Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

O " śmigających cysterkach " z trefnym paliwem( " olejem opałowym do Ursusów ZETORÓW; BIZONÓW ) z historii powiatów ; lipnowsko- włócławskiego ...

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 temida3

temida3

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4982 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 08:00:35

W trakcie prac Komisji d/s WAT-owych przekrętów

( na paliwie znam od "podszewki" czytaj od 2001 r i od stanu mojego konta po 2 latach mizerii w sprzedaży paliwa -LEGALNEGO  w odległym o 15 km od Włocławka - w powiecie lipnowskim ) Prokuratury  -włocławskie( obie) i lipnowska mają doskonałe rozeznanie co do natężenia w logistyce ww " JELONKÓW" z trefnym paliwem( ponizej w skrocie rodz.(*)

nie mogłem pojąć

- w jaki prosty sposób, nieomal bez walki Komisja z inteligentnym posłem z Gdyni-Panem Horałą - niejako skłądała broń , przed "sztukmistrzem Vincentym- Rostowskim; zegarmistrzem Nowakiem i "Di tutti " zjeżdzającym z Brukseli b. Premierze - Donaldzie Tusku.

MająC dowody jako własne -  "Experto credite" na tym rynku( od grudnia 2000 r do 30 IX 2004 r

ZAMKNAŁEM NA 3 SPUSTY SKR w G. w powiecie lipnowskim  , a przez kolejne 3 lata pilnowała moja siostra z potężnym mieszańcem ( po mieczu z wilka, po kądzieli- Labradoro-alaskan -do czasu ODSPRZEDAŻY SKR-u (!) 

Będąc na rynku-tzw. paliwowym( łajdackim; do szpiku opanowanym przez mafie paliwowe

[ na Kujawy zjeżdżały cysterki " bonzów" ze Szczecina(SIC!) ] podjałęm walkę o byt; włąsnej stacji i rodziny...

Po 3,5 roku ..." ze spuszczoną głową ; z " podszewką w kieszeni" i z pozyczką od rodziny 

WYSZEDŁEM Z TEGO RYNKU ...

Co widziałęm- ile cystern; tzw. " JELONKÓW"( te mniejsze do 15 tys l ) i szybkie jak osobowe BMW(ice) , gdzie ODBARWIANO ( olej opałowy), jaki " KUTROWY" i za ile dowozili ze Szczecina - a jakie " JELONKI" specjalizowały się w tzw.  ZRZUTACH U SŁUPÓW( > 50 % -TO RADNI MIEJSCOWI!) wiem, dokumentację posiadam a Urzędy- w Dobrzyniu , prokuratury ( j.w.) , a także SKO we Włocławku mają odpowiednie dokumenty - na ten szmugiel{ polecam FB i moją oś] a także wczorajsze uzupełnienie do AKCJI Rządu z 

samym Premierem Rządu w roli Nauczyciela z "przyborami"- danymi z kontroli Rynku paliwowego za PO-przedników i za obecnej Dobrej Zmiany 

i pełna egzemlifikacyjno-podmiotową stroną w postaci 100 % DOWODÓW - CYSTERN -jako narzędzie przestępstw paliwowych na skalę największą w Europie(SIC!) 

Już w 2002 r ówczesny Prezes PIPP , a także i Gazeta Wyborcza( art. Anny Marszałek; Wildsteina etc. mam do dziś  ] GRZMIAŁY- OSTRZEGAŁY ALARMUJĄC I WSKAZUJĄC NA swoisty Alfabet przestępców ( " w białych kołnierzykach"] -w " ogrywaniu budżetu"- czytaj- jego " dojenie " jak poczciwych krów, a 

szerokim ŁUKIEM OMIJAJĄCYCH Budzęt Państwa

- dokonując MILIARDOWYCH[ ok. 6-8 MILIARDÓW w roku!]  przewał w paliwach; omijając system legalnej sprzedaży

- czyli SZARA STREFA w sposób nazwę " w biały dzień"- czytaj w domyśle ---POD osłoną swoich po-upychanych w urzędach

- od gminnych poprzez powiatowe; wojewódzkie a nawet policyjno-prokuratorskie(!)

To wtedy prokurator Marek Wełna( umocowany w sposób wyjatkowy -przez Min. Sprawiedliwosci- G. Kurczuka i Premiera L. Millera dokonał rzeczy bezprecedensowej---postawił zarzuty i POSADZIŁ generała Policji ze Sląska (!!!) za dowody wskazujące na Jego współpracę z pewną spółką ze Szczecina, której prezesem był -kuzyn ,

ówczesnej wysoko postawionej w hierarchii urzędów państwowych osoby( żony)  !

Premier Miller " dobrał się do mafii paliwowej" ,

która panowała na rynku wraz z wynajętymi INSTALACJAMI WOJSKOWYMI(...)  do gromadzenia "trefnych paliw" . Jak pisała prasa ( Gazeta Wyborcza także) do tych INSTALACJI na terenach J.W -Wojska Polskiego nie byli wpuszczani prokuratorzy, że o policjantach... nie wspominajmy! 

Potem, od 2004 r( Rząd wprowadził obowiązkowe koncesje na handel paliwami i zobligował podmioty handlujące do POSIADANIA STACJI- CZYTAJ INSTALACJI O PARAMETRACH WYSOKICH! 

Kiedy w 2006 r( po zmianie rządzących) - moje Prawo i Sprawiedliwość dorzuciło na wzór UNII ; wprowadziło ustawową ( luty 2006 r) mozliwość ZAKUPU Z DOTACJAMI przez rolników O.N. rynek szaro-strefowy zaczął " topnieć"...

Wszak sami rolnicy używali( w 2002 r) ponad 2,5 miliarda L O.N. ...Wprowadzenie Ustawy o P.R. uderzyło po raz 2-gi( 1-szy- koncesje od 1 VII 2004 r) w mafię paliwową !

Wówczas -po porządkowaniu rynku wiejskiego była szansa na ELIMINACJĘ mafii paliwowej ; gdyby:

--- Po I sze PIS nie przegrało wyborów w 2007 r-

--- Po II -gie gdyby co najmniej przez kolejne 2 lata rządziło PIS(!)

---Po trzecie , gdyby Lepper z S.O. nie wszczął idiotycznych pomysłów (...) , gdyż w ten idiotyczny sposób pozbawił Polske Rządu dążącego do unomarlnienia gospodarki i prawa gospodarczego , a umozliwił P.O do objęcia rządów- niestety na kolejne 2 kadencje...

Rząd P.O + PSL -u znając skalę ( ogrom) kapitału jaki mozna " wycisnąć z budżetu" na tzw. paliwowych sztuczkach , postanowił ROZKRĘCIĆ tamten chwilowo zmniejszony proceder " DOJENIA PAŃSTWA" z tyt. " obejść w akcyzie i podatku WAT" w dystrybucji paliw(!!!).

Rząd PO już ie wrócił do chałtury z k. 90 tych lat i początku 2004( do 1 lipca) - zamiast KLUCZA , którym mafijne ukłądy paliwowe -do 1 lipca 2004 r " otwierały budżet państwa" LOKUJĄC po całym kraju ( nawet kloszardów rejestrowano na szefów podmiotów- wiadomosci z Włocławka; a kloszard był szczecinianinem) - tzw. "słupy" w których UPŁYNNIANO trefne paliwa .Tamten " klucz" został pozbawiony " piór" przez działania M. Wełny i Ustawę o obowiązku koncesjii na sprzedaż paliwa...

P.O. jednak słynęła ( od poczatku poznałem ich zasoby " umysłowe"-od 3X 15 etc) z doskonałych prawników i doradców i zamiast wracać do " chałturzenia" z zaszłej dekady(!) dokonali zwrotu wprowadzając zamiast koncesji ( werbalny obowiązek) kolejny WYTRYCH do planowanych akcji na poziom nie spotykany w Europie...Dokonano zmian w prawie w kierunku " kanalizacji rynku"---TYLKO dla tzw. kaucyjnie- zdolnych( Banki były ich i kredyty szły dla swoich- jak "po masle"} do KAUCJI ( początkowo pamiętam- potem nie sledziłęm) chyba 2 MILIONY zł i tylko tacy mieli mozliwość PO_zostania na rynku...

W tym momencie dobito małe stacje , które zawsze miały utrudnione zadanie, a które z racji posiadania INFRASTRUKTURY ( dystrybutory i instalacje paliwowe) i de facto JAKBY UWOLNIONO IMPORTUJĄCYCH PALIWA Z OBOWIĄZKU KONCESYJNEGO(...) 

Tyle zrozumiałem z ostatniego-precyzyjnego wyjaśniania " METOD GANGSTERSKICH" w dystrybucji paliw w l. 2008-2015 ; czyli zmodyfikowali CAŁY RYNEK PALIWOWY ( porządkowany od 2004 r) do " TOTALNEGO DOJENIA BUDŻETU PAŃSTWA" w ilości (jak dowody wskazują) sprowadzając po 600 cystern( te to są duze o poj. 36 tys. L każda- to nie " JELONKI" do expresowych zrzutów po drogach polnych poslkich wsi ) 

POZA obowiązkiem jaki spoczywał na każdym legalnym podmiocie , zarejestrowanym w Polsce -czyli rozliczania się ze " skarbówkami" - jak przystało w demokratycznym państwie...

Konkluzja:

Brawo Rząd, brawo Dobra Zmiano--- tylko prawdą umocowaną w konkretach - zwojujemy PO-przednio " dojących budżety"( także i w gestii Marszałków- tam także są wyjatkowe , nie tylko na MELIORACJE granty dla swoich(!) 

Taki widok - taka egzemplifikacja zła i skali oszustw TO JEST NAJLEPSZA LEKCJA...

nawet dla wątpiacych i niedowiarków(!) 

TO jest 100 % prawda!!!

https://www.facebook...eaction_generic

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 14:48:59

"Cysterny wstydu PO-PSL" wyruszyły w Polskę. Pokażą jak złodziejstwo przekraczało wszelkie granice ...
Szef sztabu wyborczego PiS Joachim Brudziński - wraz z premierem Mateuszem Morawieckim - wyjaśnili, o co tak naprawdę chodzi z "cysternami wstydu".
- To konwój wstydu dla naszych przeciwników politycznych, który ma uświadomić Polakom, jak dziurawy był system za rządów PO-PSL - mówił europoseł Joachim Brudziński.

"Cysterny wstydu" pojawiły się na ulicach i zostały dostrzeżone przez czujnych internautów, którzy zamieścili zdjęcia. Zaroiło się od spekulacji wśród zwolenników KO, którzy nieudolnie próbują wykreować nową teorię spiskową. Szybko dostali odpowiedź od polityków PiS, zareagował także PKN Orlen.

Joachim Brudziński przypominiał, iż "liczba cystern wjeżdżających do Polski zmalała z 750 do 150 cystern dziennie po objęciu przez nas rządów, wpływy z tytułu uszczelnienia systemu podatkowego sprawiły, że stać nas na programy społeczne i rozwojowe".

Premier Morawiecki wykazywał zaś, że "za rządów PO-PSL pieniądze wyciekały z budżetu państwa". 

Złodziejstwo przekraczało wszelkie granice - dosłownie i w przenosi. Przestępcy w białych rękawiczkach okradali polskie społeczeństwo

- podkreślił zaznaczając, że PiS jest partią, która "udowodniła, że potrafimy zabezpieczyć środki na programy społeczne i rozwojowe. Mechanizmy walki z przestępcami podatkowymi jakie wprowadziliśmy, zapewnią nam finansowanie na długie lata".

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 16:08:21

Cysterny wstydu PO-PSL:

- Podczas rządów PO-PSL do Polski wjeżdżało ok. 600 cystern z nielegalnym paliwem DZIENNIE

- Jedna cysterna to strata 40 tys. złotych

- Oznacza to, że budżet państwa tracił 24 miliony złotych DZIENNIE.

Policzcie sobie jak ogromne miliardy znalazły się w kieszeniach złodziei , a NAS POLAKÓW naraziły na straty w ciągu roku i przez 8 lat nieudolnych rządów PO-PSL

ZOBACZCIE, co straciliśmy przez nielegalny obrót paliwem w czasie rządów PO-PSL:

* 2 lata działania programu 500+

* 6 lat wypłat 13-tej emerytury

* około 10 tys. przedszkoli

#4 temida3

temida3

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4982 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 21:46:42

Nie muszę informować, że czekam na dojazd CYSTEREK z komentarzem do Włocławka;

zjawię się i dam ŚWIADECTWO  PRAWDY , o tym co widziałem; w czym brałem udział i kto wiedząc o " JELONKACH"(***) - nie uczynił nic- aby postawić tamę -MAFII PALIWOWEJ(!) 

Legenda:

(***) JELONKI- b. szybkkie małe cysterki( do 16 tys L; te z filmu ministerialnego - to giganty o max. pojemności do skrajnych parametrów " wagowych" PO napełnieniu komór cysterny!!!

P.S. 

Takie GIGANTY( " JELONKI były na krótkie dowozy- w ramach powiatu lub 2 sąsiednich)

już w 2002 r wykonywały tzw. " WAHADŁA " {X} 

ze Szczecina na Kujawy( tu nastepował  ZRZUT -DO SŁUPÓW I ????

a nastepnie jechały na Śląsk( rafineria słynna z peocederu - w Komisji d/s ORLENU ze szczegółami o tych operacjach świadkowie( w tym jeden z prokuratorów a pełn. jednej z właścicielek Sp z O.O ze Sląska ...).

Kto to [X}?

Zapytajcie b. Min. Finansów i Dep. Min. Fin.

- z Włocławka(!) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych