Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Odchudzanie - postanowienie noworoczne?

odchudzanie

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 15:35:47

Kto zabiera się ze mną za odchudzanie?;) Razem raźniej;)

#2 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 15:56:23

A jak by to miało wyglądać? Jestem chętna

#3 draw

draw

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 5275 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 18:36:26

A jak by to miało wyglądać? Jestem chętna

Miłe Panie, to tak jak z moim rzucaniem palenia

#4 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 11:16:57

Mogłybyśmy razem wymyślać jakieś ćwiczenia i układać plan treningu chyba , że któraś z pań chciałaby się spotkać ze mną w ambasadzie odchudzania;) Ja na szczęście nie palę więc nie pomogę w tym problemie , chociaż jakby ktoś zjadał za dużo słodyczy to prędzej ;d

#5 uve

uve

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4662 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 11:20:00

Oj mnie też by się przydało tak 5-8 kilo zrzucić .

#6 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 11:35:48

No ja chciałabym gdzieś tak koło 10 nawet.. I to z najbardziej problematycznych miejsc takich jak uda, pośladki i brzuch... Dlatego mam nadzieję , że jakoś będę bardziej zmobilizowana do ćwiczeń jak będę więdziała ,że nie jestem sama...

#7 ~malina~

~malina~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:15:58

Oo tak schudnąć! Czy któraś z pań chodziła może na urządzenia vacu activ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:39:04

Miłe Panie, to tak jak z moim rzucaniem palenia

Ee głupoty gadasz. Nie ma w tym żadnego problemu, wystarczy chcieć na prawdę rzucić i tyle. Nie palę rok ale po rzuceniu nie miałem z tym żadnego problemu chociaż wcześniej jarałem 2 paczki dziennie. Teraz człowiek bogatszy i przede wszystkim zdrowszy chociaż kaszel palacza czasem się jeszcze odzywa :). Ale co najważniejsze wiem że nigdy już nie dotknę się żadnego papierosa.

#9 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:46:26

a jak można wyrzucić kilogramy? :D

#10 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:52:04

Oj mnie też by się przydało tak 5-8 kilo zrzucić .

Uve , myślę  że taki wynik można by osiągnąć ograniczając sam cukier i zamieniając niektóre produkty na wersje "light" ...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 06:27:20

No ja chciałabym gdzieś tak koło 10 nawet.. I to z najbardziej problematycznych miejsc takich jak uda, pośladki i brzuch... Dlatego mam nadzieję , że jakoś będę bardziej zmobilizowana do ćwiczeń jak będę więdziała ,że nie jestem sama...

:)powodzenia.

#12 posrebrzany

posrebrzany

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3466 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 07:51:26

Kto zabiera się ze mną za odchudzanie? ;) Razem raźniej;)

Iwonko, zapewniam Cię, że najpierw należy ograniczyć ilościowo spożywane posiłki. To pierwszy i najważniejszy krok. Do tego trochę gimnastyki w domu, siłownia i te wszystkie fitnesy zbędne będą. Oczywiście, mówię o stopniowym spadku wagi około 2kg miesięcznie przez okres około 6 m-cy. Sprawdziłem to na sobie, działa, a co najważniejsze, teraz utrzymuję tą samą wagę już od ponad roku, pamiętając jednak o ilości jedzenia.

Życzę wytrwałości, bo tylko wtedy osiągniesz sukces.

Pozdrawiam :)

#13 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 17:18:01

Ja jestem chętna na wspólne odchudzanie jak coś to podajcie jakiś kontakt do siebie :))

#14 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 19:01:47

Swojak- dziękuję za informacje ale to na szczęście już wiem , aczkolwiek co do ćwiczeń.. właśnie problem jest w tym ze w domu samemu nie zawsze chce się ćwiczyć albo ćwiczy sie bardzo krótko(w moim przypadku) natomiast fitness o którym piszę to urządzenie w którym znajduje się bieżnia , zwykła bieżnia w kapsule w której są promienie podczerwone i podciśnienie. Z tych informacji które znalazłam na różnych forach to faktycznie te urzadzenia mają sens i pół godziny treningu(spacer lub bieg) w owej kapsule daje efekt jak 2 godziny treningu na zwykłej bieżni. A poza tym podciśnienie powoduje szybsze krążenie krwi i limfy co jak wiemy też pomaga pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej a dodatkowo ujędrnia skórę i po schudnięciu ta skóra na bieżąco się wciąga, oczywiście do tego zastosuje Twoje rady tj. mniejsze posiłki , częsciej i koniec jedzenia o godz 18. Wykupiłam karnet za 300 zł bez limitu na wszystkie urządzenia i zaczynam , trzymajcie za mnie kciuki;)

#15 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 10:16:09

Trzymam kciuki :) daj znać jak wrażenia, ja lecę pobiegac;))

#16 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 11:50:45

a więc jak obiecałam tak opowiem;p bardzo kameralne miejsce , z reguly jestem tylko ja i pani która obsługuje , w maszynie bardzo gorąco więc jak przychodzę to zaraz się rozgrzewam;p nie trzeba biegac mozna sobie spacerować lub szybciej spacerowac. ogolnie poprawiła się skóra trochę i mniej już się męczę; p ogolnie na plus ;) pozdrawiam

#17 convulex

convulex

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 06 luty 2014 - 13:55:03

Może ja się nie znam, ale pobiegać lub pospacerować to sobie można za darmo po lesie na przykład :)

#18 ~lidka84~

~lidka84~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 12:25:24

Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność - np zumb, rower, basenę albo jakiś taniec. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz - u mnie świetnie sie sprawdza Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamówiłam od dziewczyny z forum - Gosi (kom.733 405 371) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych