Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Odchudzanie faceta

odchudzanie nadwaga facet piwko

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:07:57

Możecie mi poradzić, jak namówić mam mojego "grzyba" by łaskawie zaczął coś robic w kierunku pozbycis aię nadwagi. Przecież jak tak dalej pójdzie to on skończy na zawał

#2 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:09:58

Dołączę się do tematu, sam też zastanawiam sie nad sposobem odchudzania, bo troszkę sobie pofolgowałem i efekty widać. Jak uważacie. warto zastosować Slimunox?

#3 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:11:10

Ja mojemu zaaplikowałam Foreverslim, ktory kupiłam na Allegro Do tego karnet na siłownie. Nie ma co ukrywać, że najbardziej bolała go dieta i duża ilośc zieleniny. Ale efekt to 20 kilo mniej sadła

#4 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:18:01

Mój kogucik nie ma problemu z nadwagą. Dwa razy, rano i wieczorkiem je ban ko, a w sobote i niedzielę dodatkowo po obiadku. SUPEROWO.

#5 ~MaercinG~

~MaercinG~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:28:15

Ja stosowałam Slimunox po tym jak pół roku leżałem w łózku po wypadku i przytyłem jak prosię. Pomógł pozbyć mi się nadwagi i pośrednio tez wpłynął na postepy w rehabilitacji (po prostu lepiej mi się ćwiczyło, nie ograniczała mnie nadwagi

#6 ~JanuszL~

~JanuszL~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:43:19

Ja osobiście zacząłem odchidzać się z żona, jak ona starała się zgubić nadwagę po ciąży... Chciałem ją w ten sposób wspierać... Oboje stosowaliśmy Foreverslim. U niej waga wróciła do swojej poprzedniej wartości po 3 miesiącach... Ja by pozbyć się cąłej swojej nadwagi - 20 kg potrzebowałem 4

#7 ~Mirosław~

~Mirosław~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:44:21

Ja akurat stosowałem Slimunox i jestem bardzo zadowolony. 14 kilo mniej w 3 miesiące

#8 klapo

klapo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 12:24:56

No, do odchudzania się nikogo raczej nie zmusi. To trzeba chcieć.

#9 ~frankoski77~

~frankoski77~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 20:35:12

Po pierwsze - nikogo siłą do odchudzania nie zmusimy. Po drugie - wystarczy chcieć. To tylko tylko albo aż ile..Zależy z jakiej strony kto na to patrzy. Proponuję zamówić mu jakieś suplementy aby go zmotywować i zachęcić do działania. Moja żona kupiła mi spalacz i witaminy w Elite Sport Food, do tego karnet na siłkę i nie miałem wyboru. Aktualnie -10kg i idę po więcej!

#10 Jasminka

Jasminka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 18:03:40

Hm, może trzeba zacząć mu inaczej gotować? Dać przykład samej jedząc zdrowo :)

#11 wanicz

wanicz

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 12:44:59

Podstawą jest zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna

#12 Donica

Donica

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 maj 2019 - 15:38:16

Ja zdecydowałam się zwrócić dużą uwagę na cukier w diecie mojego męża. Cukier spożywany w małych ilościach nie jest szkodliwy. Mowa o cukrze spożywanym w dużym stopniu, wtedy jest to niezdrowe https://bliss.natema...przyjemnosciach

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, nadwaga, facet, piwko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych