Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Od admina

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3803 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 21:21:13

• Przypominam, że na forum mogą wypowiadać się tylko zarejestrowani użytkownicy.
  • Wprowadziliśmy także blokadę dla nowych użytkowników. Nowi użytkownicy będą mogli początkowo wstawić jeden post dziennie.
  • Jeśli nowi użytkownicy będą aktywnie i kulturalnie działać na forum, to te ograniczenie zniknie. 

#2 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3803 postów

Napisano 08 kwiecień 2020 - 19:46:51

• Przypominam, że na forum mogą wypowiadać się tylko zarejestrowani użytkownicy.
  • Wprowadziliśmy także blokadę dla nowych użytkowników. Nowi użytkownicy będą mogli początkowo wstawić jeden post dziennie.
  • Jeśli nowi użytkownicy będą aktywnie i kulturalnie działać na forum, to te ograniczenie zniknie. 

Dobry wieczór  :) To są nowe zasady wprowadzone przez  Styka  dzięki temu mam nadzieję że wróci porządek na forum  :D Rejestrujcie się to nic nie boli  ;)

#3 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3803 postów

Napisano 08 kwiecień 2020 - 20:00:03

Nie zabija Cię ta cisza na forum?

Przecież piszesz  :) A  to już coś , myślę że ludzie prędzej czy później się przekonają  :D  A skończą się wpisy oszołomów i anonimowego bicia piany , wyzwisk i pomówień  ^_^

#4 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3803 postów

Napisano 08 kwiecień 2020 - 20:10:49

Osoby zalogowane również obrażają. Ludzi nic nie zmieni.  :)  Pozdrawiam.  :wub:

OK. To prawda ale widać że to działa bo na przykład nie widać już tasiemkowca  vel oko itd.  PS. A my się chyba znamy . 

#5 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3803 postów

Napisano 08 kwiecień 2020 - 20:17:16

Może i znamy! a może i nie!  :D

Pa.  :wub:

No to Pa  :wub: Może jutro nowy temat ? Zobaczymy  ;)

#6 de Silva

de Silva

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3687 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 14:38:19

Bardzo słuszna decyzja,  oto apelowałem od dawna. Jednak poszedłbym krok dalej, a mianowicie pisanie tylko po pełnym zarejestrowaniu konta, czyli akceptacji linka zwrotnego na poczcie          e mail i tylko jedno konto z danego adresu poczty. Skończy się wtedy rejestracja konta na zawołanie, bo będzie musiał jeden z drugim zakładać  następną pocztę.    :D    Pozdrawiam    :)

Użytkownik de Silva edytował ten post 09 kwiecień 2020 - 14:52:51

#7 ~silva de~

~silva de~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 16:35:38

Popieram, ale to i tak nie zlikwiduje anonimowości trolli. Taki mega troll King, ma juz chyba dziesiatki kont i zasmieca znieważa rząd a jako King udaje prawego moderatora społecznego. Tfu!! Zaraz usunie trollina mój wpis bo prawde o sobie zawsze dziadzia bolszewik usuwa.

p.s. king parchu uposledzony wspierany przez idiote styka nie zmieniaj treści moich postów stary przygłupie.

o tak jestes królem a nawet faraonem na tym wysypisku smieci szambie zwanym forum.  :lol:  :lol:  :lol: 

de Silva ten wpis nie dotyczy ciebie. Ty jesteś ok. ale trolle udające moderatorów o wielu kontach jak king juz nie i inne ** ** ** antypolskie.

de Silva nie przepraszaj głupka trolla o wielu kontach. Bądź soba.

Użytkownik silva de edytował ten post 09 kwiecień 2020 - 21:57:13

#8 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3803 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 18:58:28

Popieram, ale to i tak nie zlikwiduje anonimowości trolli. Taki mega troll King, ma juz chyba dziesiatki kont i zasmieca znieważa rząd a jako King udaje prawego moderatora społecznego. Tfu!! Zaraz usunie trollina mój wpis bo prawde o sobie zawsze dziadzia bolszewik usuwa.

Dobry wieczór  :) Hej oko ty popierasz ?  :lol:  :lol:  :lol:  A to ty jesteś tasiemka ,to tobie przycięto te przykurczone skrzydełka  :D  i ty to popierasz ? Wyborne  :P A tak na marginesie ty jeszcze nie spotkałeś super trolla , super troll lub jak wolisz mega potrafi wejść nawet do twojej skrzynki pocztowej i nawet tego nie zauważysz a o innych możliwościach super trolla nawet nie chcę wiedzieć  :ph34r: Wiem że jest tylko jeden super troll ale ty mu do pięt nie dorastasz  :P  :D  :lol:

#9 de Silva

de Silva

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3687 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 20:25:55

Dobry wieczór  :) Hej oko ty popierasz ?  :lol:  :lol:  :lol:  A to ty jesteś tasiemka ,to tobie przycięto te przykurczone skrzydełka  :D  i ty to popierasz ? Wyborne  :P A tak na marginesie ty jeszcze nie spotkałeś super trolla , super troll lub jak wolisz mega potrafi wejść nawet do twojej skrzynki pocztowej i nawet tego nie zauważysz a o innych możliwościach super trolla nawet nie chcę wiedzieć  :ph34r: Wiem że jest tylko jeden super troll ale ty mu do pięt nie dorastasz  :P  :D  :lol:

King obrażasz mnie, nie jestem żadne oko, owszem czasem wspomagałem Klika, a to tylko dlatego że wy po prostu nie radziliście sobie z moderacją na tym forum, pozwalaliście na obrażanie użytkowników i legalnie wybrane władze państwowe, nie wiem moderatorów to wy macie jedynie w nazwie. Nie sprawdziliście się i dlatego Styk powinien wywalić was wszystkich na zbity łeb i powołać nowych.

Użytkownik de Silva edytował ten post 09 kwiecień 2020 - 20:31:27

#10 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3803 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 20:35:31

King obrażasz mnie, nie jestem żadne oko, owszem czasem wspomagałem Klika, a to tylko dlatego że wy po prostu nie radziliście sobie z moderacją na tym forum, nie wiem moderatorów to wy macie jedynie w nazwie.

Witam  :)  de Silva czy " silva de" to twój nick ? Jeśli tak to bardzo się zawiodłem  :( PS. Dobrze przeczytaj komu odpowiedziałem  :ph34r:

Użytkownik King edytował ten post 09 kwiecień 2020 - 20:38:12

#11 de Silva

de Silva

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3687 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 20:38:38

Witam  :)  de Silva czy " silva de" to twój nick ? Jeśli tak to bardzo się zawiodłem  :(

To ja się na tobie zawiodłem, bo uważałem ciebie za równego gościa, przykro mi że cię zawiodłem jak liczyłeś na więcej, ale mam tylko jeden nick.

#12 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3803 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 21:00:20

To ja się na tobie zawiodłem, bo uważałem ciebie za równego gościa, przykro mi że cię zawiodłem jak liczyłeś na więcej, ale mam tylko jeden nick.

de Silva posłuchaj moja odpowiedź dotyczyła wpisu nr.7 od trolla   silva de   , widzisz różnicę ? Więcej tłumaczyć nie będę  :huh: A jeśli chodzi o twój nick to wiem że używasz tylko jeden to było pytanie retoryczne  :)

#13 ~Apanaczi~

~Apanaczi~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 21:00:46

Witam  :)  de Silva czy " silva de" to twój nick ? Jeśli tak to bardzo się zawiodłem  :( PS. Dobrze przeczytaj komu odpowiedziałem  :ph34r:

King, nie mogę  pojąć dlaczego poświęcasz tyle czasu komuś, kto wielokrotnie na forum w przeróżnych tematach udowadniał, że  nie warto poświęcać  mu  nawet chwilki.

Nie  daj sie prowokować. Najlepszy  sposób  to kasowanie jego wtrętów.

Pozdr

#14 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3803 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 21:06:21

King, nie mogę  pojąć dlaczego poświęcasz tyle czasu komuś, kto wielokrotnie na forum w przeróżnych tematach udowadniał, że  nie warto poświęcać  mu  nawet chwilki.

Pozdr

Witam  :) Choć nie ze wszystkimi  się zgadzam lubię jasne sytuacje  :) Niedomówienia źle rokują na przyszłość  ;)

#15 de Silva

de Silva

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3687 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 21:10:02

de Silva posłuchaj moja odpowiedź dotyczyła wpisu nr.7 od trolla   silva de   , widzisz różnicę ? Więcej tłumaczyć nie będę  :huh: A jeśli chodzi o twój nick to wiem że używasz tylko jeden to było pytanie retoryczne  :)

Przepraszam, faktycznie wpis nie był do mnie, jeszcze raz Wielkie Przepraszam.

Użytkownik de Silva edytował ten post 09 kwiecień 2020 - 21:11:19

#16 de Silva

de Silva

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3687 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 21:13:47

Pozdr

A ty to kto taki czy taka? skoro dopiero założyłeś konto, to strach pomyśleć jak ty się zachowywałeś jadąc z gościa, a teraz święty{a} się zrobił{a}.   :P   

Użytkownik de Silva edytował ten post 09 kwiecień 2020 - 21:25:34

#17 Nadzieja

Nadzieja

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 11 kwiecień 2020 - 12:25:37

No to Pa  :wub: Może jutro nowy temat ? Zobaczymy  ;)

Zdrowych i jeszcze raz zdrowych, pełnych wiary, nadziei i miłości Świąt Wielkiej Nocy życzę Wszystkim.   :)

#18 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3803 postów

Napisano 11 kwiecień 2020 - 15:16:28

Zdrowych i jeszcze raz zdrowych, pełnych wiary, nadziei i miłości Świąt Wielkiej Nocy życzę Wszystkim.   :)

Dzień dobry  :) Nawzajem  :wub:  Także życzę wszystkim wesołych i przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkiej Nocy  :)  :wub:  :)

#19 Nadzieja

Nadzieja

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 12 kwiecień 2020 - 20:15:13

Dzień dobry  :) Nawzajem  :wub:  Także życzę wszystkim wesołych i przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkiej Nocy  :)  :wub:  :)

Masz swoje ulubione danie wielkanocne?  :)

Pozdrawiam.  :wub:

#20 Koperkowy Róż:)

Koperkowy Róż:)

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 250 postów

Napisano 13 kwiecień 2020 - 06:31:54

Nie widziałam tego tematu. Jak można  aktywnie uczestniczyć wstawiając jeden post dziennie? Ktoś zacznie dyskusje i będzie musiał ją zaraz przerwać i czekać do drugiego dnia? To tylko zniechęci do rozmów albo zachęci do zakładania więcej kont. Tak mi się wydaje. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych