Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

52 odpowiedzi w tym temacie

#21 julia92

julia92

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 13:03:42

Witam, odzież używana jest spoko, tylko żeby wygrzebać jakieś cudeńka trzeba mieć sporo czasu, ja jak już to kupuje używane ciuchy w necie na portalach, gdzie inny wystawiają swoje ciuszki. 

#22 ordel

ordel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 09:09:48

Od czasu do czasu zdarza mi się kupować, choć głównie przez internet. 

W mojej okolicy nie trafiłam na jakiś w miarę przyzwoity second hand, nie mam czasu chodzić i takowego szukać. 

Tak samo z netem, dlatego jednak częściej wybieram nowe ciuchy, bo szybciej w nich coś znaleźć. 

Choć nie powiem, że parę łupów używanych udało mi się zgarnąć. 

#23 kucykk

kucykk

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 maj 2016 - 14:14:08

Uwielbiam odzież używaną! Zawsze znajdę coś super, czego nie ma nikt inny. Nienawidzę ciuchów z sieciówek, bo okazuje się później, że pół kobiet w moim wieku z mojej ulicy ma takie same ubrania. A tak to mam rzeczy w garderobie z charakterem, za bardzo niską cenę. Ostatnio znalazłam sukienkę zaprojektowaną przez Karla Lagerfelda za 20 zł. Sukienka bardzo ładna i już jest moją ulubioną.

#24 kamila23

kamila23

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 29 maj 2016 - 21:25:42

Raczej nigdy się nie przekonam do odzieży używanej. Niewiadomo kto to wcześniej nosił, czy miał jakieś choroby skórne itp. Nie, nie :)

#25 kantarek

kantarek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 13:50:21

Ja lubię lumpeksy i to bardzo. Można dostać super rzeczy za grosze :)

#26 malinowelove

malinowelove

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 14:07:52

dla mnie fajna sprawa. Jeśli ktoś umie dobrze szukać

#27 nikifor

nikifor

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 01:37:47

Wiele zależy od jakości sklepów, estetyki, higieny. Ogólnie można w "ciucholandach" kupić za grosze coś fajnego, oryginalnego, innego niż w sieciówkach. 

#28 Joanna_21

Joanna_21

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 08 luty 2017 - 14:32:31

ogólnie podoba mi się pomysł z używanymi ubraniami i widzę że mocno się to u nas przyjęło nawet przechodząc obok ciuholadu i widzące te kolejki przed otwarciem....ale samej ciężko byłoby mi się przekonać żęby coś takiego założyć ze względów higienicznych

#29 gość3123121

gość3123121

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 luty 2017 - 00:03:29

Ja osobiście mogę polecić sklepy z odzieżą second hand np takie jak: zwalizki.pl. Sporo rzeczy sprzedawanych jest z metkami więc nie ma obaw, że ktoś przed nami je nosił. :)

#30 ~Blazej~

~Blazej~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 20:52:41

Importer odzieży używanej A & B Quality Clothes,prosto z Anglii!!! Nasza odzież to gatunek 1 Mix Lux + cream!!!Zero odpadu,Wszystkie rzeczy nadają się idealnie na wieszak, odzież jest ułożona profesjonalnie w każdym worku , u Nas towar można w 100% sprawdzić!!! Dowozimy pod wskazany adres do klienta. (Cała Polska) Więcej informacji udzielę telefonicznie 662 339 760 lub +447845132580 na życzenie klienta wystawiam faktury.Cena za kilogram 14zł, przy większych zamówieniach dajemy rabaty!!!Zapraszamy do współpracy!!!

#31 ~paulinka334~

~paulinka334~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 15:54:21

Mnie przekonali swoimi projektami ludzie z hurtowni Megabrand. Duża odskocznia względem tego co sprzedają inne hurtownie. Modne, dopasowane ubrania, fachowo uszyte. Poza tym, że odzież musi wyglądać atrakcyjnie wizualnie to też powinna się dobrze nosić, być odpowiednio skrojona i taką właśnie mają tutaj w ofercie.

#32 Kalinkaa

Kalinkaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 15:49:00

Kiedyś korzystałam, teraz totalnie nie mam cierpliwości i niczego nie mogę znaleźć w moim guście, wolę sobie np. zamówić coś przez internet.

#33 ~irenka~

~irenka~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 16:43:29

Z tych hurtowni które znam i z którymi współpracowałam jak jeszcze prowadziłam sklep to najlepiej oceniam ludzi z Megabrand. Dostawy zawsze na czas, mieli naprawdę porządnie zaopatrzone magazyny, oferta często się zmieniała, także cały czas można było liczyć na nowe wzory ubrań, nowe fasony i tak dalej. Warto się z nimi skontaktować.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 12:42:47

Importer odzieży używanej A & B Quality Clothes,prosto z Anglii!!! Nasza odzież to gatunek 1 Mix Lux + cream!!!Zero odpadu,Wszystkie rzeczy nadają się idealnie na wieszak, odzież jest ułożona profesjonalnie w każdym worku , u Nas towar można w 100% sprawdzić!!! Dowozimy pod wskazany adres do klienta. (Cała Polska) Więcej informacji udzielę telefonicznie 662 339 760 lub +447845132580 na życzenie klienta wystawiam faktury.Cena za kilogram 14zł, przy większych zamówieniach dajemy rabaty!!!Zapraszamy do współpracy!!!

#35 Idka

Idka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 08:25:52

Ja często razem ze siostrą zamawiam rzeczy - zestawy na allegro. Wybieram sprawdzone blogerki i licytuję :) Do chodzenia po sklepach z używaną odzieżą jakoś nie mogę się przekonać, nie potrafię szukać. W ogóle wolę kupować przez internet :)

Użytkownik Idka edytował ten post 06 kwiecień 2017 - 08:26:30

#36 ~arletkaii~

~arletkaii~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 15:16:38

Odkąd prowadzę swój sklep z modą damską, czyli od 2014 roku to zaopatruję się w odzież głównie w hurtowni Megabrand. Ciekawe projekty, dużo nowych, modnych fasonów i kolorów. Poza tym podoba mi się u nich że często robią nowe dostawy, oferta się zmienia. Ich rzeczy szybko się sprzedają, klienci najczęściej pytają właśnie o ubrania które zamawiam z tej hurtowni.

#37 ~Bet Bugs pozdrawia~

~Bet Bugs pozdrawia~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 13:59:04

Odzież prosto z Anglii??? Super! Czy do ceny wliczony jest skuteczny środek na Bet Bugs?? Jak się zagnieździ, to wyrzucisz łóżka, dywany i obrazy, a potem kilkakrotne dezynfekcja.

#38 trak

trak

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 08:07:25

Ja kiedyś kupowałam używaną odzież. Teraz nie mam na to czasu. W ten sposób na pewno opłaca się kupować swetry i płaszcze.

#39 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 20:33:42

na chodzenie po lumpach trzeba mieć kupę czasu, ale jest na szczęście troche sh teraz na allegro, nie trzeba latać i grzebać, polecam sprzedawcę agulaaaaaaa (7a) , fajne rzeczy za grosze, niestety nie zawsze coś znajdę w swoim rozmiarze , a sporo zawsze mi się podoba

#40 marika585

marika585

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów

Napisano 17 maj 2017 - 11:38:23

Ja także lubię szukać ciuszków używanych, zawsze to wychodzi taniej niż kupowanie w sklepach i płacenie za zwykłą bawełnianą bluzkę 60 zł.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odzież, używana, hurtownia, odzieży, używanej, odzież używana, hurtownia odzieży używanej, hurtownie, odzieży używanej, tania odzież używana

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych