Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Odwołali Prezesa wodociągów Pana Krzysztofa Dąbrowskiego.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
127 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 19:12:42

W GRUDZIĄDZU BURDEL TRWA NIEUSTANNIE OD 1989 R. I TAK PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE ZOSTANIE. CIĄGLE CI SAMI SKACZĄCY PO ROŻNYCH PARTIACH RZĄDZĄ W POLSCE I W GRUDZIĄDZU, A MY NIESTETY NA TO POZWALAMY I JAK TAK DALEJ BĘDZIE, TO BĘDZIE JESZCZE GORZEJ. NARÓD TRZEBA NA NOWO EWANGELIZOWAĆ I EDUKOWAĆ, BO SAM DYPLOM NIE DAJE CZŁOWIEKOWI WYKSZTAŁCENIA, POLSKOŚCI ORAZ LOGICZNEGO NARODOWEGO MYŚLENIA.

#62 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 19:28:31

Powtarzam jestem doktor ekonomii Gamon

#63 ~nam podwyżki sobie nagrody~

~nam podwyżki sobie nagrody~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 20:18:36

pan "chciałoby się powiedzieć" radny " nie mnie to oceniać" , udowodnił dzisiaj,ze absolutnie nie rozumie kim jest a raczej kim powinien być radny miejski. Panie " nie mnie to oceniać" -  tylko po to jesteś w tej radzie aby oceniać i kontrolować prezydenta i jego urzędników. Tylko i aż po to!!! Zwalniają człowieka, o którym sami  mówią :najlepszy! i zatrudniają w jego miejsce osobę, o ktorej na samym początku glamski powiedział : prezeska gpp pierwsza do zwolnienia.A fajerwerk na to : " chciałoby się powiedzieć, nie mnie to oceniać".temat 2:Nagrody nagrody !  To kto kurna robił ten jarmark? i ulotki? bo tu mówią, że gurbin za to dostał 18tysi ,a jak tłumaczył co przez 3 miesiące robił czepek, to: " no przypalanke zrobił i ulotke wydrukował" . Swoją drogą aż dziwne,że na liście nagrodzonych czepka nie było.

#64 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 20:39:47

A jak Maciuś podsluchiwal gdy prezes wodociągów się wypowiadał jako pełnomocnik 23.11.2018

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 21:23:45

A jak Maciuś podsluchiwal gdy prezes wodociągów się wypowiadał jako pełnomocnik 23.11.2018

Haha dobre czerwony jak burak się robił
A najlepsza jest ta babka z KO kobitko idź już do kościółka

#66 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 21:26:19

[quote name="Gość" post="3870205" timestamp="1576614225"]
Haha dobre czerwony jak burak się robił
A najlepsza jest ta babka z KO kobitko idź już do kościółka
Pani B. Z kalafiorem na głowie?
Niestety słuchać jej się nie da, ni składu ni ładu.

#67 ~Leo~

~Leo~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 21:45:42

A panią rzecznik co tak smieszyło, gdy wypowiadała się w kwestii odwołania prezesa Dąbrowskiego???

Też zwróciłem uwagę na cynizm tej młodej damy. Cóż, pycha kroczy przed upadkiem.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 21:51:11

To było żenujące, no panie prezydencie Glamowski, wiem że ma pan parcie na szkło, otwieranie kawiarenek, przejść dla pieszych, wszystko co można otworzyć i przeciąć, ale jak ktoś rozmawia do kamery, to z drugiego planu się spier...la a nie podsłuchuje. Ja pi    le.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 21:51:31

Mam to głęboko gdzieś kto tam będzie prezesem, Dąbrowski nie jest wieczny, Trafna decyzja panie prezydencie.

#70 ~na to idą podwyżki~

~na to idą podwyżki~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 21:58:47

za każdą taką decyzję, za każdego znajomka zatrudnionego albo nagrodzonego płaci każdy grudziądzanin w podatkach,w opłatach- miasto nie ma żadnych swoich pieniędzy,wszystko co ma to od obywateli.Dlatego radni muszą!!! pytać o każdą złotówkę wydaną przez prezydenta,i pilnować każdego grosza ;bo to często są ostatnie złotówki albo grosze ludzi z najniższą krajową,emerytów -którzy najbardziej odczuwają niekompetencje urzędników w zarządzaniu wspólnym majątkiem.Wy suto nagrodzeni,suto opłacani nie jest wam tak po prostu  po ludzku wstyd. Mało bierzecie i macie?

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 23:10:56

A panią rzecznik co tak smieszyło, gdy wypowiadała się w kwestii odwołania prezesa Dąbrowskiego???

E,e,e,e, śmieje się i dalej ...e e,e,e,e.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 23:14:44

To było żenujące, no panie prezydencie Glamowski, wiem że ma pan parcie na szkło, otwieranie kawiarenek, przejść dla pieszych, wszystko co można otworzyć i przeciąć, ale jak ktoś rozmawia do kamery, to z drugiego planu się spier...la a nie podsłuchuje. Ja pi    le.

:lol:

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 23:15:40

Radni powinni uchwalić referendum czyli odwolanie glamosia. Mają do tego prawo.
Tylko że są przekupni i tego nie zrobią

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 23:16:26

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 23:16:52

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 23:44:16

Nikt z radnych nic nie wiedział o odwołaniu prezesa. 

Glamoś ma was w .....tu ulubione słowo Neumana.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 00:33:21

Pani Anita to patriotka Grudziądza.

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 05:12:12

Mam to głęboko gdzieś kto tam będzie prezesem, Dąbrowski nie jest wieczny, Trafna decyzja panie prezydencie.

Zjezdzaj trollu idź zrób sobie zdjęcie z reniferem bo w przyszłym roku niewiadomo

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 05:13:44

za każdą taką decyzję, za każdego znajomka zatrudnionego albo nagrodzonego płaci każdy grudziądzanin w podatkach,w opłatach- miasto nie ma żadnych swoich pieniędzy,wszystko co ma to od obywateli.Dlatego radni muszą!!! pytać o każdą złotówkę wydaną przez prezydenta,i pilnować każdego grosza ;bo to często są ostatnie złotówki albo grosze ludzi z najniższą krajową,emerytów -którzy najbardziej odczuwają niekompetencje urzędników w zarządzaniu wspólnym majątkiem.Wy suto nagrodzeni,suto opłacani nie jest wam tak po prostu po ludzku wstyd. Mało bierzecie i macie?

Radni też nie są wiecznie, można ich odwołać w referendum

#80 TAZ

TAZ

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1227 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 07:15:49

Teraz scenariusz wygląda następująco: sprzedadzą udziały w MWiO, oddłużą szpital z tych pieniędzy, zrobią z niego spółkę, sprzedadzą go, potem sprzedadzą MWiO oraz OPEC.
Obym się mylił.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych