Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Obiecamy wszystko,500 na pierwsze,wydamy tyle waszej kasy z podatków by wprowadzić dyktaturę jedynego kochanego wodza.

331 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 10:33:14

Ja sie tak tylko pytam dlaczego w polsce nie ma byc 500zl na dziecko skoro za PO bylo tylko 80 zl, a w innych krajach 800 a nawet teraz wiecej ?? Kto bral za PO te pieniadze co nalezaly sie polskim dzieciom jak slepej kurze ziarno ??

ja się tak pytam dlaczego w Polsce (przez duże "P") ma być rozdawnictwo dla m.in. nierobów a nie np. comiesięczne odliczenie (nawet 800pln na dziecko) od podatku dla pracujących?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 10:36:23

Ślepej kurze ziarno się nie należało,tylko trafiło...

wiesz co to przenosnia czy w semonarium nie ucza??

#23 ~Ateistka~

~Ateistka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 13:01:09

Jeżeli zarobki w polsce do czasu rządów  PIS-u były tak niskie,  że wiele polskich dzieci głodowało a nawet było wyrzucanych na śmietnik czy mordowanych więc program 500+ uratował setki tysięcy polskich dzieci od głodu i śmierci ...

O czym tutaj mowa ma ktoś czelność podważać tak mądry program ?!

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 15:06:58

Jeżeli zarobki w polsce do czasu rządów  PIS-u były tak niskie,  że wiele polskich dzieci głodowało a nawet było wyrzucanych na śmietnik czy mordowanych więc program 500+ uratował setki tysięcy polskich dzieci od głodu i śmierci ...

O czym tutaj mowa ma ktoś czelność podważać tak mądry program ?!

nooo masz rację jak zwykle :)

zapominasz, że było też sporo "rodziców" przypomniało sobie, że ma dzieci i żeby dostać 500 zgłaszali się nagle do domów dziecka po "swoje" dzieci.

socjal owszem - ale nie rozdawany bez jakiegokolwiek ładu

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 15:19:11

nooo masz rację jak zwykle :)

zapominasz, że było też sporo "rodziców" przypomniało sobie, że ma dzieci i żeby dostać 500 zgłaszali się nagle do domów dziecka po "swoje" dzieci.

socjal owszem - ale nie rozdawany bez jakiegokolwiek ładu

ja niczego nie zapominam... :lol: Po drugie... od razu krakowa nie zbudowali.. peowcy też wstawili  nam kościelnych zamiast sekretarzy KC... a tak była by darmowa antykoncepcja itd... rozumiesz prawda ??

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 15:34:23

ja niczego nie zapominam... :lol: Po drugie... od razu krakowa nie zbudowali.. peowcy też wstawili  nam kościelnych zamiast sekretarzy KC... a tak była by darmowa antykoncepcja itd... rozumiesz prawda ??

twój problem, jak widać, to przynależnośc partyjna.

ciebie nie interesuje dobro dzieci - ciebie boli przeszłość a niestety masz mocno zakrzywioną teraźniejszość.

mam trójkę dzieci - i dla mnie program 500+ w obecnej postaci jest bublem. Promuje kombinatorów i nierobów - a mi podobnych za chwilę będą karać za to, że całe życie się starałem i chciałem coś osiągnąć i osiągnąłem w swoim życiu.

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 15:59:39

ciebie nie interesuje dobro dzieci - ciebie boli przeszłość a niestety masz mocno zakrzywioną teraźniejszość.

mam trójkę dzieci - i dla mnie program 500+ w obecnej postaci jest bublem. Promuje kombinatorów i nierobów - a mi podobnych za chwilę będą karać za to, że całe życie się starałem i chciałem coś osiągnąć i osiągnąłem w swoim życiu.

Jeżeli boisz się, że będą cię karać to należy wątpić w Twoją uczciwość w tych osiągnięciach.....

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 16:15:41

a ty co psycholog od siedmiu boleści-- dyplom proszę ??

Mam nadzieję,  że skoro jesteś tak dobrze ustawiony to nie bierzesz 500+ jak apelował premier Morawiecki ??

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 17:50:03

W końcu strefa VAT jest uszczelniona i pieniądze się znalazły. Nie martw się nie będzie Polska bardziej się zadlużać jak za poprzedników.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 17:50:19

W końcu strefa VAT jest uszczelniona i pieniądze się znalazły. Nie martw się nie będzie Polska bardziej się zadlużać jak za poprzedników.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 18:07:53

Traktuję tą wypowiedż jako żart.Sprawdż dane,jak teraz ginie vat,dla kolesi pisu.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 18:11:40

"To, że wpływy z VAT były wyższe o ponad 30 mld zł w ubiegłym roku, to w ogromnej mierze wynik dobrej koniunktury gospodarczej w Europie i na świecie, co wpływa też na płacenie przez przedsiębiorców podatków. Te dane wynikają też ze zwiększonej, w związku z tą dobrą koniunkturą konsumpcji - bo wiadomo, że jeśli ona wzrasta, to wzrastają też wpływy z VAT. Złą wiadomością jest spowolnienie inwestycji, co zaowocuje problemami polskiej gospodarki w przyszłości""jedyne rozwiązania wprowadzone przez PiS w kierunku uszczelnienia wpływów z VAT to tzw. split payment i system STIR", z których, jak zaznaczyła, pierwsze obowiązuje od lipca, a drugie - od kwietnia i w związku z tym nie zdążyło jeszcze przynieść efektów

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 18:12:32

"No i jest podstawowa sprawa - skoro PiS mówi o tym, jak to się rozprawia z mafią VAT-owską, to gdzie są aresztowania tych oszustów, którzy tak Polskę okradli? I gdzie są zarekwirowane im pieniądze? Nic o tym nie słyszymy, bo słowa PiS to jedynie propaganda

#34 ~Pasterz~

~Pasterz~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 18:30:08

ja się tak pytam dlaczego w Polsce (przez duże "P") ma być rozdawnictwo dla m.in. nierobów a nie np. comiesięczne odliczenie (nawet 800pln na dziecko) od podatku dla pracujących

Oglądał Pan "film" dla dorosłych kiedyś?Na 500+,wbrew pozorom sporo trzeba się nagimnastykować...Nie każdemu się chce...Jeden robi to,drugi co innego,co w tym dziwnego?Wszystko jest potrzebne...

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 19:02:05

PiS bedzię jeszcze długo przy władzy. I bardzo dobrze. Cieszy mnie to.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 19:19:47

Oglądał Pan "film" dla dorosłych kiedyś?Na 500+,wbrew pozorom sporo trzeba się nagimnastykować...Nie każdemu się chce...Jeden robi to,drugi co innego,co w tym dziwnego?Wszystko jest potrzebne...

No fakt inni machaja tylko kadzidlem, mrucza gusla i dostaje 100 razy wiecej bez wysilku sciagania gaci kopulacji.. etc.q

#37 ~Pasterz~

~Pasterz~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 19:47:54

No fakt inni machaja tylko kadzidlem, mrucza gusla i dostaje 100 razy wiecej bez wysilku sciagania gaci kopulacji.. etc.q

Co zrobić...

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 21:09:03

Mam nadzieję,  że skoro jesteś tak dobrze ustawiony to nie bierzesz 500+ jak apelował premier Morawiecki ??

nie będę mówił, gdzie mam to co mówi ten człowiek - jakoś nagle zapomina się, że jest on jednym z banksterów??

skoro taki "święty" niech odda premie które otrzymał dzięki wyrobionym celom na sprzedane kredyty frankowe.

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 21:10:33

PiS bedzię jeszcze długo przy władzy. I bardzo dobrze. Cieszy mnie to.

a jak to cieszy pis to nawet nie masz pojęcia matołku :):):):):)

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 21:13:49

psycholog to tobie by się przydał.albo przynajmniej dwóch.

taaa.. dla pisdzielców ktoś kto zapracował na to co ma jest "ustawiony" "lewak" i "świnia przy korycie" :) :) :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych