Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Obietnice burmistrza "na papierze".

obietnice Piątkowski burmistrz Golub-Dobrzyń

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 18:42:10

To raczej jest norma że obwodnica miasta biegnie po terenie gminy.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 22:43:42

Panie Czarku startuje pan u Pani Sipak pierwszym waszym punktem jest średnicówka która w planach które ułożyliście z panem Tasarzem przebiega przez pana działki które miasto MUSI wykupić. Wypowiada się pan w kablówce że Pan Piątkowski nic nie może albo nie chce i że są długi ale czy w ogóle te długi są to nie wiadomo a przecież to za pana kadencji gdy był pan radnym a pan Tasarz burmistrzem te długi powstały. Ma pan słabą pamięć Panie Czarku. Popiera pan panią Sipak ale trzyma koalicję również z panem Tasarzem. Dzielicie wspólnie czyli Pani Sipak pan Tasarz i pan tort którego jeszcze nie macie opluwając jak tylko możecie pana Piątkowskiego. Występując pod własnym nazwiskiem na forum to nie odwaga jak ktos napisał tylko kampania wyborcza i rozsławianie swojego nazwiska. Życzę państwu powodzenia bo za rok gimnazjum już nie będzie i stracicie pracę podobnie jak pan Tasarz który zostanie lada chwila przez PIS usunięty z pracy. Dlatego jestem w stanie zrozumieć że dostanie się przez was do samorządu to walka o życie i posuniecie się do każdego kroku aby ludzi okłamać.

Ale strzał, kawa na ławę!!!

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 22:43:54

Panie Czarku startuje pan u Pani Sipak pierwszym waszym punktem jest średnicówka która w planach które ułożyliście z panem Tasarzem przebiega przez pana działki które miasto MUSI wykupić. Wypowiada się pan w kablówce że Pan Piątkowski nic nie może albo nie chce i że są długi ale czy w ogóle te długi są to nie wiadomo a przecież to za pana kadencji gdy był pan radnym a pan Tasarz burmistrzem te długi powstały. Ma pan słabą pamięć Panie Czarku. Popiera pan panią Sipak ale trzyma koalicję również z panem Tasarzem. Dzielicie wspólnie czyli Pani Sipak pan Tasarz i pan tort którego jeszcze nie macie opluwając jak tylko możecie pana Piątkowskiego. Występując pod własnym nazwiskiem na forum to nie odwaga jak ktos napisał tylko kampania wyborcza i rozsławianie swojego nazwiska. Życzę państwu powodzenia bo za rok gimnazjum już nie będzie i stracicie pracę podobnie jak pan Tasarz który zostanie lada chwila przez PIS usunięty z pracy. Dlatego jestem w stanie zrozumieć że dostanie się przez was do samorządu to walka o życie i posuniecie się do każdego kroku aby ludzi okłamać.

Ale strzał, kawa na ławę!!!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 23:25:49

A do mnie dotarły informacje, jakoby piątek tak napierał teraz na budowę obwodnicy, bo to o wiele dłuższa trasa i o wiele więcej ziemi trzeba by było wykupić. Ciekawe z kim piątek chce robić jakiś dil z kupnem - sprzedażą tych wielkich hektarów na Białkowe, na Lisaku, w okolicach Dworcowej. Taki dil się szykuje jak na Brodnckiej? Czyje tam są działki? A może jeszcze działeczka na Sluchajskiej się złapie z niedokończoną budową i będzie kolejny przejaw wdzięczności macicowi? Trzeba by sprawdzić na czyich gruntach piątek planuje ta obwodnicę. Bo chyba miastu za darmo nikt swojej ziemi nie da? A może po ubecku znacjonalizuje?

Afera jak PiSu w Radomiu. Rozumiem, że  piontek po bolszewicku nie znacjonalizuje terenu pod drogę. Musi kupić. Pytanie ile więcej będzie tych hektarów, bo dłuższa trasy i czy czasem nie działa tam kumpel od leśnych interesów i planów na Brodnicką. Szykuje się niezła afera.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 05:32:34

Afera jak PiSu w Radomiu. Rozumiem, że piontek po bolszewicku nie znacjonalizuje terenu pod drogę. Musi kupić. Pytanie ile więcej będzie tych hektarów, bo dłuższa trasy i czy czasem nie działa tam kumpel od leśnych interesów i planów na Brodnicką. Szykuje się niezła afera.

.
Dlaczego Bozia nie dała rozumu?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 06:48:29

LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ
DLACZEGO OBECNI RADNI poza jedną Panią nie obiecują nie wiadomo czego i nie mówią o marazmie ????
BO SAMI WIEDZÀ JAKI JEST BUDŻET I JAKA JEST KASA na inwestycje

#27 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 07:51:30

Dla Pana Kanigowskiego brawo za to, że się podpisał pod swoim postem.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 08:39:15

A do mnie dotarły informacje, jakoby piątek tak napierał teraz na budowę obwodnicy, bo to o wiele dłuższa trasa i o wiele więcej ziemi trzeba by było wykupić. Ciekawe z kim piątek chce robić jakiś dil z kupnem - sprzedażą tych wielkich hektarów na Białkowe, na Lisaku, w okolicach Dworcowej. Taki dil się szykuje jak na Brodnckiej? Czyje tam są działki? A może jeszcze działeczka na Sluchajskiej się złapie z niedokończoną budową i będzie kolejny przejaw wdzięczności macicowi? Trzeba by sprawdzić na czyich gruntach piątek planuje ta obwodnicę. Bo chyba miastu za darmo nikt swojej ziemi nie da? A może po ubecku znacjonalizuje?

A czyja tam jest ta ziemia na terenie gminy? Może warto się przyjrzeć. To wygląda dość podejrzanie.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 09:27:50

A czyja tam jest ta ziemia na terenie gminy? Może warto się przyjrzeć. To wygląda dość podejrzanie.

Kup sobie lornetkę to będziesz lepiej widział.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 10:34:03

Kup sobie lornetkę to będziesz lepiej widział.

Ohoho, skąd ta nerwowa reakcja? Czyżby coś było na rzeczy.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 13:19:13

Ohoho, skąd ta nerwowa reakcja? Czyżby coś było na rzeczy.

Nerwowa? Podpowiadam i pomagam abyś lepiej widział.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 14:48:35

Jebnij się w ten głupi łeb
Piątkowa dziwka
King skończ te pier***enie pustaka Mariusza bo wszyscy wiedza ze bierzesz Mariuszowi do buzi wraz z jajami
A na koniec liżesz mu odbyt

Powyższy wpis obrazuje jak  atakuję się Burmistrza. Poziom i skala wprost nie mieści się w głowie. Nerwy puszczają bo ludzie widzą kto do czego dąży. Wcześniej na tym forum bezpardonowo atakowano nie żyjącego ojca Burmistrza. Skandal, nie do wiary, żenada dobrze zastanów się co wybierasz. 

Ja mówię NIE takim metodom. 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 16:06:36

Ponawiam pytanie 

Otóż Panie King , pozwolę sobie nie zgodzić się z Panem. Pan Kanigowski podał swoje imię i nazwisko. Jeśli chce, by zwracać się do niego per Czarek, to jego sprawa. Natomiast co do Pana, to absolutnie uważam, że jest Pan, mimo , ze jest moderatorem - nadal osobą anonimową. Nie znamy tu Pana z imienia i nazwiska. Jedynie jako King. A to nie to samo, co osoba podająca swoje imię i nazwisko. Jest Pan jedynie łatwiej "namierzalny", niż pospolite anonimy, jakim i ja w tej chwili jestem. 

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 17:20:14

mod powinien moderowac forum zgodnie z regulaminem a nie byc głównym jatrzycielem, nie rozumiem Stykowskiego

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 18:21:40

Witam  :) Jeśli to poprawi humor Panu Cezaremu niech będzie Czarek  ;) Jeśli chodzi o moje dane zna je administracja włącznie z adresem , telefonem i skrzynką pocztową  :) Ale nie zmienia to faktu że brak odpowiedzi na moje pytanie to też odpowiedź  :ph34r: A to mogła być realna obietnica wyborcza bardzo łatwa do zrealizowania od pierwszych dni spełniania zaszczytnej funkcji radnego , nie jakieś obwodnice czy średnicówki które nie powstaną za rok dwa czy pięć , bądźmy realistami  ;) Mało tego ta obietnica nic radnego by nie kosztowała bo pieniądze są od nas . Panie Cezary czy też Czarku  mojego głosu pan nie ma i postaram się by moi znajomi na Pana nie głosowali . Ach zapomniałbym mimo że jestem na forum King to znam Pana a Pan mnie  :D Jak wcześniej już napisałem brak odpowiedzi to też odpowiedź każdy rozsądny zrozumie  :(

Tu się nieco pan obnażył Panie King i jednocześnie potwierdził to, co już wielokrotnie zarzucano panu na tym Forum. Nie jest Pan osobą obiektywną. Jest Pan bardziej czy mniej związany z Piątkowskim, czego momentami nie potrafi Pan ukryć - chociażby czasem w dość chamskich wręcz postach skierowanych do lub o przeciwnikach wyborczych Piątkowskiego. Podsyca Pan często kłótnie, szczuje a nawet wręcz obraża. A chyba nie taka jest rola moderatora. To powinna być osoba bezstronna. A Pan taki nie jest i nawet się z tym nie kryje. Pana nie stać na obiektywizm. Co się też przekłada na usuwane przez Pana niewygodne dla Piątkowskiego posty. 

Chwalenie się znajomością z Panem Czarkiem czy kimkolwiek kto tu pisze lub o kim się tu pisze, dyskwalifikuje Pana jako obiektywnego moderatora. Moderator, który na moderowanym przez siebie Forum jawnie agituje za , a jeszcze bardziej przeciw , powinien przestać być moderatorem. I tym powinien zająć się Administrator Forum.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 18:30:00

Tu się nieco pan obnażył Panie King i jednocześnie potwierdził to, co już wielokrotnie zarzucano panu na tym Forum. Nie jest Pan osobą obiektywną. Jest Pan bardziej czy mniej związany z Piątkowskim, czego momentami nie potrafi Pan ukryć - chociażby czasem w dość chamskich wręcz postach skierowanych do lub o przeciwnikach wyborczych Piątkowskiego. Podsyca Pan często kłótnie, szczuje a nawet wręcz obraża. A chyba nie taka jest rola moderatora. To powinna być osoba bezstronna. A Pan taki nie jest i nawet się z tym nie kryje. Pana nie stać na obiektywizm. Co się też przekłada na usuwane przez Pana niewygodne dla Piątkowskiego posty. 

Chwalenie się znajomością z Panem Czarkiem czy kimkolwiek kto tu pisze lub o kim się tu pisze, dyskwalifikuje Pana jako obiektywnego moderatora. Moderator, który na moderowanym przez siebie Forum jawnie agituje za , a jeszcze bardziej przeciw , powinien przestać być moderatorem. I tym powinien zająć się Administrator Forum.

Napisał Czaruś 

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 20:01:03

A Ja znam Pana Kanigowskiego , Pana Tasarza i innych 

Ja też znam, nawet osobiście wszystkich kandydatów na Burmistrza i radnych ,bo mam 46 lat i od urodzenia mieszkam w tym mieście. Ale Ty jako moderator powinieneś być obiektywny.

Nie masz prawa namawiać czy też zniechęcać ludzi do danego kandydata .

To forum to dno totalne a Ty człowieku nic nie rozumiesz.

I to jest przykre.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 21:35:52

Ja też znam, nawet osobiście wszystkich kandydatów na Burmistrza i radnych ,bo mam 46 lat i od urodzenia mieszkam w tym mieście. Ale Ty jako moderator powinieneś być obiektywny.

Nie masz prawa namawiać czy też zniechęcać ludzi do danego kandydata .

To forum to dno totalne a Ty człowieku nic nie rozumiesz.

I to jest przykre.

on dobrze rozumnie ale jak ma się zachować jak jest pracownikiem Piątkowskiego

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 16:12:04

No właśnie macie rację.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 19:58:24

Niestety znowu mam rację .King

Użytkownik King edytował ten post 08 październik 2018 - 20:19:22

Nic sie nie zmienia w tej kwesti o czym ci juz pisano predzej  ;-)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: obietnice, Piątkowski, burmistrz, Golub-Dobrzyń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych