Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego podane przez PKW

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 15:15:05

• PiS - 45,38 proc.
  • KE - 38,47 proc.
  • Wiosna - 6,06 proc.
  • Konfederacja - 4,55 proc.
  • Kukiz'15 - 3,69 proc.
  • Lewica Razem - 1,24 proc.

Frekwencja wyniosła 45,68 proc, co stanowi rekord. PiS ustanowił rekord. Żadna partia nie uzyskała lepszego wyniku wyborczego po 1989 r.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 11:09:16

• PiS - 45,38 proc.
  • KE - 38,47 proc.
  • Wiosna - 6,06 proc.
  • Konfederacja - 4,55 proc.
  • Kukiz'15 - 3,69 proc.
  • Lewica Razem - 1,24 proc.

Frekwencja wyniosła 45,68 proc, co stanowi rekord. PiS ustanowił rekord. Żadna partia nie uzyskała lepszego wyniku wyborczego po 1989 r.

To z 59 głosami bo tyle zebrała kanapowa frakcja PIS będą mieli tyle do powiedzenia w Unii co żyd za okupacji to znaczy 0 Jak nie mieli do tej pory tak nie będą mieli nadal żadnego wpływu na podejmowanie decyzji finansowych i gospodarczych.I znowu przyznanie środków finansowych i gospodarczych.dla Polski znowu cały ciężar zdobycia jak najwięcej pieniędzy dla Polski będzie spoczywał na barka EPL 180 głosów do której należy PO i PIS oraz na SLD.Nawet jako sabotażyści i dywersanci Unijni nie będą się liczyli bo mają za mało głosów.Jedynie mogą być zadowoleni europosłowie PIS bo dorwali się do dobrych koryt i kasy tak jak Czarnecki który przez 3 kadencje zarobił 5 milionów zł

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 11:45:12

To z 59 głosami bo tyle zebrała kanapowa frakcja PIS będą mieli tyle do powiedzenia w Unii co żyd za okupacji to znaczy 0 Jak nie mieli do tej pory tak nie będą mieli nadal żadnego wpływu na podejmowanie decyzji finansowych i gospodarczych.I znowu przyznanie środków finansowych i gospodarczych.dla Polski znowu cały ciężar zdobycia jak najwięcej pieniędzy dla Polski będzie spoczywał na barka EPL 180 głosów do której należy PO i PIS oraz na SLD.Nawet jako sabotażyści i dywersanci Unijni nie będą się liczyli bo mają za mało głosów.Jedynie mogą być zadowoleni europosłowie PIS bo dorwali się do dobrych koryt i kasy tak jak Czarnecki który przez 3 kadencje zarobił 5 milionów zł

5 milionów Cię kłuje w oczy, to napisz ile zarobił nieudacznik- szatniarz brukselski, podnóżek ..............

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 13:15:36

Nikt z tobą biedaku prostaku polemizował nie będzie.....

Wzajemnie, prostaku, biedaku.............

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 16:48:24

BRAWO PiS, BRAWO PRAWDZIWI POLACY.

Prawdziwi Polacy znowu wybrali ludzi którzy będą tylko kwiatkiem do kożucha.Bo jak do tej pory nie będą mieli wpływu na podejmowanie decyzji i podziale pieniędzy dla poszczególnych krajów.Bo ich kanapowa frakcja goni za za własnym ogonem w kącie Unii.Niech prawdziwi Polacy dadzą chociaż jeden przykład gdzie PIS załatwił dla Polski chociaż 1 euro.Znowu zdobywanie środków finansowych dla Polski i ich podziale spocznie na barkach Tuska i EBL do której należy PO i PSL.Takie są fakty i prawda ich nie zakrzyczycie i nie zmienicie

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 18:57:04

Prawdziwi Polacy znowu wybrali ludzi którzy będą tylko kwiatkiem do kożucha.Bo jak do tej pory nie będą mieli wpływu na podejmowanie decyzji i podziale pieniędzy dla poszczególnych krajów.Bo ich kanapowa frakcja goni za za własnym ogonem w kącie Unii.Niech prawdziwi Polacy dadzą chociaż jeden przykład gdzie PIS załatwił dla Polski chociaż 1 euro.Znowu zdobywanie środków finansowych dla Polski i ich podziale spocznie na barkach Tuska i EBL do której należy PO i PSL.Takie są fakty i prawda ich nie zakrzyczycie i nie zmienicie

Nie zes......j się z tym t(f)uskiem, nadskakuje makreli i pijakom z Brukseli, aż przykro patrzeć...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 17:41:48

Idioto, lecz się albo zabierz się za układanie glazury.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 18:14:12

Za to wasz genialny prezes trzyma się sutanny jak pijany płotu nawet nakrzyczał na polaków że kto podnosi rękę kościół ten podnosi rękę wziął w obronę pederastów w sutannach na Polskę uczestniczy w aferach takich jak Srebrna i austryiacki biznesmen .Aż musieli sprokurować strajk nauczycieli aby nim przykryć aferę prezesa.A na zmianę rządów i wyjaśnienie kolejnych afer takich Skoki KNF Komisja Macierewicza Bilbordowa Premie i nagrody Szydło Stadniny Jurgiela Puszcza Białowieska Szyszki Finansowanie Rydzyka Srebrna Telegraf oj będą puchły cele i upadały fortuny 

Kurczę, ciekawe czy drogie to co bierzesz, bo mocne jest. Taki odlot masz jak diabli. Ale jak to przestanie działać, to możesz ześwirować do reszty.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 14:45:14

W wyborach do PE z 2015 roku Platforma, PSL, .N i SLD zdobyły razem 44,4 proc. W 2019 już tylko ok. 38,5 proc.

Blisko cztery lata gadania o "pisowskim zamachu na demokrację", "niszczeniu gospodarki" czy straszeniu polexitem, a Schetyna do spółki z kolegami z PSL, SLD i .N uzyskał wyraźnie słabsze poparcie od tego z 2015 roku.

W wyborach do PE, zgodnie z danymi PKW PiS zdobył 45,4 proc. poparcia głosujących. Z kolei poparcie dla Koalicji Europejskiej (tj. PO, PSL, SLD i .N i reszta) osiągnęło  poziom 38,5 proc. głosujących.
Łatwo można wyliczyć, że Zjednoczona Prawica w porównaniu do roku 2015 zwiększyła swoje notowania o 8 proc. (z 37,6 proc. do 45,4 proc.). Zupełnie inaczej wygląda sytuacja zjednoczonej opozycji. W porównaniu do wyników wyborów z roku 2015 - PO, PSL, SLD i .N razem wzięte straciły 6 proc. poparcia (z 44,4 proc. do 38,5 proc.).

Schetyna komentując wyniki stwierdził, że "zbudowanie Koalicji Europejskiej było wielkim sukcesem", po czym dodał, że "powinniśmy być cierpliwi, bo przyszłość należy do nas". Mam jednak co do tego poważne wątpliwości. Bliżej mi do opinii wygłoszonej przez prof. Stanisława Żerkę, który na swoim twitterze napisał, że "zasługą Grzegorza Schetyny w tych wyborach jest głównie wprowadzenie do europarlamentu kilku postkomunistów".

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 15:18:50

Maski opadły! Schetyna dał się ograć jak dziecko. Leszek Miller już nawet nie próbuje tego kryć!

Grzegorzowi Schetynie z pewnością nie jest do śmiechu. Leszek Miller oznajmił bez ogródek, że... nie ma pomysłu na pokonanie Prawa i Sprawiedliwości, ani tym bardziej nie ma ochoty szukać takowego z Grzegorzem Schetyną.
Atmosfera w Koalicji Europejskiej gęstnieje z każdą chwilą, a Miller dodaje jeszcze, że w zasadzie miał tylko jeden plan – zdobyć mandat do PE.

Miler spytany, czy szuka ze Schetyną pomysłu na pokonanie Prawa i Sprawiedliwości powiedział coś, co z pewnością zmroziło liderowi PO krew w żyłach.

Nie . Ja już swój pomysł znalazłem i go zrealizowałem. Wystartowałem do PE, zdobyłem mandat. Dla mnie ten etap jest zakończony.
- odparł Leszek Miller w programie „Rzecz o polityce”.

Tymczasem dzięki mariażowi z PO pod szyldem Koalicji Europejskiej SLD udało się wprowadzić pięciu europosłów do PE. Wiadomo już, że zasilą oni szeregi frakcji socjalistów.

#11 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3587 postów

Napisano 31 maj 2019 - 15:23:03

Maski opadły! Schetyna dał się ograć jak dziecko. Leszek Miller już nawet nie próbuje tego kryć!

Grzegorzowi Schetynie z pewnością nie jest do śmiechu. Leszek Miller oznajmił bez ogródek, że... nie ma pomysłu na pokonanie Prawa i Sprawiedliwości, ani tym bardziej nie ma ochoty szukać takowego z Grzegorzem Schetyną.
Atmosfera w Koalicji Europejskiej gęstnieje z każdą chwilą, a Miller dodaje jeszcze, że w zasadzie miał tylko jeden plan – zdobyć mandat do PE.

Miler spytany, czy szuka ze Schetyną pomysłu na pokonanie Prawa i Sprawiedliwości powiedział coś, co z pewnością zmroziło liderowi PO krew w żyłach.

Nie . Ja już swój pomysł znalazłem i go zrealizowałem. Wystartowałem do PE, zdobyłem mandat. Dla mnie ten etap jest zakończony.
- odparł Leszek Miller w programie „Rzecz o polityce”.

Tymczasem dzięki mariażowi z PO pod szyldem Koalicji Europejskiej SLD udało się wprowadzić pięciu europosłów do PE. Wiadomo już, że zasilą oni szeregi frakcji socjalistów.

Zasługa wielce mądrych wyborców PO.   :P   :lol:

#12 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3587 postów

Napisano 31 maj 2019 - 15:34:26

Tak teraz drapie się PO jajach wyborca KE, a powinien się puknąć w czoło    :P    :lol:  :lol:  :lol:     

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych