Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 15:30:18

Zostaje tylko nadzieja ,że Konstytucja RP jeszcze jest szanowana w naszym kraju. A z niej wynika również ,że są chronione prawa nabyte ,że nie wspomnę o  zaufaniu do państwa. Badzmy donbrej mysli.

#2 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 05:14:43

Może to cos wam powie ja mam nadzieję że coś sie zmieni bo tylko ona nam została

http://wyborcza.pl/1...ch_odzyska.html

#3 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 18:18:18

Polska pod rzadami Donalda Tfuska zaoszczedziła na świdczeniach 155 mln zł. tyle tez będzie kosztować impreza klimatyczna w warszawie w listopadzie.Co jest ważniejsze dla Donalda i bandy posłów z Peło i Psl widac.

#4 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 10:57:58

wlasnie rezygnacja z pracy lub innej pracy zarobkowej lub jej nie podjecie na rzecz opieki ja ten warunek spelnilam lecz odmowiono mi takiego swiadczenia

#5 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 21:16:10

Zwolniłam się z pracy,ponieważ opiekuję się mamą 93 letnią niepełnosprawną.I też zabrano mi świadczenia pielęgnacyjne.Mam nadzieje,że rząd wróci te świadczenia.

#6 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 15:50:23

Może niech nasz rząd od razu wprowadzi policję od niedołężnych i chorych starych ludzi , będą chodzić po domach i wyłapywać ich, postawią parę krematoriów i po krzyku a najlepiej żeby nie narażać państwa na koszta to można bezpośrednio do spalarni śmieci odwozić takich.
To mój krzyk rozpaczy boo opiekuję się swoją matką , mam dwójkę dzieci , żonę i na co mi te 520 zł , w sumie dobrze że nie muszę płacić kary za opiekę nad matką ale wszystko przed nami może jeszcze wprowadzą. Dziś nie mam już tych 520 zł , matka żyje i nadal jestem przy niej , zarejestrowałęm się jako bezrobotny by mieć ubezpieczenie , ale znajdą mi racę , będę musiał odmówić bo z kim zostawię matkę ? stracę ubezpieczenie za odmowę , no nic w razie co będę się modlił aby w tym czasie nie chorować. Kocham matkę i jestem jej wdzięczny za czas który poświęcała mi , dziś jest mój czas, tego uczę swoje dzieci i mam nadzieję że jescze moja mama pożyje ,aby mogła cieszyć się swoimi wnukami by kiedy przyjdzie jej kres ,wiedziała że była potrzebna i kochana.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 23:02:47

Tu zarabiam pieniądze http://fw.pl/cashforyou. To łatwe i całkiem zyskowne! Twój doradca Nati:)

#8 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 21:08:23

a ja jako wcześniej niepracująca nie musiałam zwalniać się z pracy,Natomiast wzięłam chorą do siebie na stałe,Była to trudna decyzja,ponieważ mam czwórkę dzieci i jedną pensję a osoba,którą się zajęłam ma emeryturkę nie przekraczającą 1 tys,zł,dOŁOŻYŁAM SOBIE W TEN SPOSÓB ZNACZNYCH KOSZTÓW UTRZYMANIA,gdyż gros pieniążków chorej zużywają leki i pampersy,dojazdy do specjalistów etc,To jak myślicie,za 24 godzinną opiek

#9 gawin

gawin

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 01:14:31

Uważam, że świadczenia pielęgnacyjne są ok. Jednak czasami ludzie po prostu oszukują system...

#10 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 13:09:08

To jest dobry system że od lipca kto miał kase zapłacił za dwa tygodnie zatrudnienia i dostał zwolnienie z pracy ma rzecz opieki Np.dziadkiem itp.To dopiero od lipca są wyłudzenia ale cóż w papierach jest ok tak jak chcieli .Chory kraj i nasz rząd.

#11 ~Andromeda~

~Andromeda~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 08:50:05

Od 2014 roku miał niby wzrosnąć zasiłek alimentacyjny, przynajmniej tak wynika z tego artykułu: http://e-prawnik.pl/...4-dla-kogo.html

Czy ktoś może to potwierdzić?

#12 ~Małgosia~

~Małgosia~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 13:54:28

Witam, jestem żoną osoby  niepełnosprawnej, po długiej walce przyznano mi świadczenia pielęgnacyjne z pół rocznym wyrównaniem. W razie pytań proszę pisać na gg: 9824045, podpowiem co i jak pisać i jak załatwiać. Małgosia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych