Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ukajana

ukajana

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 sierpień 2014 - 16:15:32

Ja lubię odzież używaną, po pierwsze jest tania, po drugie można trafić na świetne ubrania. Wystarczy tylko wyprać takie ubranie i często wygląda jak nowe.

#2 ~Łucja~

~Łucja~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2014 - 10:41:05

Ja jakoś nie mogę się przekonac do odziezy uzywanej. W tej samej cenie zamawiam rzeczy z AVANTI STYLE na allegro 20-60 zł nowe ubrania, jak dla mnie to się opłaca.

avantistyle.na.allegro. pl/

Lumpeksy mają to do siebie, że jest mnóstwo szmat i jedna rzecz fajna. Trzeba kopać, grzebać, szukać. Nigdy tego nie lubiłam. Także mam fajny sklepik, w ktorym co jakiś czas kupię coś taniego, bez wychodzenia z domu;]

Pozdrawiam

#3 Grafen

Grafen

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 18 wrzesień 2014 - 10:00:29

Byłem tam kilka razy, szukałem ciuchów, które można obrócić w ciuchy robocze. Ale nie znalazłem niczego. Skończyło się na tym, że kupiłem sobie normalny kombinezon roboczy.

#4 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 20:46:24

Posrednicy? Polskie hurtownie przebierajace towar? To juz przeszlosc! Posiadam bezposredni kontakt do Organizacji Charytatywnej w Austrii, zajmujacej sie zbiorka odziezy uzywanej na terenie Austrii (Tyrol, Vorarlberg), Niemiec (bogaty region Jeziora Bodenskiego), a takze Szwajcarii.
100% pewnosci oryginalnego towaru, ktory zawiera oczywiscie torby, paski, a takze obuwie w sporych ilosciach. Jako pierwszy odbiorca z terenu Polski wejdz w posiadanie takiego towaru, BEZPOSREDNIO OD ORGANIZACJI!
Twoj biznes prosperuje, ale chcialbys, aby prosperowal jeszcze lepiej? Planujesz dopiero zaczac przygode z odzieza uzywana? Pomoge Ci w rozkreceniu super dzialajacego sklepu z odzieza uzywana, a takze hurtowni odziezy uzywanej! Posiadam bardzo duze doswiadczenie w prowadzeniu zarowno sklepu, jaki i hurtowni.
Zapraszam do kontaktu! Tel.: 505-508-349

#5 Razbeterlis

Razbeterlis

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 luty 2015 - 08:13:20

Zastanawiam się właśnie nad otworzeniem w przyszłym roku sklepu z chińską odzieżą. Tylko zastanawiam się teraz, czy skupić się na odzieży wyłącznie damskiej, czy zrobić taki wiecie misz masz, dla każdego. Ceny w hurtowni są fajne to i u mnie nie byłoby drogo:)

#6 gucioo7

gucioo7

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 22:30:19

Bardzo dużo ludzi kupuje odziez używaną tylko nie przyznają sie do tego i to wcale nie są ludzie ktorzy nie mają pieniedzy . Ja tez korzystam bo można czasem trafic naprawde fajne ubrania za niewielkie pieniądze.

#7 hukel

hukel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 22:23:49

ja i moi znajomi bardfzo często kupujemy w lumpeksach bo mają naprawdę dobre ciuchy, często z metkami i w super cenie więc nie rozumiem po co przepłacać

#8 wikiwiki

wikiwiki

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 marzec 2015 - 14:05:25

Ja akurat nie przepadam za second handami, ale moja przyjaciółka je uwielbia i zdarza jej się kupić świetne ubrania za grosze. Sama czasem kupuję używane ubrania na allegro :)

#9 pralinka

pralinka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 14:07:32

Nie mam nic przeciwko używanej odzieży. Można tam znaleźć sporo fajnych rzeczy.

#10 busek77

busek77

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 18:16:12

Dużo osob ubiere sie na taniej odziezy i wcale to nie jest wstyd jak to niektorzy uwazają.

#11 myszka_miki

myszka_miki

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 12:59:56

Ja jakoś chyba nie umiem robić zakupów w sklepach z odzieżą używaną, jak tylko gdzieś wejdę to nie widzę nic co może mi się podobać. Tego chyba trzeba się nauczyć. Ale mam sąsiadkę która uwielbia "grasować" po lumpach i zawsze coś fajnego kupi. 

#12 ~aga33~

~aga33~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 13:03:04

Bardzo fajną ofertę ma sklep occasion.pl. Udało mi się kupić tutaj fajną, szyfonową tunikę za 30 zł. W ofercie mają najnowsze kolekcje wielu dobrych marek, ale także końcówki serii w bardzo niskich cenach. Asortyment obejmuje również duży wybór markowych biustonoszy i bielizny wyszczuplającej – różne rozmiary (w tym XXL i niewielki XS).

#13 beti34

beti34

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 08 październik 2015 - 11:02:27

mnie zdarza się kupować :)

#14 krystyna123

krystyna123

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 grudzień 2015 - 18:50:12

A ja lumpeksy uwielbiam. Zawsze coś fajnego w nich znajdę i to za niewielkie pieniądze. Najlepsze są te na wagę, gdzie ciuszki wychodzą czasem po 2 do 7zł. A w tych wycenionych jest trochę drożej, ale ciuchy są często dobrej jakości i dobrych firm. Tylko rzeczywiście trzeba cierpliwości w szukaniu :)

#15 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 12:23:15

Powiem Wam że ja prowadze z odzieżą używaną sklep i dbam o jakość towaru. Wszystko praktycznie mi schodzi. Przy nowej dostawie tłumy. Mam dobrą hurtownie spod Grudziądza (Pati się nazywa). Biznes idzie na 102

#16 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 21:09:21

Ja tam uważam, ze odzież używana nie jest zła i bardzo sobie chwalę ciuchy takiej jakości. Sama co prawda prowadzę sklep z odzieżą używaną - mam świetną hurtownie - Pati z Mełna. sprowadzają ciuchy z zagranicy i można rzec że nie wiele różnią się jakością od tych nowych.

#17 anna101

anna101

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 02 luty 2016 - 07:33:48

Używana odzież z zachodu ma ten plus że tam są wyższe normy jakościowe i ciuchy są poprostu szyte na tamten rynek z lepszych materiałów. W Polsce nawet kupując w nie tanich siecówka można trafić na tandete

#18 Mariolcia

Mariolcia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 12 luty 2016 - 13:54:25

Czasami czegoś szukam ale przecież nie kupie 3 ton XD

#19 Józeff

Józeff

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 luty 2016 - 14:06:51

Przecież jest masa sklepów z odzieżą z metkami w cenie ciuchów na wagę.

#20 lena38z

lena38z

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 09:11:23

Kilka razy zaciągnęła mnie koleżanka do takiego sklepu, ale nigdy nie udało mi się kupić cokolwiek, nie mogę patrzeć się na te ubrania leżące na podłogach, po których depczą ludzie. Wolę zakupy tradycyjne, wiem, że są to ubrania nowe, rano zamówiłam sobie w Manzan. pl fajną spódniczkę, którą z przyjemnością będę nosić.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odzież, używana, hurtownia, odzieży, używanej, odzież używana, hurtownia odzieży używanej, hurtownie, odzieży używanej, tania odzież używana

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych