzą, ale nie wierzą w księży, bo co niektórzy księża zrobili z kościoła własny folwark. Wiele osób z Kowalewa jeździ do Torunia na Mszę Świętą i do spowiedzi, bo takie zachowanie księży zniechęca ich do chodzenia do kościoła u nas.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 10:22:54

koń by się  uśmiał , to co piszesz, chyba swoją porażkę odreagowujesz na kapłanach i na kościele, wstyd

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 16:12:04

koń by się uśmiał , to co piszesz, chyba swoją porażkę odreagowujesz na kapłanach i na kościele, wstyd

Dobrze pisze tylko ty chyba oślepłeś i ogłuchłeś.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 23:03:22

Ogłoszenia i intencje są dostępne na stronie parafii

#34 ~Bronia~

~Bronia~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 23:55:15

I piękne dzięki, tak powinno być co tydzień.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:06:32

Kiedyś był tylko ksiądz Ryszard Kobierowski i organista Bogdan Zach i nie było takich sytuacji, że na stronie internetowej późnym wieczorem w niedzielę nie można było przeczytać ogłoszeń parafialnych i intencji mszalnych.

Dodatkowo jeszcze była gazetka "U Świętego Mikołaja".

Teraz mamy trzech księży (a było nawet czterech i organista) i ogłoszeń bardzo często brak na stronie, a czasami nawet tydzień mija i nie ma ich wcale, a zakładki "ogłoszenia archiwalne" brak, podobnie jak danych do kontaktu (np. adresu mailowego) oprócz nr telefonu, którego nikt nie odbiera.

Łatwo odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie ma ogłoszeń?

Aby nikt niepowołany nie przyszedł na ich imprezy. jako przykład podaję odsłonięcie tablicy na kościele.

Nie posądzałem pana Igielskiego o taką frechowność i cwaniactwo.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:07:12

Ogłoszenia i intencje są dostępne na stronie parafii

do najbliższej tajnej imprezy, jak mu król styropianu nie zakaże zamieszczać

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 17:32:45

Pokazał, że jest "fest mocny", ani starych, ani bieżących ogłoszeń nie ma. I kto mu podskoczy. Komu robi krzywdę nam, czy sobie ? 

Ludzie w Bóg wierzą, ale nie wierzą w księży, bo co niektórzy księża zrobili z kościoła własny folwark. Wiele osób z Kowalewa jeździ do Torunia na Mszę Świętą i do spowiedzi, bo takie zachowanie księży zniechęca ich do chodzenia do kościoła u nas.

Zgadzan się ,bo dzięki takim jak grabianke i obecny włodarz ja juz jezdze od roku do torunia.Moim zdaniem ksiądz piotr mocno moje zaufanie nasszarpnąl.Taki był fajny gdy nie pozwolił na POLITYKĘ W KOŚCIELE..Zmien to bo ja wiem ,że w kowalewie w kościele się nie pojawie.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 10:38:27

Zgadzan się ,bo dzięki takim jak grabianke i obecny włodarz ja juz jezdze od roku do torunia.Moim zdaniem ksiądz piotr mocno moje zaufanie nasszarpnąl.Taki był fajny gdy nie pozwolił na POLITYKĘ W KOŚCIELE..Zmien to bo ja wiem ,że w kowalewie w kościele się nie pojawie.

cały kler porządnie opinie o sobie nadszarpnął.

#39 ~Jupik~

~Jupik~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 10:53:40

Tylko że dla Ciebie Pan Grabianka i Pan burmistrz po pierwsz a po drugie od roku jeździ do kościoła do Torunia ciołku a Panowie dobiero brali udział w wyborach niedawno. Więc pomysl to nie boli a nie piszesz coś co nikogo nie obchodzi

#40 ~Kowalski~

~Kowalski~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 10:56:32

i bardzo dobrze że się nie pojawisz takie czopki już dawno powinny się spakować i wyprowadzić a nie jeszcze się pchają do Pana Jacka.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: parafia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych