Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Odchudzanie Bydgoszcz, Akupunktura?

odchudzanie bydgoszcz akupunktura

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 11:09:58

Czytałam ostatnio, że wskazane jest chodzenie na akupunkture podczas walki z otyłością? czy to w ogóle możliwe?

#2 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 11:13:48

Hej wydaje się mało prawdopodobne a jednak jest udowodnione ze w przypadku wykorzystywania akupunktury w leczeniu otyłości stosuje się zarówno akupunkturę ogólną, jak i akupunkturę ucha, w tym elektroakupunkturę.

Badania wykazały, że stymulacja punktu głodu powoduje zwiększenie uczucia pełności i zmniejszenie uczucia głodu.. Pobudzanie punktów reguluje funkcję kory mózgowej i ma wpływ sedatywny.

Pobudzanie punktu Żołądka stymuluje uszną gałąź nerwu błędnego, co zwiększa napięcie mięśni gładkich żołądka, wpływając w ten sposób na zmniejszenie apetytu, reguluje ruchliwość jelit, zwiększa pobudliwość ośrodka sytości w brzusznym, przyśrodkowym jądrze podwzgórza.

W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej jest wykorzystywany w leczeniu zarówno zaparć, jak i biegunek. Punkt ten ma wpływ regulujący ruchliwość jelit. U osób z hypoaktywnym jelitem zwiększa jego aktywność i odwrotnie, u osób z nadaktywnością jelit, zmniejsza ich ruchliwość.

#3 ~Bozenka35~

~Bozenka35~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 11:23:10

Hej wydaje się mało prawdopodobne a jednak jest udowodnione ze w przypadku wykorzystywania akupunktury w leczeniu otyłości stosuje się zarówno akupunkturę ogólną, jak i akupunkturę ucha, w tym elektroakupunkturę.

Badania wykazały, że stymulacja punktu głodu powoduje zwiększenie uczucia pełności i zmniejszenie uczucia głodu.. Pobudzanie punktów reguluje funkcję kory mózgowej i ma wpływ sedatywny.

Pobudzanie punktu Żołądka stymuluje uszną gałąź nerwu błędnego, co zwiększa napięcie mięśni gładkich żołądka, wpływając w ten sposób na zmniejszenie apetytu, reguluje ruchliwość jelit, zwiększa pobudliwość ośrodka sytości w brzusznym, przyśrodkowym jądrze podwzgórza.

W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej jest wykorzystywany w leczeniu zarówno zaparć, jak i biegunek. Punkt ten ma wpływ regulujący ruchliwość jelit. U osób z hypoaktywnym jelitem zwiększa jego aktywność i odwrotnie, u osób z nadaktywnością jelit, zmniejsza ich ruchliwość.

Polecam Ci zajrzeć na profil Pani Ewy Łączkowskiej, która jest znana i ceniona w tej dziedzinie. Jest lek.med. więc masz pewność, że idziesz do wykwalifikowanej osoby. Jestem pewna ze akupunktura potrafi poradzić sobie z wieloma dolegliwościami o ktorych nawet nie pomyslimy, że mogłaby. W koncu to stara medycyna ktora stosuje sie do dzis dnia.

Do tej pory byłam na kilku seansach (zwiazanych z nieplodnoscią) i czuje ze działa na mnie w sposob bardzo pozytywny. Cięzko mi to wytlumaczyc ale spokój zapanował i nawet moje bóle migrenowe nie pojawiaja sie w takim nasileniu.

Kto nie spróbuje niech się nie wypowiada najlepiej.

#4 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 11:24:56

Nie wiedziałem ze to forum ma tylu fanów akupunktury :D pozdrawiam

#5 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 14:03:18

Akupunktura może być dodatkiem podczas procesu odchudzania. Jednak warto również zadbać o dobór właściwych produktów, które pomagają spalać tkankę tłuszczową. Odpowiednio ułożony jadłospis w 100% doprowadzi do redukcji masy ciała. Bez ryzyka wystąpienia efektu "jo-jo"

Jeżeli jest Pani zainteresowana szczegółami zapraszam do kontaktu mailowego: biuro@cez-stanczyk.pl

Pozdrawiam

#6 ~AnnaStacja~

~AnnaStacja~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 09:38:15

Yhym, zgadzam się z Natalią, jest dużo działań, które wspomagają odchudzanie, czy to sport, czy akupunktura, czy umiejętność zmniejszania racji jedzenia bez głodzenia się, ale to nie są środki któr pojedynczo same w sobie pozwolą schudnąć :)

Dieta, aktywność, często pomoc gabinetów leczenia otyłości - w Bydgoszczy bodaj Ossamed jest bardzo skuteczny, tak słyszałam, no ale to musi być wszystko "połączone i zbilansowane" tak, żeby efektem końcowym była utrata kg.

#7 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 20:25:21

W akupunkturze przy otyłości stosuje się zarówno akupunkturę ogólną, jak i akupunkturę ucha, w tym elektroakupunkturę. Warto spróbować, to bardzo naturalne metody znane od wieków. Dobrze wykonane zabiegi na pewno pomogą. Zakończyłam całą serię zabiegów, zaczynam widzieć efekty, również polecam w Bydgoszczy Panią doktor Łączkowską.

#8 ~Ewia~

~Ewia~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 10:51:58

Ja jestem po kilku spotkaniach i powiem tak...zawsze efekt jojo a teraz trzymam się regularnie wizyt i może to zależy od psychiki i podejścia lekarz/pacjent... nie wiem. Czuje się silniejsza i wiem ze jestem na dobrej drodze. Radze sobie dzięki zabiegom. Pozdrawiam wszystkich i nie poddawajcie się w walce o lepsze życie.

#9 Rumen

Rumen

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 11:04:58

Czytałam ostatnio, że wskazane jest chodzenie na akupunkture podczas walki z otyłością? czy to w ogóle możliwe?

Sprawdź sobie NeuroFTK - chudnie się po 5 KG/miesiąc - bardzo skuteczna metoda na szybkie odchudzanie. 

Sam korzystałem 

#10 ~beverly~

~beverly~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 14:05:41

Ja walczę z moimi nadliczbowymi kilogramami na kilka sposobów jednocześnie. Przede wszystkim ograniczyłam spożywanie słodyczy, słonych przekąsek, fast foodów i tłustych produktów, przestałam podjadać przed pójściem spać i odstawiłam słodkie, gazowane napoje. Do tego kupiłam sobie rower i Zaczęłam tez regularnie chodzić na siłownię. Jeśli zależy Ci na szybkim zrzuceniu wagi, możesz zdecydować się na jedna z diet. Ja przez jakiś czas stosowałam jogurtową i byłam z niej w miarę zadowolona. Po prostu poczytaj w internecie opinie o różnych dietach i wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada i jest bezpieczna. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Kasi, kom 739 202 359. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, bydgoszcz, akupunktura

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych