Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Odwołali Prezesa wodociągów Pana Krzysztofa Dąbrowskiego.

127 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 10:07:28

Bez jaj ciekawe kto tak tu go broni., facet przez lata zarabiał krocie mieszkańcy nawet nie wiedzą jak wysoka miał pensje i nagrody więc krzywda mu się nie stanie jak nie będzie prezesem. Zresztą i tak za późno panie Glamowski mógł Pan go odwołać rok temu. Ale szacun że pan robi zmiany. Zmiany w tym mieście są potrzebne

uważaj żeby ciebie ktoś nie wymienił

zazdrość to negatywna emocja ale żeby aż tak?

#22 ~esteta~

~esteta~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 10:29:51

kajtek bez majtek 

Kajtek? raczej Kajtkowa od wizerunku, w bluzeczce licealistki. Zamiast tu pisać weź się za robotę i naucz się twojemu pryncypałowi wiązać krawat. 

#23 ~Hak~

~Hak~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 10:38:20

Glam zrobi tak... Kowara zrobi prezesem, przecież wszędzie go chcą.... A swoją drogą, Czaplewski nowy prezio mpgn... Jesteś chłopie umoczony. Wszedłes w kibel w który sam srales przez parę lat będąc w radzie nadzorczej... A mówili, że jesteś inteligentny. Po miesiącu powiedz jak się sprząta własną kupę. No ale rudy poseł w swojej pustej głowie miał taki plan.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 10:47:30

Bez jaj ciekawe kto tak tu go broni., facet przez lata zarabiał krocie mieszkańcy nawet nie wiedzą jak wysoka miał pensje i nagrody więc krzywda mu się nie stanie jak nie będzie prezesem. Zresztą i tak za późno panie Glamowski mógł Pan go odwołać rok temu. Ale szacun że pan robi zmiany. Zmiany w tym mieście są potrzebne

Należysz do tych 18.005 mieszkańców, którzy zagłosowali na Glamowskiego. Wstydź się buraku. Szkoda mi tylko tych , którzy nie wyjechali z tego miasta i muszą nadal mieszkać w Glamowie.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 10:56:30

Kabaret Paranienormalni

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 11:46:53

Proponuję wyznawcom PeŁo napisać petycję do swojego guru Balcerowicza żeby przygarnął swojego kiedyś pupila i obronił wodociągi i miasto przed równią pochyłą.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 11:57:47

Ciekawe dlaczego Pasikowski chce wrócić do Grudziądza. Bywał w Ministerstwie Finansów....
Chyba że jest to trampolina do stanowiska Glamosia

#28 ~amil~

~amil~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 12:15:48

A ja tak sobie kombinuję, że po powrocie z urlopu Dąbrowski zostanie Wiceprezydentem / …./.

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 12:36:34

A ja tak sobie kombinuję, że po powrocie z urlopu Dąbrowski zostanie Wiceprezydentem / …./.

gdyby tak było to można by to ogarnąc w cywilizowany sposób

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 13:04:03

Wizerunek Komunalki, OPEC, Wodociagow bedzie taki jak reniferka ratuszowego.

#31 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 13:08:08

Na moje może być kim chce, a w wodociagachi innych spółkach zmiany są potrzebne zresztą ktoś trafnie zauważył, krzywda przez te lata my się nie działa Maliniak dał mu tak wysokie wy ageidzenie i dostawał takie premie bo był jego człowiekiem że nikt z was tu rąk go broniących nie zarobi przez Lata.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 13:09:42

Prezesem nie jest się wiecznie, a skoro przydupasy tak go tu żałują niech podziela się swoją pensja z nim

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 13:13:30

Myślę że Ci co go tak bronią to co co mieli za niego dobrze i teraz obawiają się zmian. No cuż jest on tylko człowiekiem i nie mam zamiaru leż wlewać nad jakimś tam Dąbrowski tyle w temacie

#34 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 13:42:59

Ale zwalniać po cichu w czasie urlopu, nawet nie osobiście, i nie dać człowiekowi możliwości pożegnać się na piątkowym jubileuszu 120 lecia z ludźmi z którymi na dobre i złe przepracował 17 lat? To jest polityczna zemsta. Brak klasy. Po prostu świństwo. Abstrahując od zmiany dla zmiany (ratusz nie podaje uzasadnienia) to jej styl jest wręcz mafijny.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 13:54:31

Na piątkowej uroczystości w teatrze trzeba wygwizdać i wytupać prezydenta i jego nową kadrę w Wodociągach.

#36 ~MWiO~

~MWiO~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 13:58:12

Na piątkowej uroczystości w teatrze trzeba wygwizdać i wytupać prezydenta i jego nową kadrę w Wodociągach.

A  kto niby ma wytupać i wygwizdać Prezydenta ?  Przecież tam będą tylko sami swoi nikt niepożądany tam nie wejdzie.

#37 ~Adi~

~Adi~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 14:17:54

A  kto niby ma wytupać i wygwizdać Prezydenta ?  Przecież tam będą tylko sami swoi nikt niepożądany tam nie wejdzie.

My młodzi przyjdziemy z transparentem z napisem....WSIADAJ a transparent stać będzie przy pojeździe z jednym kołem i dwoma dyszlami.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 14:18:34

A ja życzę Wojciechowi szczęścia z ukochaną.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 14:37:25

Myślę że Ci co go tak bronią to co co mieli za niego dobrze i teraz obawiają się zmian. No cuż jest on tylko człowiekiem i nie mam zamiaru leż wlewać nad jakimś tam Dąbrowski tyle w temacie

No cuż, tacy analfabeci popierają Glamosia. Tak trzymać, mądry,  dobry elektorat.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 14:56:56

Ale zwalniać po cichu w czasie urlopu, nawet nie osobiście, i nie dać człowiekowi możliwości pożegnać się na piątkowym jubileuszu 120 lecia z ludźmi z którymi na dobre i złe przepracował 17 lat? To jest polityczna zemsta. Brak klasy. Po prostu świństwo. Abstrahując od zmiany dla zmiany (ratusz nie podaje uzasadnienia) to jej styl jest wręcz mafijny.

A jak Glamowski postapił z wieloletnim prezesem OPEC? - w świetle kamer. Ja prezydent mam prawo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych