Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Obwodnica

705 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~zaorałem cie~

~zaorałem cie~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 18:57:31

Czy życie i zdrowie obywateli jest najważniejszym dobrem o które osoby przyjmujące na swoje barki ciężar władzy powinny dbać w szczególności ? 

Czy ruch tranzytowy przez centrum miasteczka nie ma wpływu na pogorszenie stanu zabytków i leciwych kamienic ? 

nie wpływa na nic

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 15:40:08

Tak właśnie wygląda rzeczowa dyskusja zwolenników postkomunistycznych władz, jak nie mają nic do powiedzenia to piszą bzdury. Problemy dopiero się zaczną, bo cały proces musi trochę potrwać. Wystarczą stosunkowo proste badania zanieczyszczeń powietrza.

#43 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 18:24:38

Tak właśnie wygląda rzeczowa dyskusja zwolenników postkomunistycznych władz, jak nie mają nic do powiedzenia to piszą bzdury. Problemy dopiero się zaczną, bo cały proces musi trochę potrwać. Wystarczą stosunkowo proste badania zanieczyszczeń powietrza.

Zarządca drogi tego nie zrobi. Powietrze oraz poziom hałasu jest w normie. Kiedyś nawet czytałem takie opracowanie dla DK15, wszystko jest ok. W GDDKiA mają poczucie humoru, nawet przedszkole publiczne przy ul.Szkolnej 11 wyparowało aby ładnie wyglądało w opracowaniu. 

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 17:00:56

Czy nasi urzędnicy zlecali kiedykolwiek wykonanie podobnych badań? Również drgania wpływają negatywnie na stan budynków. 

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 17:12:04

Czy nasi urzędnicy zlecali kiedykolwiek wykonanie podobnych badań? Również drgania wpływają negatywnie na stan budynków. 

Mają bat na siebie kręcić? Szkoda strzępić języka, bo słyszałem stwierdzenie "po co tam mieszkasz?"

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2016 - 16:51:41

Mają bat na siebie kręcić? Szkoda strzępić języka, bo słyszałem stwierdzenie "po co tam mieszkasz?"

Pozowanie do zdjęć z przyklejonym uśmieszkiem  to zdecydowanie prostsze zadanie, niż rozwiązywanie prawdziwych, ludzkich problemów. 

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 21:18:05

Polubiłem Kukiza za poglądy i poniższy tekst piosenki pt."Virus sLD"

Jak ja was k.... nienawidzę 
I jak ja wami k.... gardzę 
Jak ja się za was k.... wstydzę 
Gdy za granicę czasem zajrzę 
Jak ja się wami k.... brzydzę 
Jak ja was dobrze k.... znam 
Jak ja się bardzo ludziom dziwię 
Którzy wybrali taki chłam 
To wszystko czego się dotkniecie 
Od razu obracacie w pył 
Szarańcza przy was to jest bajka 
Bo cały kraj już zgnił 
Rozpasłe mordy, krzywe ryje 
Kurestwo wszędzie tam gdzie wy 
Jak ja was k....  nienawidzę 
Jak do was bym z kałacha bił 
A nawet jak wam plunąć w twarz 
To wy mówicie że deszcz pada 
Jeb... wasza partia mać 
Co mi ojczyznę okrada 
Nadejdzie kiedyś taki czas 
Za wszystko k.... zapłacicie 
W helikoptery wsadze was 
I nigdy już tu nie wrócicie

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 11:36:19

Ja też

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 14:47:49

Jak dobrze pamiętam to o min. realizację obwodnicy była oparta kampania wyborcza, nie wierzę w złą ocenę sytuacji przez ludzi którzy z władzą mają do czynienia od ponad ćwierćwiecza, czuję się po prostu oszukany.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 00:37:30

Jak dobrze pamiętam to o min. realizację obwodnicy była oparta kampania wyborcza, nie wierzę w złą ocenę sytuacji przez ludzi którzy z władzą mają do czynienia od ponad ćwierćwiecza, czuję się po prostu oszukany.

Dokładnie!

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2016 - 13:49:41

Zapewne w ten sposób wyraziła się osoba, która stara się sprawić wrażenie że "my$li" o dobrze wspólnym.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 16:15:36

Rozpoczynają się KONSULTACJE SPOŁECZNE dotyczące budowy obwodnic Sępólna i Kamienia Krajeńskiego. Budowa ma rozpocząć się w 2019 roku. Ciekawie rozłożono w czasie ciąg wydarzeń związanych z realizacją tej inwestycji w stosunku do wyborów samorządowych , mam nadzieję , że znowu ktoś nie kupuje sobie elektoratu obietnicami. 

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 06:20:42

My w Kowalewie nie damy się już drugi raz nabrać i tym razem dokonamy właściwego wyboru.

#54 ~T~

~T~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 19:04:05

Rozpoczynają się KONSULTACJE SPOŁECZNE dotyczące budowy obwodnic Sępólna i Kamienia Krajeńskiego. Budowa ma rozpocząć się w 2019 roku. Ciekawie rozłożono w czasie ciąg wydarzeń związanych z realizacją tej inwestycji w stosunku do wyborów samorządowych , mam nadzieję , że znowu ktoś nie kupuje sobie elektoratu obietnicami. 

tutaj tematu pilnowała i męczyła interpelacjami poselskimi od 2013 p. Iwona Kozłowska. 22 marca 2016 podpisano umowę. podkreślam , że na DK25 ruch jest dużo mniejszy niż na DK15 w Kowalewie. 

na 100% wybudują nawet na stronie GDDKiA jest mapa przebiegu.

#55 ~gruba berta~

~gruba berta~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 08:02:03

Gdzie ta obwodnica, która była obiecana przed wyborami na burmistrza? Ktoś chyba nas zrobił w  k...a!

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:11:00

Gdzie ta obwodnica, która była obiecana przed wyborami na burmistrza? Ktoś chyba nas zrobił w  k...a!

Jego odwieczne obiecanki, bezczelność i użalanie się nad sobą już w legendę obrastają

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:59:03

Jego odwieczne obiecanki, bezczelność i użalanie się nad sobą już w legendę obrastają

I GĘBA PEŁNA FRAZESÓW RODEM Z PRL. 

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 13:57:54

Coś mi się wydaje, że frazesy i banialuki to ty opowiadasz. Odzywasz się tylko jak idzie weekend. już cie rozgryzłem. Pewnie wyłazisz z tchórzliwej nory. Nie jestem poplecznikiem burmistrza, ale przecież sama gmina nie zbuduje obwodnicy bo to pewnie ze 100 baniek kosztuje. Jestem ciekaw co byś krzyczał, gdyby cały budżet gminy z najbliższych 10 lat poszedł na budowę obwodnicy zamiast na inne inwestycje. 

Powiedz to ludziom, którzy czekają na drogi, aby wyjechać z domu ma drogę asfaltową. A remonty w szkołach to za co byś robił.

Najpierw sam pokaż co zrobiłeś w tym temacie. Ja uważam, że władza Kowalewa zrobiła co mogła. pewnie nadal to robi.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 23:27:38

Coś mi się wydaje, że frazesy i banialuki to ty opowiadasz. Odzywasz się tylko jak idzie weekend. już cie rozgryzłem. Pewnie wyłazisz z tchórzliwej nory. Nie jestem poplecznikiem burmistrza, ale przecież sama gmina nie zbuduje obwodnicy bo to pewnie ze 100 baniek kosztuje. Jestem ciekaw co byś krzyczał, gdyby cały budżet gminy z najbliższych 10 lat poszedł na budowę obwodnicy zamiast na inne inwestycje. 

Powiedz to ludziom, którzy czekają na drogi, aby wyjechać z domu ma drogę asfaltową. A remonty w szkołach to za co byś robił.

Najpierw sam pokaż co zrobiłeś w tym temacie. Ja uważam, że władza Kowalewa zrobiła co mogła. pewnie nadal to robi.

Buty Twojego Pana wypastowane? Czujesz się już lepiej? Nie zapomnij złożyć mu meldunku! 

#60 ~TM~

~TM~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2016 - 13:55:16

Budżet , budżetem a o dotacjach unijnych zapomniałeś? Ten twój wpis to zwykłe lizusostwo do ''jedynie słusznej władzy" i nie wnikam z jakiego powodu bo to dla każdej myślącej jednostki jest sprawą oczywistą. Co ci do tego kto , kiedy i co pisze ? żyjemy w wolnym kraju - frustracie. Ja też zwykle czytam wpisy na tym forum w weekendy z dodaniem od siebie ewentualnych komentarzy. Na temat braku obwodnicy i osób za tą sytuację odpowiedzialnych , szkoda klawiatury. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych