Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Odchudzanie faceta

odchudzanie nadwaga facet piwko

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:07:57

Możecie mi poradzić, jak namówić mam mojego "grzyba" by łaskawie zaczął coś robic w kierunku pozbycis aię nadwagi. Przecież jak tak dalej pójdzie to on skończy na zawał

#2 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:09:58

Dołączę się do tematu, sam też zastanawiam sie nad sposobem odchudzania, bo troszkę sobie pofolgowałem i efekty widać. Jak uważacie. warto zastosować Slimunox?

#3 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:11:10

Ja mojemu zaaplikowałam Foreverslim, ktory kupiłam na Allegro Do tego karnet na siłownie. Nie ma co ukrywać, że najbardziej bolała go dieta i duża ilośc zieleniny. Ale efekt to 20 kilo mniej sadła

#4 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:18:01

Mój kogucik nie ma problemu z nadwagą. Dwa razy, rano i wieczorkiem je ban ko, a w sobote i niedzielę dodatkowo po obiadku. SUPEROWO.

#5 ~MaercinG~

~MaercinG~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:28:15

Ja stosowałam Slimunox po tym jak pół roku leżałem w łózku po wypadku i przytyłem jak prosię. Pomógł pozbyć mi się nadwagi i pośrednio tez wpłynął na postepy w rehabilitacji (po prostu lepiej mi się ćwiczyło, nie ograniczała mnie nadwagi

#6 ~JanuszL~

~JanuszL~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:43:19

Ja osobiście zacząłem odchidzać się z żona, jak ona starała się zgubić nadwagę po ciąży... Chciałem ją w ten sposób wspierać... Oboje stosowaliśmy Foreverslim. U niej waga wróciła do swojej poprzedniej wartości po 3 miesiącach... Ja by pozbyć się cąłej swojej nadwagi - 20 kg potrzebowałem 4

#7 ~Mirosław~

~Mirosław~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:44:21

Ja akurat stosowałem Slimunox i jestem bardzo zadowolony. 14 kilo mniej w 3 miesiące

#8 klapo

klapo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 12:24:56

No, do odchudzania się nikogo raczej nie zmusi. To trzeba chcieć.

#9 ~frankoski77~

~frankoski77~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 20:35:12

Po pierwsze - nikogo siłą do odchudzania nie zmusimy. Po drugie - wystarczy chcieć. To tylko tylko albo aż ile..Zależy z jakiej strony kto na to patrzy. Proponuję zamówić mu jakieś suplementy aby go zmotywować i zachęcić do działania. Moja żona kupiła mi spalacz i witaminy w Elite Sport Food, do tego karnet na siłkę i nie miałem wyboru. Aktualnie -10kg i idę po więcej!

#10 Jasminka

Jasminka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 18:03:40

Hm, może trzeba zacząć mu inaczej gotować? Dać przykład samej jedząc zdrowo :)

#11 wanicz

wanicz

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 12:44:59

Podstawą jest zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna

#12 ~Sereya~

~Sereya~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 20:53:50

Ja tam do diet i głodzenia się kompletnie się nie nadaję. Zawsze podjadam, więc już przestałam się oszukiwać, że jakaś dieta cud mi pomoże. Jednak usłyszałam, że Biphasic Slim daje efekty lepsze niż przy każdej mojej "diecie". Kapsułki zawierają dwie substancje czynne tj fentermine oraz orlistat, króre się uzupełniająwzajemnie, dając maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Kuracja trwa 6 tygodni i po tym czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Przełamałam się i zamówiła od polecanej użytkowniczki Ady- 731 154 299. Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

#13 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 12:54:27

Przestałam gotować jak przeszłam na pudełka lightdiet.. i to poskutkowało, bo mąż do mnie dołączył :) prosty trik a jaki skuteczny :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, nadwaga, facet, piwko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych