Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 Ramon102

Ramon102

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 24 maj 2017 - 10:50:02

Siostra poszukuje dostawcy hurtowego, niedawno otworzyła ale słaby ma jakościowo. Niby niesort a mówi, że przebierany.

#42 aszczerbik

aszczerbik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 15:03:41

Ja już nie raz znalazłam jakieś perełki w lumpeksach. Trzeba się trochę naszukać, ale za to można kupić markowe ciuchy za grosze :)

#43 kantarek

kantarek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 11:08:34

Ja mam kilka sprawdzonych lumpeksów i tam chodzę, zawsze coś fajnego wyciągnę.

#44 Ramon102

Ramon102

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:28:27

Dzieki za rady ale chodzi o hurtownię ...

#45 crazybadger

crazybadger

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 11 październik 2017 - 10:06:55

Jak najbardziej, dla mnie też spoko. Nie raz trafiłem na ubrania które jeszcze były oryginalnie zametkowane, ze znanych sklepów a kosztowały 10 razy mniej. Przekopywanie się mnie nie przeraża, zwłaszcza, że męskich z reguły jest mniej  :D

#46 Monique35

Monique35

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 20:09:58

Od wielu lat kupuję używane ciuchy i ze smutkiem muszę stwierdzić, że są coraz droższe :( nie raz używana bluzka jest niewiele tańsza niż nowa z sieciówki. To już przestaje być tania odzież w wielu przypadkach.

#47 Alliska

Alliska

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 02:00:47

Odzież robocza ogólnie kupuje w www.odziezroboczalublin.pl. Maja świetne ceny a jakość jest bardzo w porządku, wiec jestem ich stałym klientem. Mamy taką branże, że bez odpowiedniego stroju ani rusz. 

#48 Missy

Missy

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 luty 2018 - 13:47:56

Nie mam nic przeciwko ubraniom z drugiej ręki, choć czasami trzeba się porządnie naszukać. Ich zaletą jest fakt, że widać jak wyglądają po wielu praniach, bo w przypadku niektórych sieciówek w galeriach spotkało mnie spore rozczarowanie...

#49 RUBBERBAND_WOMAN

RUBBERBAND_WOMAN

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 24 maj 2019 - 15:28:32

mi ostatnio migneło coś w oku, ze ludzie na vinted sprzedają swoje rzeczy. Nie wiem do końca jak to wygląda, ale dużo osób chyba tam działa.

#50 Roksana13jj

Roksana13jj

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 30 maj 2019 - 21:43:14

Ja bardzo często kupuję odzież używaną. Jest dużo tańsza, a często jak nowa.

#51 wandzia

wandzia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 11:36:43

Ja chodzę co jakiś czas mam kilka swoich sprawdzonych, czasami zdarzy się jakaś perełka za pare złotych

#52 RUBBERBAND_WOMAN

RUBBERBAND_WOMAN

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 14:44:44

ja kupuje co jakiś czas, bo teraz ubrania kupisz w sklepie, raz wypierzesz i masz juz po ubraniu, bo taka jakość. 

#53 teo

teo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 12:13:19

Byłem tam kilka razy, szukałem ciuchów, które można obrócić w ciuchy robocze. Ale nie znalazłem niczego. Skończyło się na tym, że kupiłem sobie normalny kombinezon roboczy.

Podzielam zdanie! Kupuję ubrania robocze w hurtowni bhp i jestem naprawdę zadowolony. Warto podkreślić dla tych, którzy nadal przetrząsają ubrania używane, że nowy kombinezon np. z mojej hurtowni avacore.pl kosztuje porównywalnie, co super ekstra zadbany używany, którego na wstępie trzeba jeszcze wyczyścić. Dla mnie wybór jest oczywisty, pytanie więc, czy szukanie używanych jest grą wartą zachodu?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odzież, używana, hurtownia, odzieży, używanej, odzież używana, hurtownia odzieży używanej, hurtownie, odzieży używanej, tania odzież używana

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych