Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Obłuda Platformy obnażona! Ważyły się losy zaostrzenia kar za pedofilię, a posłowie PO... wyszli


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 21:51:51

Tuż przed godziną 22:00 Sejm uchwalił nowelizację Kodeksu karnego, która zaostrza kary za przestępstwa dotyczące m.in. pedofilii. Za przyjęciem nowelizacji głosowało 263 posłów, trzech było przeciw, trzech wstrzymało się od głosu. Teraz ustawa trafi do Senatu.

W opracowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości nowelizacji Kodeksu karnego, główne zmiany w obszarze walki z pedofilią zakładają, że za zgwałcenie dziecka pedofil trafi do więzienia nawet na 30 lat, najbardziej zaburzonym sprawcom grozić będzie bezwzględne dożywocie, a najcięższe zbrodnie pedofilskie nigdy nie będą się przedawniać.

Zmiany zakładają również likwidację tzw. kar w zawieszeniu dla pedofilów. Ponadto w "rejestrze pedofilów" zostanie ujawniony zawód skazanych. Nowela pozostawia granicę ochrony karnej przed czynami pedofilskimi na poziomie 15 lat.

Wcześniej informowaliśmy, że na sali obrad doszło do niezwykle skandalicznych zachowań. Mocno poniosło posła Sławomira Nitrasa. Nie dość, że zachowywał się niezwykle ordynarnie, to jeszcze rzucał w prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego... dziecięcymi bucikami.

Tymczasem okazuje się, że pomimo awanturniczego zachowania, gdy przyszło do kluczowego głosowania ws. nowelizacji Kodeksu karnego i zaostrzenia kar za pedofilię posłowie Platformy... wyszli.

Zadymiarze z PO. Wykorzystują tak delikatny temat do awantury politycznej.Są transparenty, buciki dziecięce, teraz wychodzą z sali. Kiedy proponowaliśmy przepisy walczące z pedofilami odrzucali je. Dziś ubierają się w szaty obrońców ofiar. Ohydna obłuda na tydzień przed wyborami.
- informuje wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk.

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 09:08:20

A co zrobiła PO w czasie 8 lat z problemem pedofilii, jakie ustawy wprowadziła? W 2009 broniła pedofila Polańskiego ( Sikorski , Zieliński). Zrobiła prezent pedofilom bo skróciła okres przedawnienia z 10 lat do 5. Wrzucała do zamrażarki wszystkie projekty w tej sprawie pis-u kiedy był w opozycji. I tyle. Teraz wspiera pedofilów w szeregach LGBT ( Trzaskowski, Rabiej), od których tam się roi. Teraz kiedy kary dla zwyrodnialców zostały podniesione zamiast głosować ... wyszli. Była przeciwna 2 lata temu rejestrowi pedofilów. Ot i całe "zasługi" tej Partii Obłudy.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych