Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

oferty pracy w pup rypin

82 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~search~

~search~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 11:21:54

9 ofert wykształcenie podstawowe,4 zawodowe,i 2 ze średnim, naprawde bogata oferta, jest w czym przebierać :) Boże gdzie my sie urodziliśmy, płakać sie chce.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 15:21:28

Tak to jest w tym Rypinie oferty sa ale zeby cie przyjeli to musisz znajomosci miec latwo sie gada ale znalesc to jest problem bez znajomosci ja bylem wszedzie w Rypinie i nic

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 17:36:02

9 ofert wykształcenie podstawowe,4 zawodowe,i 2 ze średnim, naprawde bogata oferta, jest w czym przebierać :) Boże gdzie my sie urodziliśmy, płakać sie chce.

znam ten bol. ja jestem zarejestrowany w pup ponad 4 lata. skonczylem studia na umk i pracy nigdzie znalezc nie moge. tylko jakies tam dorywcze pier***y. a znajomosci w rypinie nie mam zadnych

#4 ~koles~

~koles~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 18:11:46

banda decydentów, gdybym wiedzial poszedłbym na slusarza skrzlarza radiotechnika, 5lat i papierek mgr do podtarcia sie nadaje w tym smutnym jak piz*da mieście.

#5 ~der~

~der~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 18:36:26

Myslicie ze w innych miastach jest lepiej hehe naiwni w Brodnicy tez w PUP nic nie znajdzieśz nawet stażu jak sobie sam nie zalatwisz to urzad ci nie załatwi. Urzad pracy w tych czasach jest tylko po to zeby miec ubezpieczenie jak sie nie ma pracy taka jest prawda.

#6 me_how

me_how

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 228 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 21:01:44

To jest tylko kolejny argument za likwidacją urzędów pracy i w ogóle całego ministerstwa. Jest tyle możliwości publikacji ogłoszeń o pracę że nawet trudno je wymienić żeby niczego nie pominąć. W pierwszej lepszej gazecie jest więcej ofert pracy niż urzędzie więc po co utrzymywać tę całą administrację z ludzkich podatków. Siedzą w cieple, piją kawkę, człowieka traktują jak intruza a polskie państwo za to wszystko płaci.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 08:40:32

To jest tylko kolejny argument za likwidacją urzędów pracy i w ogóle całego ministerstwa. Jest tyle możliwości publikacji ogłoszeń o pracę że nawet trudno je wymienić żeby niczego nie pominąć. W pierwszej lepszej gazecie jest więcej ofert pracy niż urzędzie więc po co utrzymywać tę całą administrację z ludzkich podatków. Siedzą w cieple, piją kawkę, człowieka traktują jak intruza a polskie państwo za to wszystko płaci.

Prawda jest taka ze to my jesteśmy dla PUP-u a nie PUP dla nas. Biurokratyzacja na maksa, Jedyne zadanie to nie pomoagac tylko kombinowac jak pozbywac sie bezrobotnych z rejestru, bynajmniej nie przez znalezienie pracy.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 09:32:04

Wyborczej" spada sprzedaż

Są jednak jeszcze wiadomości, które w te zimne grudniowe dni mogą dodać nam troszeczkę otuchy i rozgrzać chłodną, powyborczą atmosferę. Dystrybutorzy prasy poinformowali właśnie, że w ciągu minionego roku Gazecie Wyborczej spadła sprzedaż o prawie 30 tys. szt. Czyżby więc Polacy powoli zaczynali mieć dość dyżurnych autorytetów postępu ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 09:38:39

Zobacz jakie WSI24 PO-daje sondaze? jak we wszystkich aspektach PO jest "cacy", a jednak nie zebrali zamierzonych glosow. To chyba cos tlumaczy. Zobaczysz PO nowym roku, jak (nie)Rzad PO jeszcze raz podniesie podadki - PO przez tyle lat nie wykazala sie z niczym. Nie dosc tego zobacz jak wzrosl dlug, za ich dyktatury..

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 09:54:47

Na rynku prasy mamy dostępnych dwie setki tytułów, a wiedzę o sprawach ważnych czerpiemy z jednego.

Bo to jest ważna sprawa wiedzieć, skąd u Bronisława Komorowskiego taka gorąca miłość, z resztą z wzajemnością, do WSI, Ruskich czy Palikota.

To jest bolesne uczucie być świadkiem, kiedy motłoch dorywa się do władzy, a chwilę później sypnęły ordery Orła Białego. Ta prezydentura okryje nasz kraj hańbą!

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 16:10:32

funkcjonalnosc tego urzedu jest żenująca,jak i oferty które proponują zwłaszcza petentom z wyższym,nieporozumienie. W tym mieście po studiach pracy się nie znajdzie, oczywiście bez układu.

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 17:31:32

nasz nowy burmistrz obiecywal ze powstana nowe miesca pracy czekamy z niecierpliwoscia

#13 ~Zażenowana~

~Zażenowana~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 21:42:28

Również jestem po studiach, mam tytuł mgr inż i mogę go sobie wsadzić... nieważne gdzie. Ale to że jestem bezrobotna to pikuś w porównaniu z tym jak zostałam ostatnio potraktowana na tzw. odhaczaniu. Nie będę się rozpisywać i użalać, tylko napisze, z własnych doświadczeń, nie polecam przychodzić do pup po godzinie 15:)

#14 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 09:32:54

nic sie nie robi od lat w tym miescie, od dekady mamy taka samą liczbe mieszkanców świadczy to o naszym rozwoju, uciaka każdy kto może, pracy tu nie bylo, nie ma i nic nie wskazuje na to że kiedykolwiek będzie...

#15 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 22:56:09

Tak na szczególny laur zasługuje ta starsza Pani (przepraszam że wiek wypominam). Jej kompetencje, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz stosunek do petentów (jak do bandy nierobów którzy tylko czekają jak tu przerwać miłą konwersację) oraz to zwalające z nóg spojrzenie przy próbie otrzymania informacji. Wszystkie te cechy zebrane w jedno zasługują na wyróżnienie. Gdyby rzecz działa się kilka lat temu śmiało mógł bym powiedzieć że to jest mój kandydat na idola. Teraz śmiem Pani zaproponować udział w programie "Mam talent" w dwóch kategoriach "Czego" oraz "Nie ma" Z całego serca pozdrawiam.

#16 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 23:01:26

popieram, dobrze ze obok jest ta mloda sympatyczna pani, zawsze uprzejma pomocna i mila,chyba jako jedyna z tego calego urzedu.. wiadomo pracy tam sie nie znajdzie a chodzic trzeba z obowiązku brrr

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 00:37:41

funkcjonalnosc tego urzedu jest żenująca,jak i oferty które proponują zwłaszcza petentom z wyższym,nieporozumienie. W tym mieście po studiach pracy się nie znajdzie, oczywiście bez układu.

Mało tego. W rozmowie z gówniarą z urzędu dowiedziałem się, że mam zbyt wysokie kwalifikacje (studia + podyplomówki + doświadczenie), że ja roboty nie znajdę a u nich nie mam czego szukać! Mam się pobujać po ościennych miastach. Po prostu spadaj pan. Tam na pewno znajomości mają wielkie znaczenie. To czuć.
Jestem za tym, by te (przeważnie) panie wywalić za niekompetencję i pozory pracy na zbity pychol. Niech zobaczą jak to jest być na samym dnie, nie z własnej winy. Ten PUP w tym rypinku w ogóle nie jest nam do niczego potrzebny! Najgorsze to jest to, że tym paniom tak się wszystko poprzestawiało, że patrzą na człowieka z z góry, z jakiegoś jakby wieżowca, a tych w tej mizernej mieścinie nie ma.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 20:34:22

Niekt ktoś się może weźme tematycznie za ten "urząd"!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 22:00:37

Niech ktoś, kto rozsdąnie myśli mi powie i mnie k przkona i to skutecznie - na ch ta buda stoi? Na pewno nie dla ludzi bez roboty! Nie ma komplenie z niej żadnego pożytku. Niech może te niby panie przy swoim biurku i takie bardzo ważne w swoim mniemaniu same polatają za robotą, to zobaczą jaka jest rzeczywistość? Chyba tam się za bardzo jednak zasiedziały i czas tą budę przewietrzyć! całą, z tą.... ;) decydentką. Znajomości!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 22:06:43

Niech ktoś, kto rozsdąnie myśli mi powie i mnie k przkona i to skutecznie - na ch ta buda stoi? Na pewno nie dla ludzi bez roboty! Nie ma komplenie z niej żadnego pożytku. Niech może te niby panie przy swoim biurku i takie bardzo ważne w swoim mniemaniu same polatają za robotą, to zobaczą jaka jest rzeczywistość? Chyba tam się za bardzo jednak zasiedziały i czas tą budę przewietrzyć! całą, z tą.... ;) decydentką. Znajomości!!!

Jak jak się pójdzie, to ma się dopiero pewność, że jest człowiek na samym dnie. Dają to odczuć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych